Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Z Dworca Lublin Zachodni można już jeździć w Polskę. Pierwsza była Bydgoszcz

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 marca 2020 r. o 20:30 Powrót do artykułu
Nie widzę poczekalni, kasy biletowej, kibla, kiosku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wsiadających na dworcu Lublin Zachód będzie można poznać w Warszawie po brudnych butach ,albo po torbie z gumisiami .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miało być gumiakami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak drogi dojazdowej to nie wina miasta tylko kolei, która z nikim nic nie skonsultowała, zaprojektowała po swojemu czyli standardowo jak na PKP - robimy szybko i tanio czyli byle jak a niedoróbkami niech się martwią inni. I teraz miasto musi się głowić jak to wszystko zrobić tak, żeby to miało ręce i nogi choć ja osobiście jestem bardzo sceptyczny i uważam, że projekt kolei nie pozwala zrobić tam porządnej drogi dojazdowej z normalnymi chodnikami i parkingami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak drogi dojazdowej to nie wina miasta tylko kolei, która z nikim nic nie skonsultowała, zaprojektowała po swojemu czyli standardowo jak na PKP - robimy szybko i tanio czyli byle jak a niedoróbkami niech się martwią inni. I teraz miasto musi się głowić jak to wszystko zrobić tak, żeby to miało ręce i nogi choć ja osobiście jestem bardzo sceptyczny i uważam, że projekt kolei nie pozwala zrobić tam porządnej drogi dojazdowej z normalnymi chodnikami i parkingami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak drogi dojazdowej to nie wina miasta tylko kolei, która z nikim nic nie skonsultowała, zaprojektowała po swojemu czyli standardowo jak na PKP - robimy szybko i tanio czyli byle jak a niedoróbkami niech się martwią inni. I teraz miasto musi się głowić jak to wszystko zrobić tak, żeby to miało ręce i nogi choć ja osobiście jestem bardzo sceptyczny i uważam, że projekt kolei nie pozwala zrobić tam porządnej drogi dojazdowej z normalnymi chodnikami i parkingami.
 Przecież to jest teren miejski, więc jaka to jest wina PKP? O nowym dworcu już było wiadomo od dawna, ale prezydent Żuk woli zajmować się deweloperami zamiast zająć się sprawami istotnymi dla mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wsiadających na dworcu Lublin Zachód będzie można poznać w Warszawie po brudnych butach ,albo po torbie z gumisiami .
 Pociąg jedzie tak wolno, że zanim dojedzie do Warszawy to błoto na butach obeschnie i da się jakoś wykruszyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak drogi dojazdowej to nie wina miasta tylko kolei, która z nikim nic nie skonsultowała, zaprojektowała po swojemu czyli standardowo jak na PKP - robimy szybko i tanio czyli byle jak a niedoróbkami niech się martwią inni. I teraz miasto musi się głowić jak to wszystko zrobić tak, żeby to miało ręce i nogi choć ja osobiście jestem bardzo sceptyczny i uważam, że projekt kolei nie pozwala zrobić tam porządnej drogi dojazdowej z normalnymi chodnikami i parkingami.
Przecież to jest teren miejski, więc jaka to jest wina PKP? O nowym dworcu już było wiadomo od dawna, ale prezydent Żuk woli zajmować się deweloperami zamiast zająć się sprawami istotnymi dla mieszkańców.
 Co z tego, że teren miejski? Ta inwestycja została źle zaprojektowana przez kolej - droga dojazdowa powinna być przesunięta o 200-300m i wtedy wszystko by grało. A tak będzie dojazd ale przypominający bardziej ścieżkę w lesie, niż dojazd do dworca kolejowego taki z prawdziwego zdarzenia. Lubelscy urzędnicy choćby na głowie stanęli, to i tak już nic tu mądrego nie wymyślą, będzie prowizora na całego i pośmiewisko na całą Polskę. Ps: te propagandowe wrzutki pisowskich trolli o deweloperach robią się naprawdę nudne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przystanek na miarę Pcimia Dolnego albo Cycowa a nie Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak drogi dojazdowej to nie wina miasta tylko kolei, która z nikim nic nie skonsultowała, zaprojektowała po swojemu czyli standardowo jak na PKP - robimy szybko i tanio czyli byle jak a niedoróbkami niech się martwią inni. I teraz miasto musi się głowić jak to wszystko zrobić tak, żeby to miało ręce i nogi choć ja osobiście jestem bardzo sceptyczny i uważam, że projekt kolei nie pozwala zrobić tam porządnej drogi dojazdowej z normalnymi chodnikami i parkingami.
Przecież to jest teren miejski, więc jaka to jest wina PKP? O nowym dworcu już było wiadomo od dawna, ale prezydent Żuk woli zajmować się deweloperami zamiast zająć się sprawami istotnymi dla mieszkańców.
Co z tego, że teren miejski? Ta inwestycja została źle zaprojektowana przez kolej - droga dojazdowa powinna być przesunięta o 200-300m i wtedy wszystko by grało. A tak będzie dojazd ale przypominający bardziej ścieżkę w lesie, niż dojazd do dworca kolejowego taki z prawdziwego zdarzenia. Lubelscy urzędnicy choćby na głowie stanęli, to i tak już nic tu mądrego nie wymyślą, będzie prowizora na całego i pośmiewisko na całą Polskę. Ps: te propagandowe wrzutki pisowskich trolli o deweloperach robią się naprawdę nudne
  Skoro to jest teren miejski to miasto powinno tam wybudować dojazd. Kolej przecież proponowała ten przystanek jeszcze dalej czyli bliżej Stasina, a jednak przesunęli go bliżej centrum. Gdyby powstał tam blok wiadomego dewelopera to już dawno mielibyśmy wielopasmową drogę. To jest kolejna porażka prezydenta Zuka i nie przykryje tego durna propaganda ratuszowych trolli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie ważniejszy jest stadion żużlowy od dojazdu do dworca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już wiem dlaczego mieszkańcy chcieli żeby pociągi dalekobieżne się zatrzymywały - ponieważ poprzednio nie mogli zrobić im stabilnych zdjęć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...