Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyrok za łapówkę dla lekarza z Lublina

Utworzony przez KK, 12 października 2010 r. o 15:48 Powrót do artykułu
TO TEN SAM CO PRACOWAŁ NA AKADEMII MEDYCZNEJ SWEGO CZASU ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie tacy ludzie to lichwa życiem. Spie.... zabieg i jeszcze wziął kasę na lewo. Ale jak widać koledzy obronili, bo kruk krukowi oka nie wykole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
papblo napisał:
Dla mnie tacy ludzie to lichwa życiem. Spie.... zabieg i jeszcze wziął kasę na lewo. Ale jak widać koledzy obronili, bo kruk krukowi oka nie wykole.
Podłość , daje i kabluje, brak honoru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież lekarze są święci tylko Ziobro jest zły. Sąd zajkłóca ład społecznegy jakim obdarzyła nas najjaśniejsza PO. Jaki ten sędzia jest agresywny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nawet na rozprawie ma założone jakieś prostokontne okulary przeciwsłoneczne !!! zero poszanowania dla sondu !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma juz dwa wyroki i nie siedzi to co jemu Sad poradzi?????????? KOLESIOSTWO GO BRONI I DYREKTOR JACZESKIEGO MA Z NIM UKLAD cyt; DO BLEDU SIE NIE PRZYZNAWAJ TO BEDZIESZ DALEJ PRACOWAL , WSZYSTKO DLATEGO ZEBY ODSZKODOWANIA SZPITAL NIE PLACIL... To jasne jak slonce REKA REKE MYJE-- DZISIAJ TY JUTRO MY ,dlatego go bronia SZKODA MOWIC NIE MA TEN GOSCIO HONORU ZE JESZCZE PACJETOM W OCZY MOZE SPOJRZEC ... ALE CO W TYM DZIWNEGO NAJGORSZY STUDEN TYLKO PLECY GO TAM WSADZILY GDZIE JEST... BUFON NADETY..LAPOWKARZ TO JEST TYLKO BARDZO DELIKATNIE POWIEDZIANE .. ALE KTO GO ZNA POWIE TO SAMO .. DOBRA OPINIE DOSTAJE TYLKO OD RODZINY CZLOWIEK BEZ SUMIENIA ZNISZCZYL ZYCIE WIELU LUDZIOM ALE NIE POTRAFI SIE DO TEGO PRZYZNAC JAK PRAWDZIWY LEKARZ ... NIE WIEM JAK KOGOS TAKIEGO MOZNA BRONIC ?????????????? PLAMI IMIE NAPRAWDE DOBRYCH LEKARZY .... Z SZACUNKIEM DO INTERNEUTOW CIERPIACA I CZEKAJACA NA SPRAWIEDLIWOSC JEDNA Z KALEK PRODUKCJI P. NADZWYCZAJNEGO DOKTORA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
margaryna napisał:
Ma juz dwa wyroki i nie siedzi to co jemu Sad poradzi?????????? KOLESIOSTWO GO BRONI I DYREKTOR JACZESKIEGO MA Z NIM UKLAD cyt; DO BLEDU SIE NIE PRZYZNAWAJ TO BEDZIESZ DALEJ PRACOWAL , WSZYSTKO DLATEGO ZEBY ODSZKODOWANIA SZPITAL NIE PLACIL... To jasne jak slonce REKA REKE MYJE-- DZISIAJ TY JUTRO MY ,dlatego go bronia SZKODA MOWIC NIE MA TEN GOSCIO HONORU ZE JESZCZE PACJETOM W OCZY MOZE SPOJRZEC ... ALE CO W TYM DZIWNEGO NAJGORSZY STUDEN TYLKO PLECY GO TAM WSADZILY GDZIE JEST... BUFON NADETY..LAPOWKARZ TO JEST TYLKO BARDZO DELIKATNIE POWIEDZIANE .. ALE KTO GO ZNA POWIE TO SAMO .. DOBRA OPINIE DOSTAJE TYLKO OD RODZINY CZLOWIEK BEZ SUMIENIA ZNISZCZYL ZYCIE WIELU LUDZIOM ALE NIE POTRAFI SIE DO TEGO PRZYZNAC JAK PRAWDZIWY LEKARZ ... NIE WIEM JAK KOGOS TAKIEGO MOZNA BRONIC ?????????????? PLAMI IMIE NAPRAWDE DOBRYCH LEKARZY .... Z SZACUNKIEM DO INTERNEUTOW CIERPIACA I CZEKAJACA NA SPRAWIEDLIWOSC JEDNA Z KALEK PRODUKCJI P. NADZWYCZAJNEGO DOKTORA
Szanowna "margaryno", proponuję powrót do szkoły i dopiero wpisy na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"był zastępcą rzecznika odpowiedzialności zawodowej(...)rozpatrywał skargi na swoich kolegów po fachu." Jakby posadzili w pierdlu wszystkich jajogłowych - tych co lubią kaskę i lub zapominają o paragoniku, to zabrakłoby tam miejsca dla prawdziwych bandziorów. A swoją droga, fajnie wyglądałaby elitarna alejka...dzień dobry panie prof., witam panie radco...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak racja tylko Kto go wybral na takie stanowisko ??? Oczywiscie koledzy po fachu ktorzy chcieli MU tylek ratowac .Wystarczylo tylko sie przyznac do bledu tak jak inni szanujacy sie lekarze i nie byloby tej afery. Ale tak moze byc wszedzie ale nie na Ja-iego tam nie ma bledow tylko sa powiklania po ktorych sie lezy w ziemi albo w najelepszym wypadku laduje na wozku, malo tego jeszcze jest sie opluwanym za to ze spieprzyl taki ko--wal komus zycie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK samo bylo z moim ojcem ktorego leczyl , nie bede operowal szczegolami bo musialbym tez go na prokurature zameldowac .. Zgadzam sie z tym co gosciu napisales i ty margaryno Wolalbym isc do znachora niz pod noz niedouczonego Ko-la
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sluchajcie to ja jeszcze milam lepiej--- mnie opisal lekarza syn ze taka babe to spalil by na stosie!!!Pewnie wiecie jakiego lekarza ? dziennikarzy wyzwal od brukowcow a mojego adwokata od hien cmentarnych..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Propozycje przyjelam , ale tobie proponowalbym zmienic zawod z lekarza na weterynarza bo nie dosc ze nie potrafisz operowac to szczekasz jak pies a od klamstw masz czerwony nos PS. kochajaca Cie margaryna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapewne ten czerwony nos to nie tylko od klamstw margaryno a tak pozatym wszystko sie zgadza ..Nic ujac ale dodac mozna jeszcze wiele Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny tzw.etyczny....KONOWAŁ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...