Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek na obwodnicy Lublina. Tir potrącił operatora lawety [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 kwietnia 2019 r. o 17:57 Powrót do artykułu
Co to jest tir
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałem chwilę wcześniej, ten człowiek nie patrzył tylko chodził jakby był na parkingu. Mi wyszedł przed maskę, musiałem uciekać na lewy pas. Jest mi przykro, że tak się niestety skończyła nieuwaga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Laweciarze na obwodnicy niestety często chodzą po pasie ruchu jak gdyby nigdy nic. Czy policja coś z tym zrobi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tir  – w znaczeniu potocznym, każdy duży  samochód ciężarowy . Mam nadzieje, że pomogłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co policja,już tirem z nim porządek zrobił.Następne głąby jak przeczytają o tym,to się może zastanowią...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to jest tir
 Tępy Irytujący Rodak  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko wskazuje  ze zdjął  go z lawety a nie  z drogi więc  tym bardziej  szkoda  chlopa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to jest tir
 Transport I  Rozrywka  lub Transport I Remont.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy w Polsce wejdą przepisy o prawidłowym zabezpieczaniu utrudnień na autostradach i drogach szybkiego ruchu? Co ten wóz Straży Pożarnej robi na drugiej nitce ruch? Mało jednej tragedii. Ratownicy zacznijcie myśleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BMW JECHALO JAK WARIAT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to jest tir
 Skrót od Transport International Routiet - Międzynarodowy Transport Drogowy. Konwencja celna o przystosowaniu sposobu załadunku do szybkich odpraw celnuch
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Tir      – w znaczeniu potocznym, każdy duży        samochód ciężarowy    . Mam nadzieje, że pomogłem.
 Nie pomogłeś. Nie każdy samochód ciężarowy odpowiada przepisom konwencji TIR. Ucz się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ogarniasz zwrotu ,, w znaczeniu potocznym,, - ucz się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabłysnołeś jak Twój Tir
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja wam powiem dlaczego tak się dzieje : Po pierwsze, na żadnych kursach czy to na B czy o zgrozo na C, CE, czy D nie uczula się ludzi na to, że jak na autostradzie pracują służby na pasie awaryjnym należy ZAWSZE ! omijać z dużą rezerwą miejsca czyli sąsiednim lewym pasem ! Nikt tego nie robi. laweciarz czy obsługa drogi krzątają się wokół pojazdu a obok nich, pól metra obok nieraz pędzą auta ! A po drugie i może najważniejsze, obecnie mam wrażenie, że prawo jazdy dostaje każdy jak leci, niezależnie od tego czy się nadaje czy nie ! Musi mieć i koniec, idzie i ma ! Niestety obecnie prawo do poruszania się autem po drodze to nie uprawnienie, przywilej lecz jest czymś jak paragon w sklepie, chcę, nie chcę, idę i dostane ! A efekty sa jak na załączonym obrazku. Odmóżdżenie i lekceważenie praw fizyki ! Ja, skoro nie nadaję się do np. spawania, to pomimo usilnych starań nie będę dobrym spawaczem bo do tego trzeba mieć "dryg" jak do wszystkiego innego. A obecnie kieroFcą może być każdy... Nadaje się czy nie, nie ważne... Małpę tez pewnie nauczę odpalać auto i kręcić "fajerą" a to nie uczyni z niej kierowcy. Pozdrawiam i zachęcam do obserwacji i przemyśleń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejny ukraiński morderca,coś zostało w genach po Wołyniu?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Tir     – w znaczeniu potocznym, każdy duży        samochód ciężarowy    . Mam nadzieje, że pomogłem.
Nie pomogłeś. Nie każdy samochód ciężarowy odpowiada przepisom konwencji TIR. Ucz się.
 Sam się ucz. Zobacz co oznacza "w znaczeniu potocznym". 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu przez BMW wypadek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejny ukraiński morderca,coś zostało w genach po Wołyniu?!
 Też tak uważam, jeszcze mało nas wymordowali, malo im jeszcze cholerom. Widział kawetw na poboczu to winien zwolnić i uważać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli chodzi o Straż Pozarną to ze zgrozą patrzę jak jeżdżą po ulicach Lublina do akcji. Rozumiem że się śpieszą i należy im ustępować miejsca ale trochę ostrożności by się przydało. Taką jazdą stwarzacie zagrożenie dla innych uzytkowników dróg. Wielokrotnie widzę jak pędzą "na łeb naszyję" nie zważając na nic. To wszystko prawda że poruszacie sie pojazdem uprzywilejowanym i chodzi o czas ale chyba nie w tym rzecz żeby po drodze narażać innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...