Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No to się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się wysiliłeś z informacją, nie ma co. Brawo redakcja DW, trzy zdania i to wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta ulica jest straszna. Nie sposób pieszemu przejść na drugą stronę. Czemu do diabła nie ma tam żadnych świateł? Chodzą tamtędy codziennie tłumy połamańców (wśród nich od czasu do czasu i ja) do fantastycznego lekarza jak do ostatniej deski ratunku. Pozdrawiam Pana serdecznie, Panie Doktorze! Każdy na tej ulicy wie, że chodzi o Pana! Tylko z uwagi na tych biednych, ledwie sunących nogami ludzi należałoby jakoś ucywilizować przejście z jednej strony ulicy na drugą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdżę ta ulica codziennie do pracy. Przykro mi to pisać, bo sama dojeżdżam do miasta, ale największe niebezpieczeństwo powoduje buractwo dojeżdżajace z Lipniaka, Konopnicy i przyległych wiosek pędzacych na złamanie karku po kilka razy dziennie tam i z powrotem. Nie mogę zrozumieć dlaczego policja nie ustawi tam patroli wyłapujacych LUB-y, LOP-y, LPU itp. Założę się, że w tym wypadku przynajmniej jeden samochód miał takie rejestracje. Nie mogę się doczekać przebudowy skrzyżowania Boh. M. C. z ul Wojciechowska bo wtedy to towarzystwo (niestety również i ja) stanie w długim korku na światłach. Ale przynajmniej będzie bezpieczniej czego Wam i sobie życzę. Swoja droga kupienie domu w Motyczu i codzienne dojazdy to największy bład w moim życiu i gdyby nie kredyt w CHF już dawno namówiłam bym męża do powrotu na LSM....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdżę ta ulica codziennie do pracy. Przykro mi to pisać, bo sama dojeżdżam do miasta, ale największe niebezpieczeństwo powoduje buractwo dojeżdżajace z Lipniaka, Konopnicy i przyległych wiosek pędzacych na złamanie karku po kilka razy dziennie tam i z powrotem. Nie mogę zrozumieć dlaczego policja nie ustawi tam patroli wyłapujacych LUB-y, LOP-y, LPU itp. Założę się, że w tym wypadku przynajmniej jeden samochód miał takie rejestracje. Nie mogę się doczekać przebudowy skrzyżowania Boh. M. C. z ul Wojciechowska bo wtedy to towarzystwo (niestety również i ja) stanie w długim korku na światłach. Ale przynajmniej będzie bezpieczniej czego Wam i sobie życzę. Swoja droga kupienie domu w Motyczu i codzienne dojazdy to największy bład w moim życiu i gdyby nie kredyt w CHF już dawno namówiłam bym męża do powrotu na LSM....
 
Jeżdżę ta ulica codziennie do pracy. Przykro mi to pisać, bo sama dojeżdżam do miasta, ale największe niebezpieczeństwo powoduje buractwo dojeżdżajace z Lipniaka, Konopnicy i przyległych wiosek pędzacych na złamanie karku po kilka razy dziennie tam i z powrotem. Nie mogę zrozumieć dlaczego policja nie ustawi tam patroli wyłapujacych LUB-y, LOP-y, LPU itp. Założę się, że w tym wypadku przynajmniej jeden samochód miał takie rejestracje. Nie mogę się doczekać przebudowy skrzyżowania Boh. M. C. z ul Wojciechowska bo wtedy to towarzystwo (niestety również i ja) stanie w długim korku na światłach. Ale przynajmniej będzie bezpieczniej czego Wam i sobie życzę. Swoja droga kupienie domu w Motyczu i codzienne dojazdy to największy bład w moim życiu i gdyby nie kredyt w CHF już dawno namówiłam bym męża do powrotu na LSM....
To spieprzaj dziadu z LSM do swoich klitek. Nie obrażaj ludzi mieszkających w wymienionych miejscowościach. To ty jesteś burakiem,wielki panisko z Lublina przeprowadził się na wieś i udaje kogoś mądrzejszego - współczuje twoim sąsiadom pewnie jesteś równie sympatycznym jak w tym wpisie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajny komentarz- "Jeżdżę ta ulica codziennie do pracy. Przykro mi to pisać, bo sama dojeżdżam do miasta, ale największe niebezpieczeństwo powoduje buractwo dojeżdżajace z Lipniaka, Konopnicy i przyległych wiosek pędzacych na złamanie karku po kilka razy dziennie tam i z powrotem. Nie mogę zrozumieć dlaczego policja nie ustawi tam patroli wyłapujacych LUB-y, LOP-y, LPU itp. Założę się, że w tym wypadku przynajmniej jeden samochód miał takie rejestracje......." Te nie są jeszcze takie straszne, nic tak życia nie umila jak kierowca LLE i LKS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do księżniczki z LSM mieszkającej w Motyczu   Wstyd i jeszcze raz wstyd paniusiu. Obrażanie ludzi to nic innego jak niedowartościowanie własnej osóbki! Babsko na kredyt wybudowało dom na wsi i myśli, że jest kimś lepszym, mądrzejszym. Kobieto wielkość, mądrość, elokwencja to coś innego niż pisanie obrażających wpisów. Tego się nie nabywa nawet po ukończeniu paru fakultetów (o ile się ukończyło). Zastanawiające dlaczego wyniosłaś się do takiego buractwa, jak mawiał klasyk z kim się przystaje, takim się staje. Uważaj bo  to buractwo przejdzie na ciebie. Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spojrz w wiekszym miescie niz Lublin uwazaja podobnie tylko, ze z rejestracja LU. Zastanow sie dwa razy co piszesz.
Fajny komentarz- "Jeżdżę ta ulica codziennie do pracy. Przykro mi to pisać, bo sama dojeżdżam do miasta, ale największe niebezpieczeństwo powoduje buractwo dojeżdżajace z Lipniaka, Konopnicy i przyległych wiosek pędzacych na złamanie karku po kilka razy dziennie tam i z powrotem. Nie mogę zrozumieć dlaczego policja nie ustawi tam patroli wyłapujacych LUB-y, LOP-y, LPU itp. Założę się, że w tym wypadku przynajmniej jeden samochód miał takie rejestracje......."Te nie są jeszcze takie straszne, nic tak życia nie umila jak kierowca LLE i LKS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miałem czytać artykuł ale wolę go zobaczyć na lublin112.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...