Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyższe mandaty i areszt dla kierowców bez prawa jazdy?

Utworzony przez Tomasz, 7 marca 2015 r. o 09:46 Powrót do artykułu
To jak zapomnę prawka, bo zmieniłem portki To mnie zamkną?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak zapomnę prawka, bo zmieniłem portki To mnie zamkną?
  Mylisz "nie manie" z "nie posiadaniem". Można posiadać prawko, nie mając go przy sobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak zapomnę prawka, bo zmieniłem portki To mnie zamkną?
Nie zapomnij kiedyś musku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zdejmuj tak często portek. Może czas pomyśleć o zmianie zawodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno być bez uprawnien do kierowania pojazdami, brak prawa jazdy przy kontroli to inna sprawa  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to wszystko niby po to, aby nam się lepiej żyło. Ale czego się spodziewać w tym policyjnym państwie rządzonym przez ośmiornicę i gumofilców w krawatach świeżo oderwanych od rozrzutników gnoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to wszystko niby po to, aby nam się lepiej żyło. Ale czego się spodziewać w tym policyjnym państwie rządzonym przez ośmiornicę i gumofilców w krawatach świeżo oderwanych od rozrzutników gnoju.
A rowerzyści cwaniakują i bezkarnie jeżdżą jak szaleni. Ot sprawiedliwość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie!! Zamykać ich a my podatnicy będziemy płacić za ich odsiadkę. Proponuję 5tyś i roboty społeczne przez 2 miesiące, sprzątanie miasta zbieranie śmieci przy drogach itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkich do paki a politycy zostaną i będą rozkradac kraj i się bawić w najlepsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już zaczyna przypominać POLOWANIE !!!!  jak na żyda podczas okupacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wsadzajcie ludzi do pierdla za jazdę bez uprawnień a bandziorzy którzy naprawdę są groźni niech nadal chodzą na wolności!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, pomogę w bezproblemowym zdaniu prawa jady na Ukrainie. Załatwiam wszelkie formalności (zameldowanie, badania, kursy, oraz samo przystąpienie do egzaminu), dokument do odebrania w Państwowym urzędzie a nie gdzieś pod stołem. Zdawalność 100%. Rozmawiam po Polsku 0038 0660520485
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szmacjaz jaskulski karac za brak prawojazdy bo ty kurwo klijentuw potrzebujesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już zaczyna przypominać POLOWANIE !!!!  jak na żyda podczas okupacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem to ma nie chronić nikogo tylko poro to w prowadzili a by zarabiac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma ktoś Ukraińskie prawko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jeżdżę bez prawka i mam wjb na policję bo i tak mnie nie złapią a druga sprawa jak posłowie itp nie chcą aby ludzie jeździli bez prawka to niech do ch... Nie zmieniają tyle przepisów dotyczących zdawania na prawko i niech zniżą trochę kwotę którą trzeba mieć na to prawko bo ku... Nie każdego stać tak jak ich na wszystko !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...