Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Z wielkiej chmury mały korek. Protest zwolenników toru (wideo)

Utworzony przez żenada, 29 stycznia 2015 r. o 16:09 Powrót do artykułu
to wytłumacz mi inwestycje typu basen olimpijski, albo stadion, albo lodowisko? że niby więcej osób tam uczęszcza i te budynki przynoszą większe zyski?
Chodzi ci o inwestycje Mosiru? Mosir zarabia, kiedy nie pójdę na lodowisko to są tam tłumy. Widocznie Mosir zarabia i inwestuje czyli jest w miarę dobrze zarządzany prawda? I ta super logika. Władze zbudowały stadion to niech zbudują nam tor, Super. Nadal uważam że kasa na infrastrukturę (tak tu chodzi mi o drogi, mosty itd. dla nie douczonych bluzgaczy co bronią chamstwem toru) jest bardziej potrzebna niż tor. Wpiszcie sobie tory w google i zobaczycie że najblizszy jest spokojnie w granicach 100km od lbn, gdzie wasz problem? Czyżby nie starczy na wache z tego co wam mama daje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kwintesencja "Wyrazy szczerego współczucia dla kogoś kto właśnie wiezie żonę na porodówkę albo chorego syna do lekarza. Niestety na głupotę nie ma lekarstwa. Wszystkich biorących udział w tym proteście pozdrawiam środkowym palcem" tak teraz kochają Was mieszkańcy
  Miasto znów Ci podnosi cenę wody, żeby wodociągi miały zysk, a ich prezes ponad 20 tys na łapę, a Ty jak ten baran pozdrawiasz środkowym palcem tych, którzy protestują przeciwko temu, że ktoś im coś zabrał dla własnego zysku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby nie GŁUPOTA urzędników i podkreślam, GŁUPOTA, NATRĘTNOŚĆ, ZŁOŚLIWOŚĆ mieszkańców pewnego osiedla to tego wszystkiego by nie było :) im należą się podziękowania :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak się okaże, że masz rację to powiedzą, że to była policyjna prowokacja ^^
dokładnie :) już próbowałam się wypowiedzieć na ich wydarzeniu, ale zostałam zrugana :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z Wami. Sposób może nie najlepszy ale skoro nie było innego..., trzeba walczyć!
powiedz to matce która od 2 godzin jedzie taksówką do szpitala z chorym dzieckiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest żenada ... w ten sposób zamiast z ulicy robić tor kierwocy mogliby spędzić tam wolny czas wyszaleć sie co według mnie pomogłoby zmniejszyc liczbe zdarzeń drogowych ...
Najbardziej bzdurny argument, jaki się pojawia. Tor był, a nocne wyścigi też były urządzane. Jak ktoś ma w głowie nie po kolei, to wyszalenie się na torze tego nie zmieni. A ktoś, kto ma względnie poukładane, to przeboleje brak toru, ale na ulice również nie wyjedzie się ścigać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto znów Ci podnosi cenę wody, żeby wodociągi miały zysk, a ich prezes ponad 20 tys na łapę, a Ty jak ten baran pozdrawiasz środkowym palcem tych, którzy protestują przeciwko temu, że ktoś im coś zabrał dla własnego zysku.
a przepraszam bardzo "to" było ich??? Zeby ktoś mogł zabrać im tor to ten tor wpierw musiałby być ich własnością. Chyba nie za bardzo ten Twój pseudo argumencik ? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze robią ze blokują powinni blokować w piątki w godzinach szczytu jestem z wami aż do skutku !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze robią ze blokują powinni blokować w piątki w godzinach szczytu jestem z wami aż do skutku !
życzę Ci żebyś w piątek podczas tej blokady stojąc w korkach dostał sraczki :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze robią ze blokują powinni blokować w piątki w godzinach szczytu jestem z wami aż do skutku !
a ja żeby to jego żona jechała wtedy z bardzo chorym dzieckiem do szpitala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie rację, najlepiej jest siedzieć w domu, czochrać BOBRA i z za klawiatury hejtować, wyśmiewać.. Przyjedz jeden z drugim, swoim Subaru, bo My przepraszamy że mamy Matiza z gazem i spróbuj porozmawiać, zrozumieć. Jeżeli masz wyj.. na tor i całą otoczkę z tym związaną to po co próbujesz ośmieszyć, hejtować i być wielkim w sieci... coś czego nie rozumiesz, nie zrozumiesz i jeżeli w tym nie uczestniczysz po prostu przemilcz, pokaż swoją klasę człowieku ?  Niestety jak człowiek o coś walczy czasami cierpią inni (korki)..    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję pomysłu. Na pewno Mieszkańcy Lublina staną teraz za wami murem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a przepraszam bardzo "to" było ich??? Zeby ktoś mogł zabrać im tor to ten tor wpierw musiałby być ich własnością. Chyba nie za bardzo ten Twój pseudo argumencik ? :)
  A czyj był, od kogo ten ktoś go dostał i w jakim celu, co z nim ten ktoś zrobił? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie rację, najlepiej jest siedzieć w domu, czochrać BOBRA i z za klawiatury hejtować, wyśmiewać.. Przyjedz jeden z drugim, swoim Subaru, bo My przepraszamy że mamy Matiza z gazem i spróbuj porozmawiać, zrozumieć. Jeżeli masz wyj.. na tor i całą otoczkę z tym związaną to po co próbujesz ośmieszyć, hejtować i być wielkim w sieci... coś czego nie rozumiesz, nie zrozumiesz i jeżeli w tym nie uczestniczysz po prostu przemilcz, pokaż swoją klasę człowieku ?  Niestety jak człowiek o coś walczy czasami cierpią inni (korki)..
po prostu ktoś wcale nie siedzi w domu i nie czochra bobra, człowieku nie każdy musi mieć te same pasje, wiec nie ludzie nie musza was rozumieć i mogą mieć was po prostu w du***, a to ze im dzisiaj utrudniacie życie to się nie dziw ze beda was hejtować, więcej hejtów było z waszej strony, kiedy ktoś próbował wam kulturalnie zwrócić uwagę że nie tędy droga... ale rozumny człowiek by to zczaił, taka banda oszołomów niekoniecznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czyj był, od kogo ten ktoś go dostał i w jakim celu, co z nim ten ktoś zrobił? 
zrobił co mógł zrobić czyli sprzedał i wcale nie musiał się oglądać na użytkownikó toru, którzy obecnie prostestują, bo tor do nich nie należał :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wejdzcie sobie na ich wydarzenie na fb :D skarżą się że policja robi im "łapanki", kilka osób dostało mandat za uwaga "zbyt małą ilość płynu do spryskiwaczy", bardzo dobrze :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba walczyć o swoje! A Ci co są przeciw, to zwykli obywatele, którzy wolą siedzieć w domu albo pójść do kina. Ja osobiście jestem za doskonaleniem nauki jazdy po torze niż po ulicach gdzie można wyrządzić krzywdę sobie lub innym. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba walczyć o swoje! A Ci co są przeciw, to zwykli obywatele, którzy wolą siedzieć w domu albo pójść do kina. Ja osobiście jestem za doskonaleniem nauki jazdy po torze niż po ulicach gdzie można wyrządzić krzywdę sobie lub innym. 
tak racja zwykli obywatele mający inne pasje i niekoniecznie muszą brać udział w protescie grupki pokrzywdzonych, więcej mandatów, jak czytam ze i po 200 i po 500 to az mi się łezka od śmiechu w oku zakręciła, brawa dla policji :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wejdzcie sobie na ich wydarzenie na fb :D skarżą się że policja robi im "łapanki", kilka osób dostało mandat za uwaga "zbyt małą ilość płynu do spryskiwaczy", bardzo dobrze :D
jesli ktoś przyjął mandat za małą ilość płynu do spryskiwaczy to szczerze gratuluję :D to tylko utwierdziło mnie w przekonaniu że protestujący mają iq ameby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę rozśmieszył nie jeden z argumentów: "wraz ze zamknięciem toru nie mamy się gdzie ścigać i zostaliśmy zmuszeni do robienia tego na ulicy" czyli jak zamknął mi strzelnicę na której lubię poćwiczyć strzelanie to mogę powiedzieć, że zostałem zmuszony do ćwiczenia strzelania na ulicy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...