Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W zeszłym roku próbowałem i muszę przyznać, że to bardzo dobre rozwiązanie. Szkoda, że tak wiele osób nie wie, że jest taka możliwość! Więcej reklamy by się przydało. Na pewno skorzystają ludzie, którzy przyjeżdżąją z odległych części Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko czemu niema cmentarza przy ul. Unickiej i Lipowej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opieka nad grobami [b]Naszą ofertę kierujemy do tych wszystkich, którzy nie zawsze znajdują czas, siły lub mieszkają zbyt daleko, na to żeby groby były czyste i pozostawały w należytym porządku. Świeże kwiaty i zapalone znicze będą oznaką pamięci o bliskich zmarłych.
Ostatnio edytowany 1 listopada 2011 r. o 07:27
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ! Proszę was o pomoc. Biorę udział w konkursie w którym liczą się wyświetlenia mojego filmiku, więc proszę was oglądajcie mój filmik dużo razy wysyłajcie go znajomym. Byłbym bardzo wdzięczny. Proszę was o pomoc, to nic was nie kosztuje tylko klikanie. Z góry dziękuję. | | | \/ (KLIKNIJ !)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
tylko czemu niema cmentarza przy ul. Unickiej i Lipowej ?
" W bazie uruchomionej na zlecenie miasta wyszukiwarki są groby znajdujące się na cmentarzach na Majdanku i przy ul. Białej " Cmentarz przy ul. Lipowej znajduje się tak naprawdę przy ul. Białej, kolego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...