Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A kiedy wruci połączenie do Liverpool ? Pytam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy wruci połączenie do Liverpool ? Pytam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie Liverpool ? Inny przewoźnik nie chce obsługiwać tego połączenia ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kiedy do Belgii,Holandii?tutaj również jest dużo Polaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Trasę będzie obsługiwać 78 kanadyjskich samolotów typu Bombardier Q 400 Next Gen" - Autor miał chyba na myśli 78 miejsc w samolocie - boi Eurolot tylu maszyn nie posiada  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
78 kanadyjskich samolotów????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JESZCZE WIĘCEJ MIESZKA W EDYNBURGU ,o tym nie wiecie,do Rzymu kursuja autobusy a do Szkocji nie ma nic,ruszcie w końcu głowami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy dołączą połączenia do Szczecina by już obstawić całe polskie morze ??? Bo trochę daleko z Gdańska do Świnoujścia a pociągiem to lepiej jechać z lublina bo ten sam czas dojazdu co z lotniska w Gdańsku  . Wrocław także  by się przydał :) ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autor  miał na myśli samoloty produkowane w Kanadzie. Więcej szczegółów na: http://lotyzlublina.pl/mediolan-z-lublina-sprzedaz-biletow-rozpoczeta/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzę powodzenia w negocjacjach z linami lotniczymi, a ja już bilet z Lublina do Mediolanu wykupiłem :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i o to chodzi. pozyskiwanie nowych połączeń i przewoźników to klucz do tego by lotnisko zaczęło na siebie zarabiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DUZO MIESZKANCOW WOJ. LUBELSKIEGO PRACUJE I MIESZKA PRZEDEWSZYSTKIM W BRISTOLU !!! CHCEMY POLACZENIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ryanair wycofuje połączenie Rzeszów-Birmingham, więc nie można byłoby pomyśleć o połączeniu Lublin-Birmingham przez linię Wizzair? Przydałoby się połączenie ze środkową Anglią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Śmietniku nie ma żadnego portu lotniczego!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Śmietniku nie ma żadnego portu lotniczego!!!
nie krzycz na forum tylko zaraz po feriach wracaj do gimbazy, bo z tego co wypisujesz to nie jesteś anty tylo całygłupek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z przykrością stwierdzam, że byłam potencjalnym klientem tego połączenia, ale okazało się, że z Modlina mam 500zł tańszy bilet. Bukowałam w grudniu na kwiecień. Wybrałam Modlin, chociaż mieszkam w Lublinie. Ta kwota zadecydowała. Tak czy inaczej trzymam kciuki za lubelski port lotniczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ryanair wycofuje połączenie Rzeszów-Birmingham, więc nie można byłoby pomyśleć o połączeniu Lublin-Birmingham przez linię Wizzair? Przydałoby się połączenie ze środkową Anglią
  Ryanair wycofuje ponad 30 połączen w całej Polsce. Bez szans na nowe połączenia od nich w Lublinie, chyba ze inna linia obłuzyła by Birmingham np Wizz, albo ta Rumuńska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja chce loty na księżyc !!! Koniecznie 10x w tygodniu...... Czy wy ludzie jesteście normalni czy już całkowicie Wam rozum odebrało ... Nikogo nie interesuje gdzie chcecie latać bo to linie oceniają które kierunki z ekonomicznego punktu widzenia sa dla nich opłacalne !! Lotnisko nic nie ma do tego!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragiczny wypadek na autostradzie a1 :  http://pvv.pl/44b <--- tu są zdjęcia ;(   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z przykrością stwierdzam, że byłam potencjalnym klientem tego połączenia, ale okazało się, że z Modlina mam 500zł tańszy bilet. Bukowałam w grudniu na kwiecień. Wybrałam Modlin, chociaż mieszkam w Lublinie. Ta kwota zadecydowała. Tak czy inaczej trzymam kciuki za lubelski port lotniczy.
Modlin, nigdy więcej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...