Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szkoda słów na komentarz, jak nie umiesz to po co sie pchasz, narobił ludziom i sobie kłopotów i strat materialnych, aż dziwne że z tej kupy złomu ktoś przeżył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie przezył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie przeżył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty emeryt poniżej .. ty idź na ryby ... i bądź czujny bo nad tobą też zgaśnie gwiazda, jak nad każdym z nas, to są ułamki sekundy ... a kierowca z laguny był wspaniałym człowiekiem !!!!! olbrzymia strata ... !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olbrzymia strata to mało powiedziane, tylko pytanie, dlaczego frajerzy, alkoholicy i bandziory chodzą po swiecie i nawet zderzenie z tirem nic im nie robi,bo znam taki przypadek, a tutaj człowiek który kochał życie, i był naprawdę wspaniały, poczciwy i wyrozumiały dla każdego, traci swoje życie w taki sposób. Świeć Panie nad jego duszą. Wieczny odpoczynek....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ty emeryt poniżej .. ty idź na ryby ... i bądź czujny bo nad tobą też zgaśnie gwiazda, jak nad każdym z nas, to są ułamki sekundy ... a kierowca z laguny był wspaniałym człowiekiem !!!!! olbrzymia strata ... !!!
Tia, broń "wspaniałego" idioty. Koło Bidy jest znak ograniczający prędkość do 60 dodatkowo są znaki informujące, że lewy pas bedzie do skrętu w lewo a ten kretyn za wyprzedzanie się wziął. Poprostu brak słów dla tolerancji dl aidiotów. AAAAAAAAAA sam też jestem kierowcą żeby nie było i klepię średnio 35 TYś km rocznie więc wiem jak wyglada kretynizm na polskich drogach. Szkoda tylko ludzi postronnych, to że frajer się rozpie.ył to jego strata, może zmądrzeje, jak nei to pies z nim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten kierowca laguny byl piratem drogowym po kiego h...a wyprzedzal co?? jednego deb***a mniej na drodze i dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rob napisał:
Tia, broń "wspaniałego" idioty. Koło Bidy jest znak ograniczający prędkość do 60 dodatkowo są znaki informujące, że lewy pas bedzie do skrętu w lewo a ten kretyn za wyprzedzanie się wziął. Poprostu brak słów dla tolerancji dl aidiotów. AAAAAAAAAA sam też jestem kierowcą żeby nie było i klepię średnio 35 TYś km rocznie więc wiem jak wyglada kretynizm na polskich drogach. Szkoda tylko ludzi postronnych, to że frajer się rozpie.ył to jego strata, może zmądrzeje, jak nei to pies z nim
ty to chyba jestes prawdziwym betonem, gdzie koło bidy widziałeś barierki? spójrz na zdjęcia! facet jechał od lubina i wyprzedzał w miejscu dozwolonym po prostu nie zdążył wrócić na swój pas bo zapewne jakieś buraki nie zachowały odstępu i nie miał gdzie zjechać. wypadek miał miejsce koło podolanki a nie bidy po prostu ktoś się rypnął w artykule. myślę też że wywnętrznianie się o polskim stylu jazdy (fakt że jeździ sporo matołów) i obrzucanie zmarłego obelgami jest trochę nie na miejscu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...