Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wysadzili 60-metrowy komin w Lublinie

Utworzony przez lublin miasto nepotyzmu, 30 lipca 2011 r. o 10:18 Powrót do artykułu
60 metrow haha przez noc urosl o 20 metrow niezle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może uda mi się ta chwile nagrać widzę ten monument przez okno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eh niech ktoś nagra w dobrej jakości, ja bym nagrał ale mam zepsutą kamerę, a telefon nagrywa gorzej niż chlebak więc mija się z celem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nagram i wsadze na JUTUBA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zaś tkwiłem na balkonie z aparatem włączonym ponad 15 m i czekałem na sygnał syren których nie usłyszałem, i niestety nie udało mi sie nagrać tego niecodziennego widoku.;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok 15:15 było słychać buuum, komin poszedł w dół
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nagrał ktoś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś bardzo żałuję tego komina - był piękny - kształt, kolor, historia. Lubiłam na niego patrzeć - nawet mój syn (6lat) wie, że to ulubiony komin mamy w mieście:) Nie ma ulubionego komina.... Szkoda... Wam też się podobał???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie niby te sygnały były? bo mieszkam tam blisko a jakoś nie słyszałam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
umyj uszy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wolę mieć brudne uszy jak stwierdziłeś kolego niż omamy słuchowe bo widzę że nie jestem jedyną osobą która nie słyszała sygnałów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=L0ogDOTbnhQ ale kosa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"2,5 tys. gruzu" ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=CgAe3YyUwV4 troche bliżej nagrywane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z czego by ten komin?? 2,5 tys kg gruzu?? tyle to dobry samochód waży
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublin miasto nepotyzmu napisał:
60 metrow haha przez noc urosl o 20 metrow niezle
Od początku swego istnienia mierzył 60 metrów-widocznie jakiś niedoinformowany jesteś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słabo się zawalił,liczyłem że złoży się jak WTC. Lepsze petardy to na sylwestra puszczałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOMIN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W drugiej minucie słychać strzały!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Asia napisał:
Jakoś bardzo żałuję tego komina - był piękny - kształt, kolor, historia. Lubiłam na niego patrzeć - nawet mój syn (6lat) wie, że to ulubiony komin mamy w mieście:) Nie ma ulubionego komina.... Szkoda... Wam też się podobał???
dla ludzi z Kaliny i Tatar ten komin to taki symbol Lublina...podobnie zreszta jak cukrownia;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...