Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wystawa grzybów w sanepidzie. Tych dobrych i złych [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 września 2017 r. o 08:20 Powrót do artykułu
WOW nareszcie, Zazwyczaj pokazywana jest kania czubajka z opisem ze to muchomor sromotnikowy. Łatwiej pomylić muchomora z gołąbkiem zielonawym, zwłaszcza gdy ten jest młody, ma nieotwarty kapelusz. Dlatego "maluchów" nie zbieram, ma ciut inny kształt kapelusz ale to już niuanse.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zbieram blaszkowatych :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aha bardzo przydatna rzecz, taka wystawa pt "Poznaj trujące grzyby - twój komornik się zmartwi". Czy ja mogę prosić o takiego jednego małego muchomorka? Podrzucę go jako pieczarkę marynowaną na talerz komornikowi, kiedy mnie znów odwiedzi :))))))) Podam grzybki i sete wódki, na pewno nie odmówi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super. Dużo grzybów czerwone paznokcie i nic poza tym. Czego się dowiedziałem???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...