Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Turce na drodze Lublin – Łęczna

Utworzony przez gibownik, 7 sierpnia 2011 r. o 21:52 Powrót do artykułu
Szybciej! Na podwójnej ciągłej, na skrzyżowaniu, na przejściu dla pieszych! Mi się spieszy, puszkarze zjeżdżajcie, bo oto jadę ja MOTOCYKLISTA! Patrzcie w lusterka bo ja jestem ważny i uważajcie jak jadę! Jechał baran jak szalony, szybko, wciskał się gdzie sie da. Myślę "chłopie, daleko z takim stylem nie zajedziesz". Nie minęło 5 minut i o efekcie szarży KOLEJNEGO PACANA NA MOTOCYKLU możemy przeczytać w artykule...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można pisać co się chce....ale niestety 95% motocyklistów nie zważa na znaki...na zakazy....na nakazy...ma w du*** przepisy,bo przecież w razie jakby co to na jednym kole i....(niestety nie zawsze się zdąży!!!!!!!!!).Teraz daliśmy uprawnienia rowerzystom i dopiero się zaczyna jazda po polsku:-).Zamiast gęsiego bo nie ma miejsca....to dróżką przez wioskę podczas powrotów "znad" jezior walą jeden koło drugiego....na łuku drogi trzeba mocno testować ABS i inne systemy żeby nie spowodować śmiertelnego wypadku.GRATULUJĘ ustawodawcom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
but I think nike tn there's nike tn requin nike tn pas cher nike tn 2010 sent a letter to tn requin pas cher show tn requins Nashville's
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O, często na tym skrzyżowaniu wyprzedzają Ci jadący akurat w kierunku Lublina, aż strach wyjeżdżać w kierunku "jezior". Dziwne, nie ma znaków że skrzyżowanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałem ta drogą przed 14, całe szczęście że zdążyłem przed wypadkiem. Ruch w obie strony był dość duży, ale mijający mnie motocykliści standardowo niewiele sobie z tego niestety robili. Sezon dawców trwa, całe szczęście deszczowo było, to mniej wypadków z ich udziałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
The valve is bellow valve and Steel globe valve in the fluid transport system control unit has a cut-off regulation Pneumatic butterfly valve and Flanged butterfly valve , diversion, to prevent the function of the counter-current Wafer butterfly valve and Stainless steel check valves , voltage regulators Lift check valve Swing Check Valve , shunt or overflow relief. All kinds of valves for fluid control valve of the system Forged gate valve Cast iron gate valve , from the most simple cut-off valve to the extremely complex automatic control system Stainless steel gate valve Brass gate valve , its varieties and specifications are quite numerous Flanged gate valve Wedge Gate Valve . The valve can be used to control the flow of air Trunnion ball valve High Pressure Ball Valve , water, steam Floating ball valve Flanged ball valve 3 way ball valve , and a variety of corrosive media, mud, oil Brass ball valve Pvc ball valve Stainless steel ball valve , liquid metal and radioactive media Forged Steel Ball Valve valve OEM valve company and other types of fluid
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...