Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wystawa psów rasowych w Lublinie [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 grudnia 2019 r. o 22:14 Powrót do artykułu
pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !!
 widać jak masz zryty łeb od tego smalcu aż cie mózg piecze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !!
 W wariatkowie wam internet w izolatkach podłączyli ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
15 zł żeby pooglądać psy? Zamojskie Zoo - koszt 20 zł. Takie decyzje działają tylko i wyłącznie na szkodę MTL. Dla zasady nie zabiorę rodziny po raz kolejny do MTL. Robienie wystawy dla wystawców po raz kolejny heheh, kto tam zarządza... ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze można pooglądać pseudo rasowe na podwórku za friko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
15 zł żeby pooglądać psy? Zamojskie Zoo - koszt 20 zł. Takie decyzje działają tylko i wyłącznie na szkodę MTL. Dla zasady nie zabiorę rodziny po raz kolejny do MTL. Robienie wystawy dla wystawców po raz kolejny heheh, kto tam zarządza... ?
 Z takim podejściem to lepiej, że wielmożnej rodzinki tam nie będzie. Miłego małpowania w zoo lub gnicia przed telewizorem, bo tych 20zł też pewnie szkoda, w końcu w zoo ciągle te same zwierzęta, ciągle tylko leżą nudnie na tych wybiegach i nie robią sztuczek by zadowolić do wymagającą "publiczność" XD 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
15 zł za bilet?Zdecydowanie za dużo,uważam że 5 zł byloby w sam raz,a wtedy i frekwencja by dopisała.Dziekuje,nie przyjdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
15 zł żeby pooglądać psy? Zamojskie Zoo - koszt 20 zł. Takie decyzje działają tylko i wyłącznie na szkodę MTL. Dla zasady nie zabiorę rodziny po raz kolejny do MTL. Robienie wystawy dla wystawców po raz kolejny heheh, kto tam zarządza... ?
 Inteligentny inaczej Wystawę organizuje ZKWP a nie MTL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstretne sierciuchy i ich nawiedzeni opiekunowie-psychopaci, ktorzy nie sprzataja gó..en po swoich pupilach. Kazdy wielbiciel psow to psychopata i potencjalny kandydat na tyrana, i sadyste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dramat,odpowiedzialny człowiek Andrzej Tryburski,brak kompetencji,brak taktu wobec wystawców,potrafi zwrócić sie do osoby-mam to w d...,on jest przewodniczącym Związku Kynologicznego w Lublinie (żenada ) ,o nie potafi wydać polecenia swoim podwładnym,aby podczas podawania kart nie jedli i odpowiadali z jedzeniem w buzi , brud,mocz na korytarzach(gdzie osoby do sprzątania ?) najgorsza pod tym względem wystawa w Polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się,trzeba było omijać kałuże moczu jak tyczki na stoku narciarskim! odpowiedzialne osoby -brak,na zwróconą uwagę do przwodniczącego p.Tryburczyka ,pada odpowiedż,mam to w *** !!! Gratulacje dla całego Zarządu Związku za tak odpowiedzialną osobę !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Tomaszu, może prezes Tryburski po prostu zmęczony, dajmy człowiekowi spokój, tyle ludzi i psów w jednym miejscu i jednym czasie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak wolę zoo. A po komentarzach widzę, że i wystawcy zadowoleni. Brawa dla organizatora. Niestety daleko nam do poziomu organizacji z innych miast. Bilet wstępu można zrobić równie dobrze po 50 zł, frekwencja była by ta sama. Są pewne granice do zaakceptowania dla odwiedzających.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem pomysł świetny, jestem bardzo szczęśliwa że mogłam zobaczyć jakie są wzory ras. Zastanawiam się nad psem, i eozez cały dzień mogłam już trochę wydedukowac różnice między rasami z zachowania. Mogłam też porozmawiać o chorobach charakterystycznych dla danej rasy itp. To na pewno pomoże mi podjąć decyzję o psie. Dla mnie to była super opcja, bo koszt psa to ok. 3-4tysiace i warto to przemyśleć i zobaczyć nie tylko raz czy dwa w hodowli. Jednak jeżeli chodzi o organizację, to uważam że było dużo błędów. Wyglądało to troche jak psy umieszczone w jakimś magazynie. Naprawdę problemem były ludzie od sprzątania albo załatwienie jakiś dekoracji? Strasznie smutno to wszytsko wyglądało, miejscami przypominało schronisko. A szkoda bo tak jak ktoś wyżej napisał.-zapłaciła bym i 50 za wejście, ale niech to wygląda i będzie dirbze zorganizowane. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...