Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szkoda potrąconych i kierowcy! Rodziny obu nie mają dzisiaj powodów do radości! nie osądzajmy! Pomódlmy się w ich intencji! Niech Bóg ma Was w opiece!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat przejeżdżałem, całe szczęście że przeżyli bo tragicznie to wyglądało. A tak dobrze to przejście jest oznakowane i widoczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda potrąconych i kierowcy! Rodziny obu nie mają dzisiaj powodów do radości! nie osądzajmy! Pomódlmy się w ich intencji! Niech Bóg ma Was w opiece!
A co jeśli Boga nie ma?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo nie ma, wiec w czym rzecz... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
boga nie ma to po co piszesz głupoty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat przejeżdżałem, całe szczęście że przeżyli bo tragicznie to wyglądało. A tak dobrze to przejście jest oznakowane i widoczne.
  Kto wie na jakich blachach była ta honda? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Honda była na blachach LUB. Kobieta po czterdziestce. Na l u b l i n 112 jest więcej zdjęć z tego co widziałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co jeśli Boga nie ma?
Jak nie ma to najwyżej wierzący tracą czas na modlitwach. Ty za to masz przerąbane, jeśli się okaże, że jednak Bóg jest....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech se merca kupi, albo BMW i siada za kierownicą. Kto ją egzaminował w lubelskim łordzie na hutnicyj?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZANOWNI GIMNAZJALIŚCI ZE SZTANDARU LUDU - W OKOLICACH LIDLA- CZYLI UL. ROMANTYCZNEJ NIE MA RONDA - CZYLI JAKIŚ GŁUPOL NAPISAŁ DLA KASY CZYLI WIERSZÓWKI - NACZELNY SIĘ UCIESZY, BO ZNOWU SPRZEDAŻ ZDOŁUJE. ZATRUDNIAJĄC TAKICH PISMAKÓW SZTANDAR LUDU NIE PRZETRWA 1 ROKU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polscy kierowcy są niestety wybitnie chamscy. Nie ustępują pieszym na przejściach. Siedzą wygodnie w ciepłym aucie i nie potrafią ustąpić stojącym pieszym. Ludzie bądźcie trochę milsi. Zatrzymujcie się przed przejściami. TO NIC NIE KOSZTUJE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie czytając zgaduję, ze kobieta za kierownicą...? Przynajmniej ja najczęściej mam takie zdarzenia, ze kobieta się nie zatrzyma. Piszę to na podstawie swoich obserwacji. Najczęściej rejestracja podmiejska,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idiotom dają prawo jazdy a ludziom normalnie jeżdzącym nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda potrąconych i kierowcy! Rodziny obu nie mają dzisiaj powodów do radości! nie osądzajmy! Pomódlmy się w ich intencji! Niech Bóg ma Was w opiece!
dziękuję...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska język trudna język... kto wam te artykuły pisze??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...