Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Z Czechowa objazdem. Nie przejedziemy ul. Poniatowskiego w stronę Al. Racławickich

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 czerwca 2017 r. o 09:08 Powrót do artykułu
Zagadka dla planistów. Co robi się pierwsze - nawierzchnię czy magistralę pod nawierzchnią?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta drogowa powinna być zamknięta, albo schowana w tunelu. Dostępna tylko komunikacji zbiorowej, pieszych i rowerzystów. Kto to widział, żeby tyle samochodów na dobę kierować przez śródmieście takiego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodziło mi o Sowińskiego również.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto mi zwróci za za benzynę przez te objazdy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
A kto mi zwróci za za benzynę przez te objazdy ?
  poproś swoją mamusię, może ci zwróci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrezygnuj z samochodu, to zaoszczędzisz. Tak, wiem, w Twoim przypadku to niemożliwe. Potrzebujesz go przez 365 dni w roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak, jak położyli nowy asfalt to znak, że będą zaraz pruć i układać nowe rury,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
A kto mi zwróci za za benzynę przez te objazdy ?
 a kto mi zwróci 2 sekundy życia, które zmarnowałem, czytając twoje żałosne żale nad rozlaną benzyną?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idą wakacje więc na dobre rusza sezon remontów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ta drogowa powinna być zamknięta, albo schowana w tunelu. Dostępna tylko komunikacji zbiorowej, pieszych i rowerzystów. Kto to widział, żeby tyle samochodów na dobę kierować przez śródmieście takiego miasta.
 Po wybudowaniu BMC i Trasy Zielonej tak powinno być. Tunel niepotrzebny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...