Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Z Portu Lotniczego Lublin znów będą latać czartery. Już wiadomo dokąd

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 lipca 2019 r. o 18:31 Powrót do artykułu
jak tak psiorki jadem juz naladowani jestescie , czas start
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To lotnisko służy tylko zmywakom latającym do UK, a szkoda bo okoliczni mieszkańcy są coraz bogatsi i chętnie polecą w kierunkach turystycznych. Wyjazdy rodzinne z 500+ też robią swoje. Jakoś chyba władze lotniska tego nie dostrzegają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety lubelskie lotnisko sciaga trzeciorzedne linie, ktore nie wywiazuja sie z umow. Juz bylo m.in. Bravo airways z ktorego uslug nie skorzystalem, choc zaplacilem. Zaplacilem takze za hotel, za ktory nikt mi nikt zwrocil pieniedzy. Dlatego przestrzegam, bo to moze wiecej kosztowac niż lot z Warszawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"a szkoda bo okoliczni mieszkańcy są coraz bogatsi i chętnie polecą w kierunkach turystycznych" - coraz bogatsi??? Chyba familie lokalnej sitwy sa coraz bogatsze bo zwykli ludzie musza wyjezdzac na Zachod za chlebem na wlasnie te pogardzane przez ciebie "zmywaki". Arystokracja sie znalazla ze sloma w obuwiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile dopłacą mieszkańcy Lublina w podatkach do tego nie rentownego lotniska, które upadnie za 3 lata po "nowym otwarciu" Radomia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo, bardzo kibicuję naszemu lotnisku! Jest o wiele młodsze niż Jasionka, chociaż Świdnik ma przedwojenne, prawdziwe tradycje lotnicze! Bezsensowny pomysł "Prezesa wszystkich prezesów" budowy hub-u w Radomiu (gdzie nikt nie lata) oraz upolitycznienie Zarządu (Pawlak?!!! i reszta), to droga do upadku. LUZ potrzebuje menadżera, fachowca z prawdziwego zdarzenia, a nie pajacyków politycznych. Gdyby zarządzający obecnie lotniskiem pracowali przy jego powstaniu - nie powstałoby NIGDY!!! Przy powstawaniu ci sami, co zarządzają robili sobie deal na spekulacji gruntami w Niedźwiadzie! No i jak ma być dobrze?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O rok za pozno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za późno - spier*alać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"a szkoda bo okoliczni mieszkańcy są coraz bogatsi i chętnie polecą w kierunkach turystycznych" - coraz bogatsi??? Chyba familie lokalnej sitwy sa coraz bogatsze bo zwykli ludzie musza wyjezdzac na Zachod za chlebem na wlasnie te pogardzane przez ciebie "zmywaki". Arystokracja sie znalazla ze sloma w obuwiu.
 O czym ty piszesz ?? Czyba przespałeś w UK ostatnie 10 lat , rozejrzyj się dookoła. Gdzie masz tą biedę , ludzie się bogacą i zyją na przyzwoitym poziomie.  Poziom zycia w Polsce a nawet w Lublinie jest już wyższy niż UK  , nie mówię o dochodach 1:1 ale o realnym poziomie zycia i lokalnej sile nabywczej. Oczywiście nie wszyscy się na to załapali ale kto chce nie musi zmywać brudnych garow  po arabach w UK. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego potomkowie fornali i wozaków wypowiadają się nt wakacyjnych wyjazdów? Wiadomo że w wakacje robią w polu, jedyne miejsce gdzie rozważają żeby pojechać to wody termalne u ojca dyrektora w toruniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość / dzisiaj o 19:34 -8 A ile dopłacą mieszkańcy Lublina w podatkach do tego nie rentownego lotniska, które upadnie za 3 lata po "nowym otwarciu" Radomia? .... nie wiem , jak wiesz to pisz .... ja w ciagu ostatniego latałem kilka razy więc dopłaciłem wiecej od ciebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świetnie! Po raz pierwszy od 2013 roku nie leciałem w tym roku na wczasy z Lublina.Ale już za rok znowu będziemy mogli cieszyć się czarterami z LUZ :) Super wiadomość!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy powrócą loty do Liverpoolu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burgas ma być atrakcją? Turcja też? To kierunki dla 500+ No i Turcy z naszymi się dogadają, żeby opłacić. Przy takich upałach polecam Estonię, Łotwę i mniej Litwę. Cisza i spokój nad Bałtykiem. 500+ rzęchami nie dojedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo brawo ! Dwa razy w roku korzystam z tego przybytku odwiedzając Lublin. Za każdym razem podatnicy dopłacają do mnie 200 złotych polskich. Uważam że jest to niesprawiedliwe ja chętnie za siebie zapłacę . Dlaczego osoby które ledwo wiążą koniec z końcem muszą płacić w podatkach pośrednich za kogoś takiego jak ja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "lol": imbecylu gdyby w Polsce (a glownie w tak zapadlych prowincjonalnych dziurach jak Lublin czy Swidnik) zylo sie lepiej niz w UK to nikt za chlebem by tam nie wyjezdzal a ludzie wracaliby tabunami z emigracji a tak sie nie dzieje. Powtarzam: bogaca sie jedynie lokalne sitwy/ zlodzieje. Skoncz z ta polityczna agitka pacanie bo lubelskie jest jednym z najbiedniejszych regionow UE (biedniejszych sa tylko pare regionow w Rumunii i Bulgarii). To, ze ulice sa pelne szrotow z zachodniego demobilu a na przedmiesciach buduja wille/zamki cebulaki, ktorzy nakradli lub pracowali na Zachodzie jedzac chinskie zupki a w Polsce zra gó..o z bidronki nie swiadczy o bogactwie. Dawno nie czytalem takiego trolowania i kosmicznych bzdur jak twoj wpis i tobie podobnych politycznych agitatorow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ludzie sie bogaca" - hahahaha...dobre. Gdybym nie mial neta to nie wiedzialbym ilu jest w Polsce idiotow;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Fornal i wozak" to cie zrobil po pijaku parobasie bo na czas wyjac zapomnial. Po takiej "arystokracji" jak ty, moj dziadek na konia wsiadal;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Któryś tam rok z rzędu bujam się na wczasy z rodziną z Warszawy, mając lotnisko pod nosem. Tak jak ktoś wcześniej napisał - lotnisko z kierunkami typowo pracowniczymi, nie licząc Izraela dla ziomków. Przychodzi lato i wielkie G - w tym roku to już kompletne zero. W latach poprzednich oferty pokazywały się na tyle późno, że kto planował wyjazd, to już sobie zarezerwował. Raz kiedyś porównywałem oferty wylotu z LUZ i WAW - już dla wygody licząc się z wyższymi kosztami. Okazało się że różnica, poza wydatkami na paliwo, przekraczały próg rozsądnej dopłaty za wygodę. Olałem więc LUZ. Jest szansa że teraz się coś zmieni, skoro przyszłoroczne loty już pojawiają się w siatce połączeń - trzymam kciuki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A od kiedy będą do Radomia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...