Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek na Bursakach. Dwie osoby ranne

Utworzony przez Ja, 12 marca 2013 r. o 18:25 Powrót do artykułu
Włączenie się do ruchu na tym skrzyżowaniu w godzinach szczytu wymaga cudu albo połączenia szczęście + refleks + >200 km pod maską. Jak widać, tym razem czegoś zabrakło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty masz 1 konia w du*** to mego ,znafco pier***ona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Ty masz 1 konia w du*** to mego ,znafco pier***ona
Adamku, nie wylewaj swoich frustracji na forum, umów się na wizytę u psychiatry. Biorąc pod uwagę nieadekwatność twojego wpisu i jego poziom może znajdziesz szybko jakiegoś na nocnym dyżurze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak czuje sie jak swinia wybacz przepraszam odchodze z forum na zawsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Tak czuje sie jak swinia wybacz przepraszam odchodze z forum na zawsze
Nie rób tego...błagam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Tak czuje sie jak swinia wybacz przepraszam odchodze z forum na zawsze
Nie odchodź Adamku, popracuj nad sobą, nad słownictwem, dowcipem - nie załamuj się, dasz radę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fanka adamka dobrze zostane tylko w marcu a pózniej odejde.powinienem isc do psyhiatry ale zaden niehce zadny mie leczyc,mi trza kobiety na pare nocek to spuszcze z kregloslupa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leć Adam leć ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Fanka adamka dobrze zostane tylko w marcu a pózniej odejde.powinienem isc do psyhiatry ale zaden niehce zadny mie leczyc,mi trza kobiety na pare nocek to spuszcze z kregloslupa
Z trzepania konia powstałeś ,a w proch się BUCU obrucisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
Włączenie się do ruchu na tym skrzyżowaniu w godzinach szczytu wymaga cudu albo połączenia szczęście + refleks + >200 km pod maską. Jak widać, tym razem czegoś zabrakło...
w tym miejscu to i dobre opony, bo często jak chce się strzelić mocnym autem do przodu to łatwo zrywa przyczepność... ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aha ha ha ha ha ha ha zsikałem się ze śmiechu z tego adamka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Fanka adamka dobrze zostane tylko w marcu a pózniej odejde.powinienem isc do psyhiatry ale zaden niehce zadny mie leczyc,mi trza kobiety na pare nocek to spuszcze z kregloslupa
O to już nieźle rokuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek napisał:
aha ha ha ha ha ha ha zsikałem się ze śmiechu z tego adamka
ja taranię...masz problem z nietrzymaniem moczu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Ty masz 1 konia w du*** to mego ,znafco pier***ona
jesteś jak ta męda na torbach trudna do wytępiania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZARNY DYM W WATYKANIE WYBRALI CZARNEGO PAPIERZA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwsze pytanie co to są Bursaki ??? Drugie pytanie "do uprzątnięcia skutków zdarzenia trzeba było wzywać straż pożarną." To straż jest do sprzątania wzywana ?????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tutaj macie więcej informacji http://www.lublin112...eniu-dwoch-aut/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
CZARNY DYM W WATYKANIE WYBRALI CZARNEGO PAPIERZA!
Jak dla mnie może być kolorowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jebac to gdzie i kiedy jakas stluczka rano polsat news muwili ze jakis ciul zginol w lubelskim a dzienik wshodni nic piszeta ło guwnie a wazne tematy mata w hu.u np co donek jadl na obiad ile razy szczal ile kropel sikuw zostalo w majtkah czy podcierał posladki po sraniu czy ma male brazowe kulki przyczepione do wlosuw na du***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano dziś, 19:04 Tak czuje sie jak swinia wybacz przepraszam odchodze z forum na zawsze Adamek czy do ciebie dociera co o tobie piszą forumowicze? - a ja jeszcze dodam do nich coś w twoim stylu jeśli odchodzisz: i h..j ci w d..pę nie wracaj !antadamek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...