Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
PANIE pab JEŻELI JESTEŚ DURNIEM, TO NIE TRAKTUJ CZYTELNIKÓW SWOJĄ MIARĄ. CZY BEZWARTOŚCIOWA NOTATKA ZAWIERAJĄCA DO 30 SŁÓW JEST W DZIENNIKU PODSTAWĄ DO WYPŁATY WIERSZÓWKI -ŻENADA, ŻENADA, ŻENADA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANIE pab JEŻELI JESTEŚ DURNIEM, TO NIE TRAKTUJ CZYTELNIKÓW SWOJĄ MIARĄ. CZY BEZWARTOŚCIOWA NOTATKA ZAWIERAJĄCA DO 30 SŁÓW JEST W DZIENNIKU PODSTAWĄ DO WYPŁATY WIERSZÓWKI -ŻENADA, ŻENADA, ŻENADA
  Nie jest podstawą do wypłaty wierszówki. Takie informacje, chwilę po zdarzeniu, kiedy oficer dyżurny policji nie ma jeszcze szczegółowych ustaleń, to ostrzeżenie dla kierowców aby omijali dane miejsce. Pozdrowienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś dziennik ostatnio epatuje. Czyżby drugie l u b l i n  1  1 2 nam rosło z informacjami z wypadków. Poza tym to nie honda tylko hyundai.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmniej karetka miała blisko ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem nicością wobec nieskończoności, ale nie jest mi obojętne, czy ktoś, czy ja. Nieprawdą jest, że zginęli wszyscy, którzy zginąć mieli. Trzeba opracować test, ... . Nie? No to nadal będzie źle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tablice LU, jeszcze nikt nie komentuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jest podstawą do wypłaty wierszówki. Takie informacje, chwilę po zdarzeniu, kiedy oficer dyżurny policji nie ma jeszcze szczegółowych ustaleń, to ostrzeżenie dla kierowców aby omijali dane miejsce. Pozdrowienia.
  No na pewno tak jest jak napisał pab.....ostrzeżenie dla kierowców  :D bo każdy kierowca podczas jazdy ma kolanach tablet, laptop,smartfon,I Phon itd i czyta informacje o wypadkach i omija dane miejsce......A jeśli oficer dyżurny chwilę po zdarzeniu nie ma szczegółowych danych dotyczących kolizji, wypadku, zdarzenia itd ......to czekamy chwilę cierpliwie, wykonujemy raz jeszcze telefon do oficera dyżurnego, dopytujemy o szczegóły i piszemy na stronce DW notatkę przyzwoitą, a nie takie klepanie w klawiaturę żeby sobie tylko poklepać. Mam nadzieję, że szanowny redaktor naczelny Wiejak czasami czyta to co podaje DW. Pozdrawiam 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Poszkodowaną lub jej rodzinę bardzo proszę o kontakt na adres email: katarzyna.makowska33@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...