Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek przy ul. Diamentowej. Zderzenie dwóch aut (zdjęcia)

Utworzony przez mlodywykształcony, 11 października 2012 r. o 08:53 Powrót do artykułu
To straszne - czym wy w tym Lublinie jeżdzicie? Przecież oba te auta są skrajnie wyeksploatowana, niebezpieczne i już kilka lat temu powinny być przymusowo zezłomowane. Każdy kto jeździ samochodem starszym niż 10 lat może stwarzać zagroszenie na drodze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytać znaki, głąby!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już kolejny wypadek w tym miejscu!!! Pewnie zaczną zastanawiać się co zrobić dopiero jak ktoś tam zginie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mlodywykształcony napisał:
To straszne - czym wy w tym Lublinie jeżdzicie? Przecież oba te auta są skrajnie wyeksploatowana, niebezpieczne i już kilka lat temu powinny być przymusowo zezłomowane. Każdy kto jeździ samochodem starszym niż 10 lat może stwarzać zagroszenie na drodze.
Jeśli taka jest twoja konkluzja to znaczy, że nie powinieneś prowadzić samochodu, bo twoje IQ jest za niskie, by twoja percepcja świata była poprawna! Zagrożenie nie tworzą samochody tylko KIEROWCY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arek napisał:
To już kolejny wypadek w tym miejscu!!! Pewnie zaczną zastanawiać się co zrobić dopiero jak ktoś tam zginie.
cóż zrobić skoro mamy takich kierowców jak ten z vw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te, wykształcony! Ja mam auto 18`letnie, ostatnie badanie techniczne wykazało brak uwag. Jak dbasz o auto jeździsz... Ten wypadek to brak kasy na sygnalizację w tym miejscu... Ci co jadą z Wrotkowskiej mają nieciekawie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie brak kasy ale głupota bo stać ich było na światła przy przystanku do przejścia dla pieszych co dla mnie paranoja skoro zaraz jest skrzyżowanie przy Herbapolu ze światłami Ale jak ma się znajomości to pod domem Ci światła zrobią A tam wypadki będą cały czas bo ciężko jest wyjechać z Wrotkowskiej w lewo tak jak i z Diamentowej skręcić we Wrotkowską. Tam powinno być rondo albo światła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wykształconemu trzeba przyznać w jednym miejscu rację że niektóre samochody nie powinny jeździć po drogach ale to nie wiek auta tylko jego stan techniczny decyduje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładnie przebudowali. Gratulacje dla inżyniera który zaprojektował skrzyżowanie i dla policji która ten pasztet zatwierdziła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mlodywykształcony napisał:
To straszne - czym wy w tym Lublinie jeżdzicie? Przecież oba te auta są skrajnie wyeksploatowana, niebezpieczne i już kilka lat temu powinny być przymusowo zezłomowane. Każdy kto jeździ samochodem starszym niż 10 lat może stwarzać zagroszenie na drodze.
Od kiedy to wiek samochodu ma wpływ na to jak pojazdem kieruje kierowca i od kiedy to wiek samochodu powoduje wypadki? aleś pan błysnął ... jest taka zasada, jak dbasz to masz... samochód nie jest na 10 lat i cześć... często te 10 latki są lepiej utrzymane technicznie niż młodsze ... a że wyglądają niemodnie, rdza je bierze tu i tam to insza inszość. Jednak TO NIE WIEK SAMOCHODU POWODUJE ZAGROŻENIE TYLKO KIEROWCA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
cóż zrobić skoro mamy takich kierowców jak ten z vw.
Nie widziałem chwili zderzenia ale wydaje mi się po tym jak oba samochody wylądowały, że Passat jechał z góry, a Uno chciał zjechać z ronda i zajechał mu drogę. Jeśli się nie mylę to Passat miał pierszeństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juzek napisał:
Nie widziałem chwili zderzenia ale wydaje mi się po tym jak oba samochody wylądowały, że Passat jechał z góry, a Uno chciał zjechać z ronda i zajechał mu drogę. Jeśli się nie mylę to Passat miał pierszeństwo.
to źle ci się wydaje, spójrz na uszkodzenia samochodów, jak by passat jechał z góry to on by się owinął na słupie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wiem, że procedura musi powinna być zachowana i to musi potrwać, ale w tym miejscu potrzebna jest zmiana organizacji ruchu bo kolizji bardziej lub mniej powazne są tam już praktycznie codziennie mimo, że samo skrzyżowanie jest proste jak -nie przymierzając- budowa cepa. Albo niech to będzie zwykłe rondo - są ronda podłużne to może być i rondo w kształcie przecinka :-), albo sygnalizacja, albo zwykła skrzyżowanie. Ostatnie rozwiązanie wymagałoby chyba największych zmian. Teraz z dobrej drogi w tamtym miejscu cieszą się głównie blacharze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najprawdopodobniej, to najgorsze skrzyżowanie w Lublinie. Ni to rondo, ni to skrzyżowanie. Kompletny bezsens. Zapraszam użytkowników dróg do zjazdu z tego czegoś w godzinach szczytu w lewo, tj. w kierunku ul. Diamentowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miasto powinno dogadać się z ubezpieczycielami i razem z finansować budowę sygnalizacji, ubezpieczycielom też powinno zależeć na tym by skrzyżowanie było bezpieczne. Jak to ktoś wyżej napisał na chwilę obecną najbardziej zadowoleni są blacharze, mechanicy i laweciarze , codziennie jakaś robota się trafia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Euro do osobówek?.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby Passat patrzył na znaki to by nie wyjechał z ronda jak na pole teściowej, ale jak się jest z Kraśnika gdzie są 2 ulice główne to tak wygląda....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...