Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

XXVIII Targi Budowlane LUBDOM: Handlowanie trwa

Utworzony przez Tobi, 21 marca 2010 r. o 08:40 Powrót do artykułu
Osobiście byłem, zwiedziłem całe i stwierdzam, że to .... Ani jedna firma nie oferowała np. budowy domu, tip. Oferta projektowa była bardzo skąpa Te targi to już historia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodam że bilety po 10 i 8 zł to zdzierstwo i okradanie również wystawców (z klientów). Mam wrażenie że w Lublinie 10 zł to worek pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosze o info od ludzi, ktorzy zwiedzili targi.. Nie wiem czy warto sie wybrac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tobi napisał:
Osobiście byłem, zwiedziłem całe i stwierdzam, że to .... Ani jedna firma nie oferowała np. budowy domu, tip. Oferta projektowa była bardzo skąpa Te targi to już historia.
Tobi - moge ci powiedzieć, że pewnie 10 firm zbuduje ci dom od podstaw. trzeba zapytać. jesli chodzisz i nikogo o to nie pytasz to jasne że nie dostaniesz informacji. 10 zł to faktcznie drogo, tym bardziej że nie ma gdzie zaparkowac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tobi: widocznie nie zwiedziłeś wszystkich stoisk, gdyż sam byłem tam wystawcą innowacyjnej technologii służącej do budowy domów niskoenergetycznych. Oprócz systemu oferowaliśmy także wykonawstwo, także twoje spostrzeżenie nie są obiektywne. Mogę wskazać przynajmniej 5 innych firm, które oferowały kompleksowe stawianie domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...