Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dlaczego tablice zasłonięte?!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie prawo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja rozpoznaje to auto jest to audi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja rozpoznaje to auto jest to audi
Brawo. Wygral pan bon do Tesco za 2 zl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty lepiej człowieku naucz żonę jeździć, a nie szukaj ludzi, którym swoją jazdą małżonka krew psuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiś z nowych WYBORÓW bo straszy.Stalinizm blisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty lepiej człowieku naucz żonę jeździć, a nie szukaj ludzi, którym swoją jazdą małżonka krew psuje.
taka typowo pisowska mentalność polskiego kierowcy buraka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś ma rozpoznać kierowcę, skoro nawet nie widać tablicy? Po literze "D" wskazujące Niemcy jako kraj rejestracji? Wiem, że nie możecie publikować, żeby nie mieć problemów prawnych, ale może wskażcie konto facebook pokrzywdzonego lub początkowe litery rejestracji. To możecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SAMOCHÓD TYPOWY DLA WSI. SPROWADZŁ - Z NIEMIEC - I STAŁ SIĘ KRÓLEM SZOS.......... BURACTWO!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Numery rejestracyjne auta nie są danymi osobowymi więc mogą być uwidocznione.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty lepiej człowieku naucz żonę jeździć, a nie szukaj ludzi, którym swoją jazdą małżonka krew psuje.
Na miejscu policji sprawdził bym twoje IT . Piszesz to tak jak byś uczestniczył tym zajściu , conajmniej jako pasażer tego AUDI .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym szukal na al.Spodzielczosci Pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na miejscu policji sprawdził bym twoje IT . Piszesz to tak jak byś uczestniczył tym zajściu , conajmniej jako pasażer tego AUDI .
Dlaczego mają sprawdzać informatyka obsługującego tego pana? :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też rozpoznaje to auto bylo kupione w Niemieckim salonie AUDI Gustav-Rau-Straße 11,74321 Bietigheim-Bissingen,Niemcy jesienia 2014r  u niejakiego Wolfganga Fritz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska to jest zacofana BANANENREPUBLIKA !! Jerzy Gorzelik, przewodniczący Ruchu Autonomii Śląska, o polsce i Śląsku: "Dać polsce Śląsk to tak, jak dać małpie zegarek. No i po 80 latach widać, że małpa zegarek zepsuła." A małpy to się trzyma w klatkach albo na łańcuchu! Jaki jest JEDYNY sukces polskiej gospodarki? Wyżebrane Niemieckie pieniądze z EU.. poloki ino mogom cos osiognonc pod niemieckim butem! Był Majdan w Kijowie - czas na Śląski Majdan, polskie mohery raus ze Śląska! poloki to ta sama rasa co ruskie! to slurzonce, białe murzyni, polak to makumba dla pana Niemca! Mój Majster tak mówi polki to się nadają ino na P Putzfrauen albo Prostituirte -sprzątaczki albo prostytutki, a poloki ino na Penner - menele i racjo mo! najwienksze szczenscie dla polaczka to zbierac smieci u Niemieckiego Bauera potem kupic stary Niemiecki Volkswagen albo Opel, przyjechać nim Niemieckom Autobahnom i sie chwalic nim u innych polaczkow! polskie mohery raus ZE OBERSCHLESIEN!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
morze po warkocie ktosik rozpozna kierownika autika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
morze po warkocie ktosik rozpozna kierownika autika.
To morze jest głębokie i szerokie więc z rozpoznaniem będzie trudność. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty lepiej człowieku naucz żonę jeździć, a nie szukaj ludzi, którym swoją jazdą małżonka krew psuje.
A co miała wjechać na ludzi na pasach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tydzień temu ten sam zajechał mi drogę na Spółdzielczości Pracy,zatrabilem i też się odgrazal.To jakiś niezrównoważony psychicznie człowiek,policja powinna go ustalić i ustabilizować emocjonalnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tydzień temu ten sam zajechał mi drogę na Spółdzielczości Pracy,zatrabilem i też się odgrazal.To jakiś niezrównoważony psychicznie człowiek,policja powinna go ustalić i ustabilizować emocjonalnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...