Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypożyczalnia roweru towarowego działa już w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 lipca 2016 r. o 08:03 Powrót do artykułu
Strasznie irytuje mnie wożenie dzieci w wózkach sklepowych. Włazi z brudnymi butami, a potem ktoś wkłada tam produkty spożywcze.... Nie szkodzi, że opakowane, ale te wszystkie brudy do kosza są wnoszone.... W sklepach to powinno być stanowczo zabronione. Wózki do przewożenia ładunków to co innego, niech napchają i 5 dzieci i wożą jeśli to ma być wózek na ładunek inny niż spożywczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Strasznie irytuje mnie wożenie dzieci w wózkach sklepowych. Włazi z brudnymi butami, a potem ktoś wkłada tam produkty spożywcze.... Nie szkodzi, że opakowane, ale te wszystkie brudy do kosza są wnoszone.... W sklepach to powinno być stanowczo zabronione. Wózki do przewożenia ładunków to co innego, niech napchają i 5 dzieci i wożą jeśli to ma być wózek na ładunek inny niż spożywczy.
A nie zastanawiało Cię to, że te wózki nigdy nie były umyte i to nie ma większego znaczenia czy jeżdżą tam dzieci czy nie. Jak ktoś ma zaburzenie obsesyjno-kompulsywne to zapraszam do psychologa. A mnie irytuje to, że narzeka się na te dzieci... a potem chciałoby się dostać emeryturę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś w mieście Lublinie wyegzekwuje w końcu od rowerzystów przynajmniej podstawy prawidłowej zgodnej z przepisami jazdy????? To co się dzieje na chodnikach i przejściach dla pieszych woła o pomstę nie tylko do nieba...!!!!!! Od każdego uczestnika ruchu wymagane jest przestrzeganie przepisów!!!!! Jeśli nie to proszę bardzo niech każdy wuj rządzi na swój..... i będzie wolna amerykanka ........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie wydaje Ci się, że zapieprzasz sam na swoją emeryturę? Bo ja mam nieodparcie takie wrażenie i ani mi w głowie czyjeś bachory. One będą zapieprzały na swoją własną emeruturę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O fajnie, gnoju se nawieze do ogródka, mam przy klatce takie skferek z kwiatami a tera buroki i kartofle nasadzę. Osiedle typowo rolnicze w lublynie, gdzie blisko Zana kupie gnój ? wie kto ha ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...