Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek na Czechowie, droga zablokowana

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 marca 2017 r. o 12:22 Powrót do artykułu
Czy ktoś mam statystyki ile zdarza się kolizji na tym skrzyżowaniu w ciągu roku? Ja mam wrażenie, że przynajmniej raz w tygodniu tam się coś dzieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co najmniej raz w tygodniu. Idioci nie patrzą na znaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu sławetne " skrzyżowanie nie dla idiotów". Nie myślącym proponuje jechać inna , łatwiejszą trasą , na której jest sygnalizacja i nie trzeba myśleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam tam blisko 40 lat. Nie jestem w stanie zliczyć wypadków i kolizji na tym skrzyżowaniu, które nie jest niczemu winne, normalne skrzyżowanie. Nie wiem o czym tam myślą kierowcy, którzy notują na nim jakieś zdarzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oznakowanie jest mało czytelne i niejednoznaczne. taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo tak trudno patrzeć w lewo czy coś jedzie. no ale do tego trzeba myśleć. i to coś więcej niż "z drogi śledzie, bo jadę ja". nie można zakładać, że ktoś za ciebie pomyśli albo jest duchem świętym i się domyśli, że ci się tak masakrycznie śpieszy, że nie możesz minuty poczekać na skrzyżowaniu,  gdzie NIE masz pierwszeństwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWAGA. seson rowerowy rozpoczęty. ta wiadomośc jest dla pedalisty w zielonej jaskrwej burce na niemieckim dwukołowym wypierdzianym przez niemca rowerku przejezdżającym swoim ulepem przez przejście dla pieszych. zyczę ci żebyś w spotkaniu z samochodem stracił oba kulasy a resztę zycia spędził na dwukołowym taborecie. miłego dnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem na tym skrzyżowaniu jest jeden - prędkość idiotów jadących od strony Orfeusza. Gonią ponad 100 km/h, a potem płaczą, że ktoś im wymusił pierwszeństwo! Ustawić fotoradar i sprawa się rozwiąże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjrzyyjcie sie znaką. Pierszeństwo na tej krzyzówce wcale nie jest takie oczywiste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OZNAKOWANIE JEST CZYTELNE I JEDNOZNACZNE - PROBLEM MAJĄ CI CO PRAWO JAZDY OTRZYMALI W REWANŻU ZA PÓŁ ŚWINI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Oznakowanie jest mało czytelne i niejednoznaczne. taka prawda.
Uhhuuu  !!!!, dobry kawał ale się uśmiałem. A co w nim niejednoznacznego? Może szanowny adwesarz poszedlby powtórnie na kurs prawa jazdy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast tego skrzyżowania powinno być tam rondo, albo światła, ponieważ kierowcy na tym skrzyżowaniu tracą orientacje i nie ma dnia żeby tam nie było wypadku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
OZNAKOWANIE JEST CZYTELNE I JEDNOZNACZNE - PROBLEM MAJĄ CI CO PRAWO JAZDY OTRZYMALI W REWANŻU ZA PÓŁ ŚWINI
Co do oznakowania faktycznie nie ma się czego przyczepić, ale skręt w lewo z Elsnera w godzinach szczytu to wyzwanie z powodu braku miejsca i dużej prędkości jadacych po Kompozytorów. Codziennie jeżdżę Kompozytorów i wiem z jakimi prędkościami poruszają się tam samochody oraz jakiej długości kolejki oczekują na skręt w lewo z Elsnera, do tego należy dodać, że średnio co drugi skręcając z Kompozytorów w lewo w Elsnera nie sygnalizuje tego zamiaru. Światła rozwiązałyby sprawę i ułatwiłyby skręt w lewo jadącym Elsnera. Wbrew temu co napisał jeden z tych co chyba nie grzeszą inteligencją światła nie są montowane aby ułatwić życie idiotom, ale żeby upłynnić ruch. W tym miejscu jak widać ze statystyk są one bardzo potrzebne, z jednej strony ułatwią skręt w lewo z Elsnera, a z drugiej wyhamują tych co przyjechali na wyścigi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla poszkodowanychnależne jest odszkodowanie z oc sprawcy, dopłata do zaniżonego kosztorysu/wyceny za samochód auto zastępcze na pełny czas naprawy pojazdu/rozliczenia szkody a nie tylko na 3-5 dni jak chce ubezpieczyciel. Nie podpisujcie UGODY z towarzystwem ubezpieczeniowym-zamykacie sobie drogę do wyższych odszkodowań więcej info 513 996 555
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...