Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ten art. 160 dotyczy rownież nieposypanej drogi przez zarzadcę. Pamietajcie, o tym kierowcy, gdy ktoryś z policjantow zechce wan wystawić mandat za... "niedostosowanie prędkości do warunkow jazdy". Dla lodu na drodze jedynie kolce na kołach są skuteczne. Ktoś, kto zaniedbał drogę skazuje nieświadomych kierowców na ruletkę. Niestety zawsze na kogoś padnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co słyszałam od świadków, to nic tej pani się nie stało, spadła jakaś lekka rama czy coś takiego..bez przesady. Jakaś malo przyjemna kobieta. Tyle ludzi chodzi do muzeum i nic się nie dzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Babo nie rób z igły widły. Takie gdybanie co by było gdyby było krokiew, pustak, cegła nie spadła, żyjesz. Pracownicy na pewno beda mieli nauczke.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic jej nie jest a robi dym..oj zachciało się do gazety iść, mądry ten drugi ojciec, którego córkę też "dotknęła" rama...dał spokój
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak chce przytulić kasę z odszkodowania to niech nie gania po gazetach tylko idzie do ubezpieczyciela muzeum! Po co ta szopka kobieto??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Z tego co słyszałam od świadków, to nic tej pani się nie stało, spadła jakaś lekka rama czy coś takiego..bez przesady.  Jakaś malo przyjemna kobieta. Tyle ludzi chodzi do muzeum i nic się nie dzieje.
ale pieprzysz głupoty, wielka przyjemnośc jak  coś niespodziewanie spada na głowę spada, masz ochotę żeby ci spadało "coś" z góry na łeb to proszę bardzo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieniactwo w czystej formie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Jak chce przytulić kasę z odszkodowania to niech nie gania po gazetach tylko idzie do ubezpieczyciela muzeum! Po co ta szopka kobieto??
po to są media, a mu przynajmniej wiemy gdzie pracują  ......  a nie pracownicy i gdzie kierownictwo jest zajęte braniem porzadnego wynagrodznnia za nic nie robienie a nie prowadzeniem nadzoru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak śmiecie tak komentować to zdarzenie? - przecież mogła zdarzyć się prawdziwa tragedia! Gdyby każdy z was dostał po łbie takim kawałkiem drewna, spadającym z góry, to miałby więcej respektu. Widać, że pani Żukowa nie radzi sobie z organizacją pracy w tym obiekcie. Cud, że nie było tragedii, bo wtedy rozmawiał by z nią prokurator. Wojciech G.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewidentnie chce kasę z odszkodowania = akurat wiem jak to działa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
ewidentnie chce kasę z odszkodowania = akurat wiem jak to działa
  Cwaniaczku nie porównuj innych do siebe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kobita cwaniaczka, wie że wyrwie kasę ! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grubo przesadza z tym zagrożeniem , widac że chodzi jej o kasę 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i od razu poleciała z bzdurą do prasy / chytrze opracowane / - a tak naprawde to ani ramka / nie rama/ wielka ani cięzka, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to teraz będzie głosować na piSS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Granda!!! Czy to próbują zbagatelizować osoby odpowiedzialne? Te glosy lekceważące dowodzą, że sprawa jest śmierdząca. Powinien jakiś prawnik pomóc nauczycielce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie odzywaj się pisowski trolu jak nie masz pojęcia. Nie spadła żadna rama, tylko materiał przytwierdzony listewką. Nie trwały żadne prace  wiec nie byli czego zamykać. Po zakończeniu montażu wysunęły się kołki rozporowe na których była zamontowana listewka. Wina to może być co najwyżej starego tynku. Przykro mi, ale brak to sensacji. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak tam z BMI?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż, wyjaśni się i pewnie będzie tak, że nic nie dostanie. Nie ma uszczerbku na zdrowiu - nie ma odszkodowania. Jedyny plus tej pani ze zabrała dzieci na super wystawę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
ewidentnie chce kasę z odszkodowania = akurat wiem jak to działa
no i dobrze, po to chyba kuźwa płacimy składki, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...