Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
przy wyspie normalka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to koszmarne skrzyżowanie na którym trzeba bardzo uważać bo często dochodzi na nim do wymuszenia pierszeństwa przez kierowców stojących w długiej kolejce na ul.Bursaki. Dzisiejszy wypadek to również efekt wymuszenia pierwszeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalka...ciekaw jestem dlaczego jeszce zadna mądra głowa nie przeprojektowala tego skrzyzowania....czemu nie ma pasa do jazdy w prawo z bursaków koło wyspy [kiosku] ?? takie duzy fragment zieleni tam jest, ktory mozna zlikwidowac i dac pas do skretu na prawo....od razu rozładowało by to ruch na tej ulicy, na ktorej po 15 kolejka jest az pod same pogotowie...ludzie stoja tam dlugo i dostaja fioła i jak dojada do skrzyzowania to sie pakuja pod inne samochody, bo chca jak najszybciej wyjechac.....taka sama sytuacja jest ze swiatłami na skrzyzowaniu obok [zwiazkowej z spł pracy] a konkretnie z pasem do skretu w lewo na lubartów....na jednej fazie przejezdza 5 samochodów jak dobrze pojdzie....to jakis absurd....samochody czekaja w kolejce az do same skrzyzowanie z bursakami, blokujac je tym samym...niech ktos sie wezmie za te oba skrzyzowania wreszcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek napisał:
to koszmarne skrzyżowanie na którym trzeba bardzo uważać bo często dochodzi na nim do wymuszenia pierszeństwa przez kierowców stojących w długiej kolejce na ul.Bursaki. Dzisiejszy wypadek to również efekt wymuszenia pierwszeństwa.
dokladnie, jedno z najgorszych miejsc, niestety ale na sygnalizacje nie ma co liczyc bo i po co, korki sa w widomych godzinach, nie tak dawno widzialem jak jeden matol kiosk przestawil.. niestety ale ludzie nie maja wyobrazni, wczoraj przejezdzałem zwiazkowa w strone sp. pracy i pewien inteligent w swoim bmw z rejestracja lubie swoja wies wyjechal mi przed maske bo duren nie rozumie znaczenia ustap pierszenstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obiektywny napisał:
dokladnie, jedno z najgorszych miejsc, niestety ale na sygnalizacje nie ma co liczyc bo i po co, korki sa w widomych godzinach, nie tak dawno widzialem jak jeden matol kiosk przestawil.. niestety ale ludzie nie maja wyobrazni, wczoraj przejezdzałem zwiazkowa w strone sp. pracy i pewien inteligent w swoim bmw z rejestracja lubie swoja wies wyjechal mi przed maske bo duren nie rozumie znaczenia ustap pierszenstwo
wyjaśniam jako osoba oświecona i zawodowy kierowca że rejestracja lubię swoją wieś to LSW bądź LUS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robiłem podyplomówke na WYSPIE i prawie na każdym zjeździe dochodziło albo do niebezpiecznych sytuacji albo stłuczek. fatalne miejsce również dla pieszych. najwyższy czas zwrócić uwagę na to skrzyżowanie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawodowy napisał:
wyjaśniam jako osoba oświecona i zawodowy kierowca że rejestracja lubię swoją wieś to LSW bądź LUS
HAHAHAAA KIEROWCA???!!GDZIE TY BYLES AUTEM?/ W REALU CHYBA TYLKO... NIE MA REJESTRACJI ..LUS'' W CALYM NASZYM KRAJU... NO CHYBA ZE ZAWODOWCU PODPATRZYLES LITWINA HAAHAAA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Romanie mądralo - LUS to stare rejestracje Świdnika.... no ale nie każdy musi wiedzieć....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelak napisał:
Drogi Romanie mądralo - LUS to stare rejestracje Świdnika.... no ale nie każdy musi wiedzieć....
MOZE MI JESZCZE POWIESZ CO BYLO W EPOCE KANIENIA ŁUPANEGO!!! STARE BLACHYFORMALNIE NIE ISTNIEJĄ WIEC NIE MUSZE PAMIETAC LUS, LUB, LBN, LBM itp... licza sie fakty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
roman45 napisał:
MOZE MI JESZCZE POWIESZ CO BYLO W EPOCE KANIENIA ŁUPANEGO!!! STARE BLACHYFORMALNIE NIE ISTNIEJĄ WIEC NIE MUSZE PAMIETAC LUS, LUB, LBN, LBM itp... licza sie fakty
Formalnie takich deb***i jak ty trzeba do Tworek odstawiać. Sam mam czarną blachę. Nikt Ci nie każe niczego pamiętać, ale FAKTOM ( istnieniu czarnych blach ) nie możesz swoją ignorancją zaprzeczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
roman45 napisał:
HAHAHAAA KIEROWCA???!!GDZIE TY BYLES AUTEM?/ W REALU CHYBA TYLKO... NIE MA REJESTRACJI ..LUS'' W CALYM NASZYM KRAJU... NO CHYBA ZE ZAWODOWCU PODPATRZYLES LITWINA HAAHAAA
matołku skończony mam na myśli rejestracje starego typu jakie często jeszcze są używane w hamburgu. Rejestracje matołku to ja znam na pamięć nawet litewskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Formalnie takich deb***i jak ty trzeba do Tworek odstawiać. Sam mam czarną blachę. Nikt Ci nie każe niczego pamiętać, ale FAKTOM ( istnieniu czarnych blach ) nie możesz swoją ignorancją zaprzeczyć.
Tutaj mówi się do Abramowic ))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~roman45~ - ty wale - zrobiłeś z siebie idiotę i nadal się pogrążasz chłopie idź trzepać gruchę w stodole i z kozami się bawić - bo jak widać nic innego nie potrafisz :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam muszą być światła. Straszne skrzyżowanie, szczególnie w szczytowych h.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawodowy napisał:
matołku skończony mam na myśli rejestracje starego typu jakie często jeszcze są używane w hamburgu. Rejestracje matołku to ja znam na pamięć nawet litewskie.
I tu jesteś w błędzie stare rejestracje sa używane do dziś sam taką posiadam LUC , a jestem z lublinianinem od kilu pokoleń zaś w odniesieniu do starych blach wyjaśniam one nadal funkcjonują aż do chwili wyrejestrowania pojazdu więc niekoniecznie pojazd czy kierowca musi pochodzić z dalekiej i głębokiej prowincji .Mam również znajomego który jeździ na starych tablicach Kraśnika jako że ciotka dała mu w użytkowanie pojazd więc pozory czasami mylą .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
roman45 napisał:
MOZE MI JESZCZE POWIESZ CO BYLO W EPOCE KANIENIA ŁUPANEGO!!! STARE BLACHYFORMALNIE NIE ISTNIEJĄ WIEC NIE MUSZE PAMIETAC LUS, LUB, LBN, LBM itp... licza sie fakty
Tyle że nikt Ci nie każe pamiętać ale dobrze jest wiedzieć skoro pretendujesz do miana mieszkańca Lublina zaś jak wspomniałem takie tablice istnieją i są w użytkowaniu do dziś ja jako urodzony tutejszy o nich wiem Ty z racji młodego wieku ew. z powodu niezbyt częstego przebywania w tym mieście możesz nie wiedzieć ! Ale takie rejestracje są i nie są żadnym wyjątkiem czy objawieniem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam nie są potrzebne światła. Spowodują tylko większy korek jak na rondzie nieopodal (jak nie było świateł nigdy tam nie było korków). Na tym skrzyżowaniu korki tworzą się tylko w czasie szczytu, poza nim nie jest tak ciężko. Wystarczył by policjant potrafiący kierować ruchem na te parę godzin. Ale jak wiadomo drogówka nie jest od kierowania ruchem i pomagania kierowcom, tylko od wystawiania mandatów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy tu w necie są świetnymi kierowcami, tylko żadnemu z was miszcze nie przyjdzie do głowy jadąc po Związkowej zwolnić czy nawet zatrzymać się i wypuścić tych stojących w korku na Bursaki. Bo JA mam pierwszeństwo więc tamci niech stoją i wogóle cieżko nacisnać hamulec jak sie na codzień używa tylko gazu i klaksona. Za to wiem wszystko o starych tablicach i o LSW więc jestem mam o sobie wysokie mniemanie Myślenie i odrobina uprzejmości jeszcze nikomu nie zaszkodziły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wszyscy tu w necie są świetnymi kierowcami, tylko żadnemu z was miszcze nie przyjdzie do głowy jadąc po Związkowej zwolnić czy nawet zatrzymać się i wypuścić tych stojących w korku na Bursaki. Bo JA mam pierwszeństwo więc tamci niech stoją i wogóle cieżko nacisnać hamulec jak sie na codzień używa tylko gazu i klaksona. Za to wiem wszystko o starych tablicach i o LSW więc jestem mam o sobie wysokie mniemanie Myślenie i odrobina uprzejmości jeszcze nikomu nie zaszkodziły.
Masz rację w tym jest sedno sprawy. W mieście trzeba jeździć płynnie, nie szarżować. Przez to skrzyżowanie przejeżdzam kilka razy dziennie. Trzeba jechać wolno i dać szansę na podjęcie decyzji o włączeniu się do ruchu innym. Szybka jazda w momencie błędu popełnionego przez innych kończy się wypadkiem. Ludzie życie jest jedno a spóźnienie to nic. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak na prawde wystarczyloby na ulicy Ceramicznej dac nakaz skretu w prawo... jak by ktos chcial wyjechac w lewo, to albo na Bursaki, albo zjazd na prawo i nawrotka na rondzie... Korki sa przez samochody skrecajace w lewo i czekajace na wolny przejazd z obu stron. W dodatku dodac nie dotyczy MPK i by bylo pozamiatane. Przynajmniej Ceramiczna by byla przejezdna i daloby sie z tego kwartalu wydostac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...