Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Z targu zostały zgliszcza, ale kupcy chcą wrócić do pracy. Na razie robią porządki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 kwietnia 2018 r. o 19:20 Powrót do artykułu
Nie macie szans - lepiej od razu oddajcie teren developerom, a plebs niech kupuje takie same szmaty z 5-krotną przebitką w tarasach zukowych - aby NAM się Kozi Gród rozwijał!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze:d niech sprzątają, ktoś musi:d a potem wy***ac !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacy kupcy to sprzedawcy. Kupcy to klienci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakas paranoja...miasto ch e zeby znikneli bo samowolke odwalaja a oni ch a od miasta pomocy... miasto niech pomoze tym z bazaru a nie tym oberwancom...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto na to pozwala ja sie pytam?zwykly szary czlowiek jak postawi nielegalnie komorke to musi ja rozebrac bo przepisy wiec widac ze cudzoziemiec wiecej warty niz Polak we wlasnym kraju...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupiec  – osoba prowadząca we własnym imieniu przedsiębiorstwo handlowe [
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są żeczy ważniejsze niż estetyka a nawet przepisy budowlane - to ludzie, ludzie są ważniejszy. Każdą sprawę trzeba indywidualnie rozpatrywać, co jest gorszym złem - ustawienie straganów bez odpowiednich pozwoleń budowlanych czy może utrata wieloletniego miejsca pracy i zarobku dla licznej grupy mieszkańców? Co jest ważniejsze - estetyka czy miejsca pracy, stworzone przez ludzi? Jeździcie po świecie, na wycieczki do ciepłych krajów, widzicie targowiska np. w Turcji, nie rażą was? W Holandii ludzie wystawiają przed domy - wprost na chodnik - warzywa i owoce poustawiane na tym co kto ma - starym stoliku, w skrzynce, pod parasolem w kolorowe kropki. Nikogo to tam nie razi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może urząd miasta przenieść na jakieś za***, może Żuk chce się przenieść w inne miejsce. widać czyim jest prezydentem - z pewnością nie szarego plebsu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli śmieć budy powstaną na nowo. Ale skoro kupcy mówią że stracili ogromne majątki, mam nadzieję że KAS niebawem porówna te ich zgłoszone obroty z rzeczywistymi. Skończcie z tym syfilsem w centrum miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieje ze się uda i w sobote zrobie zakupy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jeżeli ponownie zostanie uruchomimy ten "przybytek" urzędy skarbowe zaczną egzekwować ustawy o podatku VAT a służby celne eliminować sprzedaż artykułów akcyzowych bez znaków MF???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
mam nadzieje ze się uda i w sobote zrobie zakupy
 w sobotę w grudniu po południu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Jacy kupcy to sprzedawcy. Kupcy to klienci.
 Klienci to kupujący, a sprzedawca to kupiec, bo kupczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skąd wzięli kasę na towar, który już wczoraj pojechali kupić, skoro ponoć stracili dorobek życia? ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z całym szacunkiem ale już dawno powinni to zlikwidować. W takim miejscu taki szpeciuch. Trochę to takie lubelskie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może trochę szacunku i wyrozumiałości dla drugiego człowieka? ;) teraz radość bo brzydkie budy zniknęły z centrum miasta, a za miesiąc szloch bo nie ma gdzie szybko i tanio zrobić zakupów w centrum?;)  Wyrazy współczucia dla sprzedających. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten targ leży na terenie należącym do marszałka!!! Prezydent Żuk ani miasto nie ma nic do gadania w sprawie tego terenu!!! Wbić to sobie do łba!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JA CHCE SPRZEDAĆ NA DEPTAKU.... I BUDĘ POSTAWIĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Ci kur*** pasuje kupować za miliony, idź se do Tarasów czy Plazy, od targu wara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łopolak napisał:
Są żeczy ważniejsze niż estetyka a nawet przepisy budowlane - to ludzie, ludzie są ważniejszy. Każdą sprawę trzeba indywidualnie rozpatrywać, co jest gorszym złem - ustawienie straganów bez odpowiednich pozwoleń budowlanych czy może utrata wieloletniego miejsca pracy i zarobku dla licznej grupy mieszkańców? Co jest ważniejsze - estetyka czy miejsca pracy, stworzone przez ludzi? Jeździcie po świecie, na wycieczki do ciepłych krajów, widzicie targowiska np. w Turcji, nie rażą was? W Holandii ludzie wystawiają przed domy - wprost na chodnik - warzywa i owoce poustawiane na tym co kto ma - starym stoliku, w skrzynce, pod parasolem w kolorowe kropki. Nikogo to tam nie razi.
 Z debilami, co widzą tylko czubek własnego nosa nie da się dyskutować. Teraz ich "syf" razi a poźniej pierwsi polecą po ubrania za pół ceny. Hipokryzja. Taki odważny tylko w Internecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...