Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to w końcu NA SKUTERZE czy na motocyklu? czy znowu podjudzacie głupków do typiwych komentarzy?????wstyd! co to za rzetelnosc dziennikarska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzka głupota nie zna granic. Wyprzedzanie pod górę pod prąd w sytuacji kiedy jest pas do wyprzedzania pojazdów wolniej jadących to brawura, która kończy się tragicznie, przy takim natężeniu ruchu jakie jest na dk 19. Powinni zamontować tam stalowe linki odgradzające pasy o przeciwny kierunku ruchu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja# napisał:
to w końcu NA SKUTERZE czy na motocyklu? czy znowu podjudzacie głupków do typiwych komentarzy?????wstyd! co to za rzetelnosc dziennikarska?
w końcu na motocyklu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja bym zrobił zdjęcie , wrzucił na billboard z napisem MOTOCYKLISTO ZASTANÓW SIE DWA RAZY !!!! MOTOCYKL JEST WSZĘDZIE !!!!![/b] ( na zdjęciu oczywiście worek, auto i porozrzucane części motocykla ).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może lepiej TWÓJ MOTOCYKL JEST WSZĘDZIE !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemek napisał:
Ludzka głupota nie zna granic. Wyprzedzanie pod górę pod prąd w sytuacji kiedy jest pas do wyprzedzania pojazdów wolniej jadących to brawura, która kończy się tragicznie, przy takim natężeniu ruchu jakie jest na dk 19. Powinni zamontować tam stalowe linki odgradzające pasy o przeciwny kierunku ruchu.
ta linki, jestem za, ale ile osób psioczy na słupki, które stoją na drodze z Piask do Łopiennika??? i tak na nic, i tak źle. Niedobrze mi się robi kiedy słyszę jak to jest hu*owo i bezmyślnie kiedy ustawiają zabezpieczenia (ostrzeżenia czy zakazy) a potem jadą samobójcy pod górkę i się zabijają, narażając innych na śmierć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
??? A najgorsze jest to że są jeszcze gupole którzy bronią dobrego imienia wariatów na ścigaczach i siebie oszukują że to był przypadek i im to się nie przydarzy.Jak oni kończą szkoły przy tak małym ilorazie inteligencji ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ana napisał:
??? A najgorsze jest to że są jeszcze gupole którzy bronią dobrego imienia wariatów na ścigaczach i siebie oszukują że to był przypadek i im to się nie przydarzy.Jak oni kończą szkoły przy tak małym ilorazie inteligencji ???
Ana jakas Ty ograniczona w postrzeganiu tego wszystkiego, generalizujesz, zero konkretów, pewnie nawet nie znasz osobiscie żadnego motocyklisty i ani razu nie jechałaś na motocyklu. Powtarzasz bzdury i jakieś mity gadane najprawdopodobniej przez twoich koleżków w puszkach typu audi 80 te de i. i żebyś na mnie nie ujadała- ja swoim postem ani nie popieram ani nie ganię nikogo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
motocykle na tory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem ten wypadek i jedyne co mi utkwiło to wzrok tego nieszczęśnika, który przed chwila umarł. Powiem szczerze z tych oczu bił niewyobrażalny strach. Współczucie dla rodziny. Wieczne odpoczywanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janow lubelski .To co wyprawiaja deb***e na motorach na ulicach Janowa to szok . Jeden z nich tzw. lanser jezdzacy w czerwonych kapielowkach to najwiekrzy idiota ,reszta mu wcale nie ustepuje.Jednym slowem TOTALNA WIOCHA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabiło go to co kochał. Stało się... darujcie sobie te puste komentarze typu " głupi"... nie wiecie co chłopak czuł ... nie znacie go a oceniacie. Wypadki były są i BĘDĄ. Na każdego z nas przyjdzie czas... sami nie wiecie czy jutro np się nie zamyślicie i nie wejdziecie pod samochód "na własne życzenie". Widocznie tak miało być. Dobrze że nikomu więcej nic się nie stało. Dla rodziny wyrazy współczucia [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chemik , głowy nie było została urwana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On miał dwoje dzieci i żonę. Ich powinien kochać, a nie ryzykować. Wyprzedzać na trzeciego ryzykując życie swoje i innych? Gdzie tu jest miłość?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy kocha inaczej...może "miłość" do adrenaliny była większa... mniejsza o to i tak już po fakcie. Właśnie... zawsze gadania jest najwięcej po fakcie, po wypadku a to i tak nic nie daje... Trzeba było tłumaczyć wcześniej żeby jeździł "z głową". "Mądry polak po szkodzie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znaliscie czlowieka, ze tak piszecie????!!! ja go znalam bardzo dobrze i motor nie byl calym jego zyciem tylko szybszym i latwiejszym sposobem na dostanie sie do je***ego lublina gdzie nie ma drog i sa gigantyczne korki!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda słow na te wasze komentaze. dajcie zyc ludziom tak jak chca a nie kazdy jest matdzejszy od druugiego. po co to rostrzacas trudno stało sie moze byc tylko teraz a nie sie wymadrzec jaki ktos jest wystarczy na siebi popatrzec. kazdy jezdzi z godznie z przepisami?? czy mile jest stanie w korach?? kazdy ma swoj sposob na zycie. przykro mi ~aaa~ i trzymaj sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odszedł DUSZA CZŁOWIEK.Żal, Smutek i płacz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomyślcie o kierowcy tego samochodu!jak on się musi czuć,będzie miał ten obraz do końca życia przed oczami,bo jakiś wariat,tak właśnie wariat!!!wpakował mu się pod samochód.Trzeba być zupełnie bez wyobrażni żeby wyprzedzać pod górką!!!podwójna ciągła jest tam nie dla jaj tylko dla bezpieczeństwa.LUDZIE MYŚLCIE TROCHĘ O INNYCH NIE TYLKO O SOBIE.WŁĄCZ MYŚLENIE ZANIM USIĄDZIESZ ZA KIEROWNICĄ!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty szmaciaro nie komentuj glupio bo nie masz racji i nie osadzaj czlowieka co wygodnie ci bo on juz sie nie obroni???to moj szwagier byl wiec zamknij sie i zabieraj stad siebie i swoje komentarze ruro glupia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...