Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyrok na górki czechowskie już w niedzielę, choć badania naukowe jeszcze trwają

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 czerwca 2019 r. o 14:10 Powrót do artykułu
A jak jeden z drugim wille budował to chomikom norek nie zasypał???? Obłęd jakiś z tymi gryzoniami. Skończyć z tym wysypiskiem brudu i śmieci raz na zawsze!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrok? Cóż za nachalno-opiniotwórczo-manipulacyjny tytuł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważajcie co piszecie. Wszelkie fora są monitorowane! Jeden "nieprawomyślny" wpis i już fundujecie sobie wizytę u prokuratora :)
 Bez przesady. Krytyka to nie hejt. Prokuratura nie będzie miała podstaw do wszczęcia postępowania. Nie dajmy się zastraszyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mam rozumieć to, że Pan prezydent z tytułem naukowym doktora oraz jego radni nie dostrzegają głosu naukowców z tytułami profesorskimi i doktorskimi z Lublina, Polski oraz Europy, którzy na co dzień zajmujący się urbanistyką, biologią, ekosystemami? Czy Pan prezydent i radni opinie naukowców, ich zdanie, badania oraz osoby traktują niepoważnie? Zawsze miło uścisnąć dłoń prof. Jana Gehla, powiedzieć mieszkańcom, że liczy się z jego osobą i zdaniem, a jednocześnie podczas głosowania nie dostrzegać jego głosu w obronie Górek oraz roli naturalnych terenów zielonych dla rozwoju miast . Jak mają się czuć się inni naukowcy, których głosu nie dostrzegacie? Gratuluję Państwu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdy kto obejrzy film z artykułu dowie siei tak że wasza propaganda o śmietnicku jest nic nie warta. a skoro kłąmiecie w tak oczywistek kwestii, kłąmiecie też we wszystkich innych. nie powstanie żaden 'park'. jedyne o co chodzi w tym geszefcie to zmienić ostatnią rzecz, która chroni Górki przed Lex deweloper- obecne studium.  potem po pierwsze tbv będzie mogła odpalić lex deweloper, przy pomocy ratusza który przyobiecał postawić na Górkach szkołę. po drugie włądze miasta będą się mogły podetrzeć umową, która oczywiście jest pełna wad, błędów i z definicji jest nieważna. zabezpieczenie kar umownych JEST FIKCJĄ! cała szopka z referendum, umową i parkiem służy tylko do tego żeby ogłupić mieszkańców Lublina! jedynym celem od samego początku jest ZMIANA STUDIUM. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważajcie co piszecie. Wszelkie fora są monitorowane! Jeden "nieprawomyślny" wpis i już fundujecie sobie wizytę u prokuratora :)
 To nie trzeba nikogo obrażać ani zastraszać i grozić. Natomiast wyrażać własną opinię chyba jeszcze można w tym kraju nawet jeśli jest to opinia niewygodna dla obecnej władzy. Jeśli się mylę to biada temu krajowi i obywatelom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W odpowiedzi na pytanie, czy dr Żuk nie zdaje sobie sprawy z tego, co dogłębnie rozumieją naukowcy zajmujący się przyrodą, można posłużyć sie analogią do PISu. Pan magister Ziobro z panią magister Przyłębską też za nic mają prawnicze autorytety światowego formatu. Przykra prawda jest taka, że PO z Żukiem działają tak samo w skali Lublina, jak PIS z Kaczyńskim w skali kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heh dzień bez górek dniem straconym dla DW :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak jeden z drugim wille budował to chomikom norek nie zasypał???? Obłęd jakiś  z tymi gryzoniami.  Skończyć z tym wysypiskiem brudu i śmieci raz na zawsze!!!!
 O co chodzi z tymi domami na górkach ??  Jak coś wiesz to powiedz a nie wszędzie jakieś półsłowka i ostakżenia na forum. Kto tam mieszka i zasypał te nory chomikom? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Żuk ryzykuje tak bardzo? Kto jest prawdziwym prezydentem miasta, a nie nominalnym? Jak temu komuś mogło przyjść do głowy że może lać beton na gatunki chronione prawnie? Kto zapłaci kary które za tą dewastację nałożyu na nas UE? Powiem wam. Ja, ty, my wszyscy za to zapłacimy, a komuś innemu powiększy się stan konta. My będziemy umierać na raka, udary, zawały, a komuś innemu powiększy się stan konta. Nie wiem czego wam jeszcze potrzeba, mieszkańcy mojego ukochanego miasta żeby się ruszyć i zaprotestować? Górki są ważne dla nas wszystkich. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całymi rodzinami czekamy na ten Park.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ci dalej o chomiku europejskim, króry tylko dlatego jest na górkach bo kiedyś ktoś nielegalnie zboża zasiał i chomik jako gryzoń na górki przybył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mam rozumieć to, że Pan prezydent z tytułem naukowym doktora oraz jego radni nie dostrzegają głosu naukowców z tytułami profesorskimi i doktorskimi z Lublina, Polski oraz Europy, którzy na co dzień zajmujący się urbanistyką, biologią, ekosystemami? Czy Pan prezydent i radni opinie naukowców, ich zdanie, badania oraz osoby traktują niepoważnie? Zawsze miło uścisnąć dłoń prof. Jana Gehla, powiedzieć mieszkańcom, że liczy się z jego osobą i zdaniem, a jednocześnie podczas głosowania nie dostrzegać jego głosu w obronie Górek oraz roli naturalnych terenów zielonych dla rozwoju miast . Jak mają się czuć się inni naukowcy, których głosu nie dostrzegacie? Gratuluję Państwu!
 czyli polityczna (nota bene, bez względu na barwy klubowo-partyjne) średnia krajowa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całymi rodzinami czekamy na ten Park.
 predzej godota się doczekasz bałwanie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz to pretensje do PIS miszczowie z pis - najpierw uchwalili lex deweloper a teraz wielce zatroskani o tereny zielone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całymi rodzinami czekamy na ten Park.
 A my całymi rodzinami czekamy na referendum w sprawie odwołania władz Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całymi rodzinami czekamy na ten Park.
 My też czekamy, cała nasza rodzina czeka na wielki 105 ha park !!  Przecz z betonem na górkach!! Zróbmy wszystko by nasze dzieci miały w przyszłosci zieloną przestrzeń jak Central Park w NY a nie kolejne styropianowo - betonowe blokowisko. To jest decyzja nieodwracalna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Żuk ryzykuje tak bardzo? Kto jest prawdziwym prezydentem miasta, a nie nominalnym? Jak temu komuś mogło przyjść do głowy że może lać beton na gatunki chronione prawnie? Kto zapłaci kary które za tą dewastację nałożyu na nas UE? Powiem wam. Ja, ty, my wszyscy za to zapłacimy, a komuś innemu powiększy się stan konta. My będziemy umierać na raka, udary, zawały, a komuś innemu powiększy się stan konta. Nie wiem czego wam jeszcze potrzeba, mieszkańcy mojego ukochanego miasta żeby się ruszyć i zaprotestować? Górki są ważne dla nas wszystkich.
 p. Żuk niczego już nie ryzykuje - wie, że to jego ostania kadencja. Natomiast dlaczego aż tak ryzykują radni? Oto jest pytanie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się pytam gdzie byli Radni PIS gdy ich prezydent Pruszkowski rezygnował z niepowtarzalnej szansy odkupienia Górek od Agencji Mienia Wojskowego? Gdzie wtedy byli "obrońcy górek:"???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musimy odwołać prezydenta i radę miasta. Co robią radni PiS w tej sytuacji? Pochowani gdzies zamiast pisać do CBA, mobilizować mimisterstwo sprawiedliwości i środowiska? Gdzie są europosłowie PiS których niedawno wybieraliśmy? Gdzie pisowski wojewoda się schował? PoPiS już się zdążył ze sobą zżyć, jak w rodzinie która się kłoci ale nie może żyć bez siebie. Na nikogo nie możemy liczyć :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 30

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...