Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Od kiedy istnieje skrzyżowanie Al.Racławickie - Smorawińskiego ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie nie istnieje. Natomiast z ul. Sowińskiego owszem tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skrzyżowaniu Al. Racławickich, ul. Poniatowskiego i Sowińskiego w Lublinie. Czytajcie ze zrozumieniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłopie, przeczytaj tytuł!(ze zrozumieniem)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja osobiscie nawet sygnalizacji nieufam za kazdym skrzyzowaniu agentuje czy ktos niewymusza pierwszenstwa...no i pare razy uniknałem wypadku,,,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
artur napisał:
chłopie, przeczytaj tytuł!(ze zrozumieniem) [/quote] [quote name='artur' timestamp='1346136044' post='668207'] chłopie, przeczytaj tytuł!(ze zrozumieniem)
Nie cwaniakuj ! przeczytałeś tylko tytuł i rżniesz cwaniaka. Jak byś przeczytał artykuł to byś wiedział że w artykule było napisane "Smorawińskiego", teraz już poprawili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zes raj się zenon t !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile oni zasuwali że jeden aż daleko w krzakach się znalazł a drugi wisiał kilkaset metrów za skrzyżowaniem na żywopłocie.Tylko pewnie słup mu przeszkodził w kontynuacji lotu ponaddźwiękowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem swiadkiem tego zdarzenia niewiem co oni wypisują jaki 60 letni kierowca masakra co wypisuje ta gazeta to byl mezczyna w graciy wieku 20-25lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nomi napisał:
A ile oni zasuwali że jeden aż daleko w krzakach się znalazł a drugi wisiał kilkaset metrów za skrzyżowaniem na żywopłocie.Tylko pewnie słup mu przeszkodził w kontynuacji lotu ponaddźwiękowego.
lotu ponaddzwiekowego? wiesz co piszesz? ciekawe czy bys pisal takie rzeczy jakby to byl ktos z Twoich znajomych badz rodziny. takie komentarez sa zbedne !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca ma 25 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mielson napisał:
byłem swiadkiem tego zdarzenia niewiem co oni wypisują jaki 60 letni kierowca masakra co wypisuje ta gazeta to byl mezczyna w graciy wieku 20-25lat
jesli byles swiadkiem to prosze podaj mi na siebie namiary ( ja nie chce sie ujawniac na forum) gg albo maila bo chcialabym sie dowiedziec kilka szczegolow. to dla mnie badzo wazne. z gory dziekuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a...a napisał:
jesli byles swiadkiem to prosze podaj mi na siebie namiary ( ja nie chce sie ujawniac na forum) gg albo maila bo chcialabym sie dowiedziec kilka szczegolow. to dla mnie badzo wazne. z gory dziekuje. [/quote] [quote name='a...a' timestamp='1346141326' post='668241'] jesli byles swiadkiem to prosze podaj mi na siebie namiary ( ja nie chce sie ujawniac na forum) gg albo maila bo chcialabym sie dowiedziec kilka szczegolow. to dla mnie badzo wazne. z gory dziekuje.
chyba żartujesz... jelenia szukasz - chcesz kontaktu to się ujawnij.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mielson napisał:
byłem swiadkiem tego zdarzenia niewiem co oni wypisują jaki 60 letni kierowca masakra co wypisuje ta gazeta to byl mezczyna w graciy wieku 20-25lat
Zaraz przyjdzie jakiś cwaniak i cie op....... i każe czytać artykuł ze zrozumieniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie szukam jelenia i tez nie lubie buractwa. nie chodzi tu o to zeby sie klcic i na siebie wypisywac bzdury. chcialam wiedziec z czyjej winy byl ten wypadek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a...a napisał:
nie szukam jelenia i tez nie lubie buractwa. nie chodzi tu o to zeby sie klcic i na siebie wypisywac bzdury. chcialam wiedziec z czyjej winy byl ten wypadek [/quote] [quote name='a...a' timestamp='1346142795' post='668248'] nie szukam jelenia i tez nie lubie buractwa. nie chodzi tu o to zeby sie klcic i na siebie wypisywac bzdury. chcialam wiedziec z czyjej winy byl ten wypadek
Ale do tego nie musisz kontaktować się z konkretną osobą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani pewnie z firmy od odszkodowań.. do mnie przyszła taka do szpitala! ciekawe skąd wiedziała gdzie leżę i że w ogóle leże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypadek byl z winy kierowcy laguny, wymusil on pierwszenstwo kierowcy audi a3 przejezdzajac na czerwonym swietle. Kierowca audi i jego pasazer na pewno nie mieli 33 lat tylko jakies 23-25 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja osobiście uważam,że ludzie w podeszłym wieku powinni mieć robione badania okresowe czy są jeszcze zdolni prowadzić samochód bo jak nam kierowcom wiadomo nie każdy jest już w stanie ... a co do babki od odszkodowań w szpitalu to jest na takiej zasadzie,że zawsze po wypadku znajdzie się taka wkurzająca osoba która chce na tobie zarobić, najlepiej w szpitalach się takich osób pozbywać i załatwiać wszystko na własną ręke oni mają ze szpitalem umowy podpisane i dlatego tam się znajdują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca Laguny ma 26 lat,mial zielone,byl trzezwy,Audi dobrze mialo na blacie.Tyle z mojej wypowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...