Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
pewnie trzeźwy nie był
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To rondo to nie kalina. Poprawić nagłówek.!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lolo napisał:
To rondo to nie kalina. Poprawić nagłówek.!!!!!!!!
NAUCZ SIĘ CZYTAĆ BARANIE!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nick napisał:
NAUCZ SIĘ CZYTAĆ BARANIE!!!!!!!!
Baran Cię zrobił!!!!!!!!!! To niby gdzie to rondo sie znajduje, no chyba ze wypadku od stłuczki nie odróżniasz ?????????? deb***U!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to golf 3 kombi cioły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rondo "na Klinie" czyli rondo łączące Al. Zygmuntowskie, ul. Fabryczną, Al. Unii Lubelskiej i Trasę Zieloną. Kumasz już? Nie ma tam nigdzie literki k"A"linie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak pić alkohol to nie jeżdzić autkiem matołki!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja do tej pory stoi-widzę z okna pracy,tak to jest jak się pije i jeżdzi a po drugie to nie wszyscy powinni być kierowcami,ja już trzy razy zdawałam,szlag trafia jak się takie rzeczy widzi-i co co mu zrobia-nic,dalej będzie jeżdził,aż w końcu kiedyś kogoś zabije.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i się doigrali. Widziałam ich jak jechali od strony Lwowskiej, wjechali na rondo chcąc skręcić w lewo, ale się zagalopowali i musieli cofnąć już od zjazdu i cofnęli do unii lubelskiej... deb***e. I po tym co widziałam, stwierdzam że na bank byli pijani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tu filmik z akcji wycinania tych ludzi z rozbitego auta http://www.youtube.com/watch?v=VIza8_4dXWM...re=channel_page
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo piękny finał jazdy po pijaku, powinno mu łeb obciąć to by nigdy już nie chciał nikomu zrobić krzywdy deb***.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idioci, jak wyplewić to pijaństwo z dróg? dobrze że nikogo nie zabili bo ładnie po przejściu pocieli, no i jak pod prąd jechali to też nieźle. Do pudła z kierowcą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic im nie będzie, tak się często dziwnie składa że nietrzeżwi sprawcy wypadków mają bardzo dużo szczęścia i wychodzą z takich sytuacji bez szwanku. Tyle szczęścia w nieszczęściu że na drodze nie stanęli im przypadkowi ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieję ze byli to dresy Motoru. I pełnia szczęścia Lublina w ten dzień. Pozamiatane prawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a niech zdychaja tępe dresy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bójcie się Chamy. do 2 ligi i piekła wracamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~miły~ chamie a co masz do dresów i do kibiców motoru łbie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapewniam wszystkich że to nie były dresy tylko normalni ludzie. A kto sądzi że to dresy jest głąbem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...