Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek na Al. Racławickich. Czołowe zderzenie dwóch aut

Utworzony przez Agnieszka, 28 października 2009 r. o 06:42 Powrót do artykułu
Byłam świadkiem tego zdarzenia, stałam na przystanku gdy nagle usłyszałam pisk opon, samochód jadący od strony centrum nie wyhamował.. to wyglądało tak jak z komiksowego obrazka, kupa blachy rozbryzgała się w jednej chwili.. cieszę się że kierowca uniknął śmierci. A zablokowany pas to nie tragedia, zawiadomiłam dwa dalsze przystanki ze trajtki nie mają przejazdu. Ale i tak szybko się ze wszystkim uwinęli bo przesiadłam się wraz na trajtka który wcześniej utknął za wrakiem. Apeluję do kierowców o większą rozwagę.. ten człowiek mógł zginąć ! ..tak samo jak moja koleżanka stojąca na sąsiednim przystanku przy którym zatrzymało się drugie auto..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agnieszka napisał:
Byłam świadkiem tego zdarzenia, stałam na przystanku gdy nagle usłyszałam pisk opon, samochód jadący od strony centrum nie wyhamował.. to wyglądało tak jak z komiksowego obrazka, kupa blachy rozbryzgała się w jednej chwili.. cieszę się że kierowca uniknął śmierci. A zablokowany pas to nie tragedia, zawiadomiłam dwa dalsze przystanki ze trajtki nie mają przejazdu. Ale i tak szybko się ze wszystkim uwinęli bo przesiadłam się wraz na trajtka który wcześniej utknął za wrakiem. Apeluję do kierowców o większą rozwagę.. ten człowiek mógł zginąć ! ..tak samo jak moja koleżanka stojąca na sąsiednim przystanku przy którym zatrzymało się drugie auto..
jak blacha może się rozbryzgać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agnieszka napisał:
Ale i tak szybko się ze wszystkim uwinęli bo przesiadłam się wraz na trajtka który wcześniej utknął za wrakiem. Apeluję do kierowców o większą rozwagę.. ten człowiek mógł zginąć ! ..tak samo jak moja koleżanka stojąca na sąsiednim przystanku przy którym zatrzymało się drugie auto..
Przesiadlam sie wraz na trajtka... wraz z kim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LBI to nie jest Biłgoraj i okolica, bo tam jest wszędzie LBL LBI to okolice Białegostoku sam Białystok ma LB stłuczka jak stłuczka, ciekawe jaka przyczyna, pewnie kierowca z LBI chciał skręcić w Głowackiego i nie zdążył przed kierowcą LU który jechał w stronę rogatki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
LBI to nie jest Biłgoraj i okolica, bo tam jest wszędzie LBL LBI to okolice Białegostoku sam Białystok ma LB stłuczka jak stłuczka, ciekawe jaka przyczyna, pewnie kierowca z LBI chciał skręcić w Głowackiego i nie zdążył przed kierowcą LU który jechał w stronę rogatki...
Lb to jest Biała Podlaska a Nie Białystok!!!!!!!! a Lbi to okolice białej podlaskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
LBI to nie jest Biłgoraj i okolica, bo tam jest wszędzie LBL LBI to okolice Białegostoku sam Białystok ma LB stłuczka jak stłuczka, ciekawe jaka przyczyna, pewnie kierowca z LBI chciał skręcić w Głowackiego i nie zdążył przed kierowcą LU który jechał w stronę rogatki...
Od kiedy Białystok jest w wojewódzstwie lubelskim? Dla Twojej wiadomosci kolego Białystok to BI a okolice Białegostoku to BIA ;>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przepraszam, machnąłem się, myślałem o tym właśnie mieście na północy od Lublina... jakiś mi Białystok przez klawiaturę przeszedł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...