Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
JAK MI WIADOMO ale się mogę mylić - z Lublina do Świdnika jest ok 10 km. dodajmy 5 km to razem 15 km. Z jaka prędkościa jedzie samochód by dotrzec do lotniska w Świdniku w ciągu godziny ??? NO OK. Z jaka prędkością będzie gonił ten szynobus i ile przystanków będzie miał po drodze, ile minut bedzie stał na przystanku pośrednim ??? A moze to jest tajemnica ???? szrada matematyczna ???? czy coś innego ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że tą trasę najlepiej zlecić PKS Biała Podlaska albo firmie Garden pana Sobczaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi się to wszystko bardzo podoba. naprawdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musi się bardzo źle dziać w państwie duńskim, skoro trzeba aż tyle reklamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szynobus z Lublina do Świdnika jedzie 10 min zatrzymując się po drodze w Lbn Płn. Jak ze stacji Świdnik do lotniska będzie jechał jeszcze 5 min to jest to sporo. Na pewno nie będzie problemów z przestrzeganiem tego czasu. Samochodem ze Świdnika do Lublina podczas obecnych remontów jeżdżę ~45 min. Oczywiście późnym wieczorem jest o wiele szybciej. Nie mniej nie rozumiem wypowiedzi ~Jacusia~
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba przyznać, e to lotnisko robi wrażenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świdnik to pierwsze lotnisko na świcie, na którym brak jest wierzy kontroli lotów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pilot napisał:
Świdnik to pierwsze lotnisko na świcie, na którym brak jest wierzy kontroli lotów!
Nieprawda, bo mają przenieść te ze Smoleńska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szynobus taki jaki jeździ tam do Stalowej woli czy gdzieś ? Czego nikt nie pomyślał załatwić EZT np. EW25 czy EN75 100 metrowe składy ? Potem z PKP do centrum kolejne 30 minut autobusem ? Stacja PKP powinna być w miarę najbliżej centrum byłby to duży +.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obawiałem się, że wszystko będzie elegancko, a polegniemy na tym dojeździe. Latałem z Krakowa i tam dojazd jest elegancki, nie ma problemów. Jedzie się szybko i przyjemnie. I tu fajne zaskoczenie. Oczywiście nie uwierzę do końca póki nie zobaczę, ale myślę, że krok w dobrym kierunku. Ps. Nie zachwycajcie się tak bardzo, to tylko wizualizacja. Chociaż ładniutka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, no lotnisko całkiem, całkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mysle ze duzy ruch bedzie tylko 1 dnia, wszyscy beda chcieli wyleciec. POtem 10 pasazerow na tydzien...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tym spalinowym szynobusem wjadą do środka terminalu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Przewozy Regionalne to nie PKP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydłużyła się droga ? Teraz jadę samochodem z Lublina do Świdnika 12 lub 25 minut w szczycie i korku na "krzyżówkach. W przyszłości będę jechał 30 minut. Którędy będzie biegła ta trasa ? Teraz pociąg trasę z Lublina do Świdnik Miasto pokonuje w mniej niż 15 minut . Co tu jest grane ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ixi napisał:
mysle ze duzy ruch bedzie tylko 1 dnia, wszyscy beda chcieli wyleciec. POtem 10 pasazerow na tydzien...
Skąd wy się ku*** je***y marudy bierzecie????Siedzą ciule przy tych kompach i napier***ają na wszystko, co się rusza. A to pociąg za wolno, a to za szybko, a to za różowo, a to jakiś joło nawet po polsku nie potrafi wieża napisać, gtylko jebie przez rz. Lublin się cudny! Każdy wam to jołopy powie. Zmienia się, dużo się buduje, cudo teatr stary, nowe autobusy, trolejbusy, co rusz słychać o budowie czegoś tam. Ale nie! Muzą pierdoły niepiśmienne jęczeć, biadolić, stękać i poierdzieć. Mam marzenie: niech wszyscy malkontenci wsiąda do pierwszego samolotu i stąd wyp...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiś mały ten terminal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
max napisał:
Skąd wy się ku*** je***y marudy bierzecie????Siedzą ciule przy tych kompach i napier***ają na wszystko, co się rusza. A to pociąg za wolno, a to za szybko, a to za różowo, a to jakiś joło nawet po polsku nie potrafi wieża napisać, gtylko jebie przez rz. Lublin się cudny! Każdy wam to jołopy powie. Zmienia się, dużo się buduje, cudo teatr stary, nowe autobusy, trolejbusy, co rusz słychać o budowie czegoś tam. Ale nie! Muzą pierdoły niepiśmienne jęczeć, biadolić, stękać i poierdzieć. Mam marzenie: niech wszyscy malkontenci wsiąda do pierwszego samolotu i stąd wyp...
Zgadzam się z tobą w 100 % !!!! Ja również dostrzegam ten napływający pozytyw ....!!! Airport Lublin będzie cool !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
max napisał:
Lublin się cudny! Każdy wam to jołopy powie. Zmienia się, dużo się buduje, cudo teatr stary, nowe autobusy, trolejbusy, co rusz słychać o budowie czegoś tam.
...synku, co bierzesz ? We wiosce Lublin robotni mają pensje 1 - 2 tys. PLN. Klaskaj dla swoich mocodawców dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olusia napisał:
Jakiś mały ten terminal.
O jam ,najważniejsze że wg powstanie.Dla porównania Rzeszów zaczynał działalność z terminalem o pow. 5 tys. m2 ,i dopiero teraz rozbudował do powierzchni 14 tys. m2 ,a Lublin zaczyna od razu z powierzchnią 11 tys. z możliwością przyszłej rozbudowy (chodzi o pasażerów ,których na bank nie będzie brakować a wręcz przeciwnie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...