Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek na al. Piłsudskiego w Lublinie. Droga zablokowana, tworzą się korki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 listopada 2019 r. o 16:08 Powrót do artykułu
A ja samochodem cyk nawrotka i już w domu piwko piję. Jak tam u was w tej wspaniałej komunikacji ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze q o takiej porze  roku motocyklem sie poruszają (już im chyba totalnie te puste łepetyny przewiało). Motocykle tylko w okresie maj-październik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
debil na jednym kole. całe szczęście że sam się roz...ał i nikomu krzywdy na zdrowiu nie wyrządził
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motór!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"A ja samochodem cyk nawrotka i już w domu piwko piję. Jak tam u was w tej wspaniałej komunikacji ?" - przy sensownej, pełnej sieci buspasów autobusy jechałyby swoimi pasami bez korków. Ale, że nie ma buspasów, to wszyscy stoją w korkach. Ty także, ale na następnym skrzyżowaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"A ja samochodem cyk nawrotka i już w domu piwko piję. Jak tam u was w tej wspaniałej komunikacji ?" - to kto siedzi w tych osobówkach stojących w korku? Ulice wiecznie zakorkowane, ale Ciebie korki nie dotyczą. Jak to robisz? Zdradź sekret. Jeździsz samochodem po drogach rowerowych, czy masz latający samochód?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny nieśmiertelny na swoim rumaku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mama! Mama! Bende ja kaskader!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I przez jednego debila cierpi tyle osób.  D..pe nie se podrywa a nie motocykl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin 112 pisze o godz 15,że wg świadków jechał na jednym kole.Dziennik o 15.55,że wyjechał samochód.Poczekam na inne ustalenia do 18-tej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja samochodem cyk nawrotka i już w domu piwko piję. Jak tam u was w tej wspaniałej komunikacji ?" - przy sensownej, pełnej sieci buspasów autobusy jechałyby swoimi pasami bez korków. Ale, że nie ma buspasów, to wszyscy stoją w korkach. Ty także, ale na następnym skrzyżowaniu. Tak, tylko gdy jest zablokowana jezdnia to i bus pasy są też zablokowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no szacun, prawie pół Lublina zna jego umiejętności... kiedy powtórka ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem osobiście i na własne oczy tego idiotę na motocyklu jadącego tylko na tylnym kole ulicą lipową na wysokści przystanku przy cmentarzu około godziny 14 Zabrać mu prawo jazdy dożywotnio To jest Zero nie kierowca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I trafił w śmietnik,dosłownie i w przenośni. Wiejski kaskader na występach miejskich.Mógł skończyć na Lipowej. Panie doktorze , tej nerki nie będzie , dawcy tym razem jeszcze udało się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś wyjechał z podporządkowanej to jaka to wina motocyklisty? Skąd ten jazgot?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś jedzie motocyklem 80 na godzinę na jednym kole to może z tąd ? Swoją drogą jazgot czy święta racja ale spać po nocy to ty nie możesz Hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałem i widziałem wszystko i nie wieże że można być tak bezmyślnym.  Gościo na Moto elegancja Francja zadbał o wszystko.  Kadra rządzi się swoimi prawami nie tak łatwo o nerke zdrowego psychicznie człowieka. Ku przestrodzę 50 to czasem i tak za dużo bo ślamazary nie prześwietlisz, mimo że sprzęgło spalił żeby się wj....ać na ch*ma to i tak nie zdążył zablokować drogi naszemu bohaterowi. Jakieś wyjście jest zawsze. Bóg z wami. Hejterów nie pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...