Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wysyp dziur na lubelskich drogach

Utworzony przez Marcin, 31 stycznia 2013 r. o 22:26 Powrót do artykułu
Oj dajcie spokój z dziurami w ulicach, więcej optymizmu mamy LOTNISKO, będziemy mieć STADION, tylko że jak zaczniemy dopłacać do lotniska i stadionu zabraknie kasy na "naleśniki" które kładą drogowcy na dziury w asfalcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiepsko jest na Drodze Męczenników Majdanka i ul. Nowy Świat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aleja Witosa - TRAGEDIA - jest bardzo niebezpiecznie - są dziury, oznakowane dziury (na środku pasa ruchu) oraz auta z oberwanymi kołami....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GŁUSKA ,GŁUSKA,GŁUSKA, I JESZCZE RAZ GŁUSKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głuska , jadąc 20km/h nie da się ominąć wszystkich dziur
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Dożynkowej są takie dziury, że można koło urwać - niby z brzegu, ale jak coś jedzie z naprzeciwka to nie da się ominąć na tej wąziutkiej uliczce. I jeszcze gratuluję Gminie Wólka - Pliszczyn koło koło przejazdu i koło szkoły, i Sobianowice - w zeszłym roku naprawiane 3 razy (!) i droga znowu wygląda jak ser szwajcarski i więcej niż 15km/h nie da się jechać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląda na to że nasze polskie ulice są z...gliny. Topią sie wraz z wodą. Czy nasz wspaniały kraj stać na takie drogi????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tzw. aleja tzw. warszawska do granicy miasta te same dziury łatane w tamtym roku , kiedyś pisałem , że łatanie w systemie palnik , szufla i gumiaki do ubijania nie sprawdzi się, cóż chyba powinienem pracować w UM jako specjalista, ups nie mam politycznych pleców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ul. Grabskiego jest w stanie tragicznym. Kół się nie urywa wyłącznie dzięki temu, że pod asfaltem są "kocie łby". Mają pewnie ze 100 lat a trzymają się lepiej od nowszego asfaltu :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antypasożyt napisał:
Oj dajcie spokój z dziurami w ulicach, więcej optymizmu mamy LOTNISKO, będziemy mieć STADION, tylko że jak zaczniemy dopłacać do lotniska i stadionu zabraknie kasy na "naleśniki" które kładą drogowcy na dziury w asfalcie.
te rzeczy nie wykluczajá sié nawzajem, powiedz kierowcy który bedzie miaø zawieszenie do roboty æeby sié jeszcze z tego ucieszyø
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to zima! Wystarczy temperatura poniżej -10oC i stare asfaty rozpadają się. Dopóki nie zrobi się nowych nawierzchni, to tak będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śnieg się jeszcze nie roztopił,a asfalt już popłynął
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WITOSA - i świetne słupki stojące na środku krzyczące o dziurach!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ale STADION będziemy mieć jak ta lala! Łatwiej wymienić ulice bez dziur, a na niektórych ulicach powierzchnia łat będzie większa niż powierzchnia starego asfaltu! ZŁÓŻMY POZEW ZBIOROWY I PODAJMY DO SĄDU WŁADZE MIASTA CZY GDIK CZY KOGO TAM MOŻE WRESZCIE OPRZYTOMNIEJĄ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj musiałem zainwestować w nową felgę....Niech jeszcze nie naprawiają Witosa,chciałbym miec komplet....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRMS44 napisał:
Dla poszukiwaczy adrenaliny gorąco polecam nocny przejazd trasą Krasienin - Snopków - Lublin. Koniecznie w deszczu i z dużą liczbą mijających aut.
To fakt ale tylko do Pryszczowej Góry tam po prostu kopalnia piachu i jeżdżące z niej ciężarówki zniszczyły drogę, ciekawe czy ktoś za to odpowie, pewnie nikt....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antypasożyt napisał:
Oj dajcie spokój z dziurami w ulicach, więcej optymizmu mamy LOTNISKO, będziemy mieć STADION, tylko że jak zaczniemy dopłacać do lotniska i stadionu zabraknie kasy na "naleśniki" które kładą drogowcy na dziury w asfalcie. [/quote] [quote name='eg' timestamp='1359704800' post='728507'] Wczoraj musiałem zainwestować w nową felgę....Niech jeszcze nie naprawiają Witosa,chciałbym miec komplet....
heheh jeden już sie cieszy , już zaciera ręce na nowy komplecik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jj napisał:
To fakt ale tylko do Pryszczowej Góry tam po prostu kopalnia piachu i jeżdżące z niej ciężarówki zniszczyły drogę, ciekawe czy ktoś za to odpowie, pewnie nikt....
Tak tak, miałem okazję przetestować ten odcinek w ostatnią wigilię, kiedy doszła taka szklanka, że w każdej chwili można było wylądować w rowie i to z całą rodziną na pokładzie w drodze na święta. A jeszcze w między czasie przed koła wbiegł mi piękny królik. Całe szczęście zdążył uciec. Po 24 km czułem się jakbym przejechał pół Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VTX napisał:
Poniatowskiego za wiaduktem i skrzyżowaniem w kierunku Racławickich - MASAKRA, SER SZWAJCARSKI [/quote] [quote name='VTX' timestamp='1359673863' post='728411'] Poniatowskiego za wiaduktem i skrzyżowaniem w kierunku Racławickich - MASAKRA, SER SZWAJCARSKI
O Taaaaak !!! Dzisiaj jechałem tam slalomem bo bym już koła nie miał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W artykule napisano że jedną z najbardziej zdegradowanych ulic jest ul.Łęczyńska. Czy w końcu dotrze do tych głów co decydują potrzeba natychmiastowego remontu?. Jak długo będzie się ten remont przekładało? Chyba wstydu nie mają rządzący aby w centrum miasta istniała taka ulica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...