Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Leciałem tym samolotem i to dziecko nie siedziała tylko na suficie Nie wiem jak to było, ale żeby mała dziewczynka dwu i pół letnia wyskakiwała sama z samolotu na schody. Nie bronie lotniska, ale ja wysiadłem bez problemów. Myślę, że trzeba by było przyjrzeć się tej matce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to nie wina obslugi?! Przeciez napisane jest wyraznie ze; Schody były źle podstawione do samolotu i dziewczynka wpadła w szczelinę To lotnisko neich sie wezmie za siebie ido solidnej roboty i przestanie kompromitowac miasto i region!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sama matka odmawiała wezwania karetki dopiero po przekonaniu jej przez pracownika wyraziła zgode na karetke a co do schodów pisanie o tym ze były zle podstawione jest chore wypadek miał miejsce jak wiekszosc osób wyszła z samolotu wiec toretycznie wszyscy powinni wypasc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodziców dziecka proszę o kontakt: 884 830 999
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[media]http://youtu.be/qUmcLQMkIoU[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[media]http://youtu.be/gRQP9xOiNQs[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na obu filmach dojazd do lotniska...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po Lubelsku zamiastać sprawę pod dywan i obrażać się na cały świat jak ktoś o tym pisze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten artykuł już był 2 tygodnie temu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juz nie maja co na strone glowna wrzucac tylko artykul z przed 3 tygodni, zenua
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...