Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek na al. Kraśnickiej. Citroen dachował (wideo)

Utworzony przez Alojzy, 22 października 2013 r. o 14:23 Powrót do artykułu
wsadźcie se w dupe te koorwa reklamy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazłem stronę na której możesz zlokalizować KAŻDEGO po numerze telefonu.Wystarczy wpisać numer osoby którą chcemy namierzyć.   http://tnij.org/lokalizacjatelefonu  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazłem stronę na której możesz zlokalizować KAŻDEGO po numerze telefonu.Wystarczy wpisać numer osoby którą chcemy namierzyć.   http://won.ze.spamerami
  czy nie możecie zablokować po ip tego biednego spamera ? Do każdego artykułu wp....ala ten spam ze swoim "lokalizatorem". Niech sobie wykupi reklamę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy nie możecie zablokować po ip tego biednego spamera ? Do każdego artykułu wp....ala ten spam ze swoim "lokalizatorem". Niech sobie wykupi reklamę.
  Mało tego, sku***ele zatajają fakt, że usługa nie jest darmowa. Informacja " Podając swój numer telefonu w naszym serwisie zapisujesz się do SUBSKRYPCJI w której będziesz otrzymywał linki do PLIKÓW MP3 każda odebrana wiadomosć to koszt : 4,92 PLN BRUTTO" jest ukryta.   Nie rozumiem dlaczego dziennik ciągle na to pozwala. Tak ciężko stworzyć skrypt wyłapujący tych deb***i?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://forum.dziennikwschodni.pl/nowy-moderator-spoleczny-forum-t56352/?p=826924
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Glupia szmato wypierdalaj z ta jebana reklama, a wy z dziennika co kurwa z,tym robicie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowcy ciężarówek wożący materiały na obwodnicę jeżdżą codziennie Al.Kraśnicką i jeżdżą tragicznie! Sam kilka dni temu jakbym ostro nie hamował miałbym cały bok staranowany! Zmieniają nagle pasy jak im się podoba, nie ważne że ktoś z boku jedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo ładnie napisane, tylko coś "jednak" się powtarza... a po drugie, gdzie jakaś informacja dotycząca objazdów linii komunikacji miejskiej???   Zero informacji, byłem zaskoczony, gdy zobaczyłem linię 78 na Orkana, ale tak myślałem, że na Kraśnickiej musiało się coś wydarzyć :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a trolejbusy znowu stoją :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bebechy was rwą?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzinę, znajomych osoby poszkodowanej proszę o pilny kontakt bkrol30@op.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sory bardzo sam jezdze tirem i powem cos szczerze osobowki sa wine jezeli taki "kolos" wlacza kerunkowskaz tz oznacze ze chce cos zrobic ale czasami nie oznacza to prawidlowymanewr (chce skrecic w prawo wiec wlacza kierunek lewy by zmienic pas aby miec latwiejszy skret w prawo, potem zmienia kierunek i skeca to kur** anie osobowy samochod on potrzebuje miejsca... nie zrozumie tego idot* kory tym nie jezdzil. zreszta idzcie barany na kat c i zobaczycie kto wiecej powoduje wypadkow czy kierowca ciezaroki czy kierowca samochodu klasy b?) brak mi slow niektorzy nie uzywaja glowy wiec jestem tego zdanie trzeba myslec zastanowic sie a nie jechac przed sienie jak czolg... pozdrawiam driver'ow  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...