Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Z wielkiej chmury mały korek. Protest zwolenników toru (wideo)

Utworzony przez żenada, 29 stycznia 2015 r. o 16:09 Powrót do artykułu
Na początku filmiku widać kierowcę któremu śpieszy się na tor. Pan z "peżota",  oczywiscie! na rejstracji LSW ( Lubię Swoją Wieś) tak się spieszy, że nie będzie swoim bolidem stał grzecznie w korku tylko jedzie tak jak go nauczono jeździć u siebie po wsi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakby paliwo było po 6,50 to by nie jeździli tymi starymi audikami wieśwagami i bembrechtami z dziurawymi wydechami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak będzie się działo. Każdy jeździ po ludziach którzy się nie boją wyjść na ulicę i pokazać sprzeciw temu co się wyprawia w ich mieście. Dalej myślę krytykujcie tych ludzi a niedługo ruscy wam wejdą na głowę. Niewinnych ludzi blokują ? Ogarnij się jeden z drugim bo każdy jest winny ze tak się dzieje, że zdanie zwykłego obywatela władze mają w dupie. Poczekaj aż sam zostaniesz dotknięty olaniem przez władze w swojej sprawie, to wtedy pogadamy. Dalej siedź cie w domu i pozwalajcie na wszystko władzy. Jakby nasi dziadkowie tak marudzili to dawno byś gadał po rusku. Pozdrowienia dla kumatych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak będzie się działo. Każdy jeździ po ludziach którzy się nie boją wyjść na ulicę i pokazać sprzeciw temu co się wyprawia w ich mieście. Dalej myślę krytykujcie tych ludzi a niedługo ruscy wam wejdą na głowę. Niewinnych ludzi blokują ? Ogarnij się jeden z drugim bo każdy jest winny ze tak się dzieje, że zdanie zwykłego obywatela władze mają w du***. Poczekaj aż sam zostaniesz dotknięty olaniem przez władze w swojej sprawie, to wtedy pogadamy. Dalej siedź cie w domu i pozwalajcie na wszystko władzy. Jakby nasi dziadkowie tak marudzili to dawno byś gadał po rusku. Pozdrowienia dla kumatych
 Na Twoim miejscu nie siedziałabym w domu tylko leciała do księgarni po słownik języka polskiego. Mieszkańcy nic im nie zawinili - to raz. Dwa - jak będziesz wracać 3 godziny po dzieciaka, który sam czeka w przedszkolu, jeśli spóźnisz się przez nich do pracy, albo będziesz jechać z chorym dzieckiem do lekarza, jak biedna młodzież walczy na ulicy o swoje prawa, to inaczej zaśpiewasz. Część tych pseudorajdowców już płacze, bo podostawali mandaty po 100,200,300 czy 500 zł - bardzo dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak będzie się działo. Każdy jeździ po ludziach którzy się nie boją wyjść na ulicę i pokazać sprzeciw temu co się wyprawia w ich mieście. Dalej myślę krytykujcie tych ludzi a niedługo ruscy wam wejdą na głowę. Niewinnych ludzi blokują ? Ogarnij się jeden z drugim bo każdy jest winny ze tak się dzieje, że zdanie zwykłego obywatela władze mają w du***. Poczekaj aż sam zostaniesz dotknięty olaniem przez władze w swojej sprawie, to wtedy pogadamy. Dalej siedź cie w domu i pozwalajcie na wszystko władzy. Jakby nasi dziadkowie tak marudzili to dawno byś gadał po rusku. Pozdrowienia dla kumatych
  Dobrze gadasz. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Na Twoim miejscu nie siedziałabym w domu tylko leciała do księgarni po słownik języka polskiego. Mieszkańcy nic im nie zawinili - to raz. Dwa - jak będziesz wracać 3 godziny po dzieciaka, który sam czeka w przedszkolu, jeśli spóźnisz się przez nich do pracy, albo będziesz jechać z chorym dzieckiem do lekarza, jak biedna młodzież walczy na ulicy o swoje prawa, to inaczej zaśpiewasz. Część tych pseudorajdowców już płacze, bo podostawali mandaty po 100,200,300 czy 500 zł - bardzo dobrze.
  Rozumiem, że jak Cię zwolnią z pracy bez podania uzasadnienia, albo zlikwidują lekarza, tak jak biednej młodzieży  tor, albo wypiszą dzieciaka z przedszkola bez przyczyny to też pogodzisz się z tym i dzioba nie otworzysz?   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajta wy wielcy przeciwnicy toru: Jesteście po prostu zwykłymi ciulami co siędzą w domu, nic nie robią, pracę macie byle jaką i nic wam nie potrzeba bo życie wam po prostu nie wyszło. Nigdzie nie byliście i nic nie widzieliście. Ambicje macie na poziomie małpy a największa wasza umiejętność to robienie zakupów w  warzywniaku a i tak sprzedawca za was musi pieniązki policzyć. Taka prawda. Nic nie potraficie i z zasady jesteście przeciw bo nie macie co robić. Kompleptnie nie rozumiecie całej idei toru co wynika z waszych postów. Ale to mnie wogóle nie dziwi bo po waszych komentarzach widać że poziom IQ sporo poniżej normy. Zasiądzcie spokojnie przed tv, obejrzyjcie wasz ukochany serial Klan i proszę nie wtrącajcie się do spraw ludzi, którzy mierzą ambicjami o wiele dalej od was. Nie ma co wchodzić z wami w polemikę ponieważ trzeba się zniżyć do waszeo niskiego poziomu, a wy załatwicie każdego swoim doświadczeniem. A teraz możecie sobie dalej szczekać bo to wam najlepiej wychodzi :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że jak Cię zwolnią z pracy bez podania uzasadnienia, albo zlikwidują lekarza, tak jak biednej młodzieży  tor, albo wypiszą dzieciaka z przedszkola bez przyczyny to też pogodzisz się z tym i dzioba nie otworzysz?   
Nie mam dzioba - to po pierwsze, po kulturze i tonie wypowiedzi przypuszczam, że jesteś zwolennikiem toru. Jeśli na prawdę chcesz porównywać budowę toru do zwolnienia z pracy, likwidacji lekarza czy wypisaniu dzieciaka z przedszkola to jesteś śmieszny (jeśli już bardzo chcesz, to w przypadku mojego zwolnienia z pracy, nie będę siedzieć cicho, ale z powodu osobistej tragedii nie będę blokować miasta i utrudniać życia innym mieszkańcom)  Dlaczego jestem zmuszana do brania udziału w Waszym proteście? To Wasz protest nie mój! Dlaczego nie protestujecie tam gdzie leży problem (PZMOT czy ratusz) ? Dlaczego nikt z "torowców" nie ustosunkuje się do tego typu argumentów (jak właśnie utrudnianie ruchu drogowego "bogu ducha" winnym mieszkańcom Lublina) ?? Bo logicznych argumentów brakuje? Bo można tylko wyzywać od buraków, tumanów i ch*** wszystkich tych, którzy są oburzeni Waszym zachowaniem? Dlaczego mnie ma obchodzić likwidacja toru (który Wasz wcale nie był, o ironio) skoro Wy, ludzie podobno dorośli i kulturalni, nie liczycie się ze zdaniem moim i tysięcy innych wkurzonych mieszkańców. Myślę, że po dzisiejszej akcji nikt nie podpisze petycji za powstaniem toru. Widziałam na fb, że "mądrzy" organizatorzy planują kolejną akcją całkowicie zakorkować miasto, mam tylko nadzieję, że nie będziecie mieć na sumieniu czyjegoś życia, jeśli w tym właśnie czasie do kogoś nie zdąży dojechać karetka. A teraz czekam na wyzywanie mnie od buraków z dziobem oraz przemilczenie wszystkich zasadnych argumentów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajta wy wielcy przeciwnicy toru: Jesteście po prostu zwykłymi ciulami co siędzą w domu, nic nie robią, pracę macie byle jaką i nic wam nie potrzeba bo życie wam po prostu nie wyszło. Nigdzie nie byliście i nic nie widzieliście. Ambicje macie na poziomie małpy a największa wasza umiejętność to robienie zakupów w  warzywniaku a i tak sprzedawca za was musi pieniązki policzyć. Taka prawda. Nic nie potraficie i z zasady jesteście przeciw bo nie macie co robić. Kompleptnie nie rozumiecie całej idei toru co wynika z waszych postów. Ale to mnie wogóle nie dziwi bo po waszych komentarzach widać że poziom IQ sporo poniżej normy. Zasiądzcie spokojnie przed tv, obejrzyjcie wasz ukochany serial Klan i proszę nie wtrącajcie się do spraw ludzi, którzy mierzą ambicjami o wiele dalej od was. Nie ma co wchodzić z wami w polemikę ponieważ trzeba się zniżyć do waszeo niskiego poziomu, a wy załatwicie każdego swoim doświadczeniem. A teraz możecie sobie dalej szczekać bo to wam najlepiej wychodzi :)
 
Słuchajta wy wielcy przeciwnicy toru: Jesteście po prostu zwykłymi ciulami co siędzą w domu, nic nie robią, pracę macie byle jaką i nic wam nie potrzeba bo życie wam po prostu nie wyszło. Nigdzie nie byliście i nic nie widzieliście. Ambicje macie na poziomie małpy a największa wasza umiejętność to robienie zakupów w  warzywniaku a i tak sprzedawca za was musi pieniązki policzyć. Taka prawda. Nic nie potraficie i z zasady jesteście przeciw bo nie macie co robić. Kompleptnie nie rozumiecie całej idei toru co wynika z waszych postów. Ale to mnie wogóle nie dziwi bo po waszych komentarzach widać że poziom IQ sporo poniżej normy. Zasiądzcie spokojnie przed tv, obejrzyjcie wasz ukochany serial Klan i proszę nie wtrącajcie się do spraw ludzi, którzy mierzą ambicjami o wiele dalej od was. Nie ma co wchodzić z wami w polemikę ponieważ trzeba się zniżyć do waszeo niskiego poziomu, a wy załatwicie każdego swoim doświadczeniem. A teraz możecie sobie dalej szczekać bo to wam najlepiej wychodzi :)
No więc właśnie o tym mówiłam, wszyscy zwolennicy toru potrafią tylko wyzywać innych od buraków ciulów etc. Wyobraź sobie człowieku, że mam całkiem dobrą pracę i sporo pasji, które realizuję w Lublinie. Miałam już "starcie" z miastem, gdyż potrzebowałam od nich lokal, nie siedziałam cicho i walczyłam o swoje, ale nie kosztem innych mieszkańców. Nikogo nie wyzywałam od ciulów. Swoją drogą to na razie jedyną szczekającą (i to z marnym skutkiem) stroną jesteście wy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem, jak chcą tor to niech założą stowarzyszenie, zrzucą się na teren, wykupią, i za swoje wybudują tor. A dlaczego ma się do tego dorzucać polski podatnik? Moją pasją jest np pewien szczegóony rodzaj fotografii, ale nie żądam aby państwo mi kupowało obiektywy. Zadaniem samorządu nie jest budowa żadnych torów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CAŁA PRAWDA1) Tor stoi od lat?Tak,to prawda?2) Był pierwszy? Tak, to prawda?3) Nie przeszkadzał ludziom od lat? Tak, to prawda?Tylko że mówimy tutaj o Torze KARTINGOWYM!!! HALOOOOOOO !!!Od sześciu lat to nie jest TOR KARTINGOWY. Jego przeznaczenie zostało w bardzo niejasnych okolicznościach zmienione!!! Ludzie zdążyli kupić mieszkania i oni byli pierwsi!!!Dopiero po nich przyszedł "TOR LUBLIN" HALOOOOO SŁYCHAĆ?I od tego momentu przeszkadza. Przeszkadzają motocykle,samochody bo ich tu nie powinno być. Dlaczego Policja nie pilnowała tych ludzi wyjeżdzających po zabawie z toru. Jestem ciekawy czy zdażyli zmienić opony na prawidłowe oraz czy zdażyli zrobić coś z tłumikiem? Byłaby to okazja, żeby pozbyć się tych nielegalnie korzystajacych z toru. Swego czasu ludzie ci obrażali mieszkanców naszego osiedla pisząć różne teksty na stronie fulmana.fora.pl.Ale was czas sie skończył. Nielegalny Tor Lublin przestał istnieć. Ludzie najpierw kupili mieszkania a potem z grubymi butami w ich życie wszedł Tor Lublin oraz łyse opony i motocykle niezgodnie z przeznaczeniem. Należy zlikdiwdowac tor. Mieszkańcy byli pierwsi!! Czy to nie wasza logika??Precz z torem!Skoro duża większość fanów Toru to nie są mieszkańcy Lublinie to zróbcie sobie tor za własną stodołą!!!Nie będziemy wydawać publicznych pieniędzy na zabawki dla kilkunastu osób.UWAGA odnośnie materiału video:Ktoś powiedział "Jeździliśmy spokojnie "BUAHAUHAUHAUHAhua Tym stwierdzeniem pobiłeś Putina i jego zielone ludziki."Wyścigi na torze, nie na ulicy"Czy wy wiecie co to jest wyścig? Wyścig to możecie sobie zrobić jak rozłożycie tor do formy dywanu. Nie macie się gdzie ścigać?? To dlaczego od kilku lat mają miejsce wyścigi na JP2 oraz Tysiąclecia i Solidarności?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A najlepsze że jakiś debil na FB postuluje jeszcze blokowanie przejść dla pieszych na sikorskiego :D   Prezydent ma was w du*** i tyle..A jak chcecie nowy tor to robić zrzutkę po 1000zł, kupić działke, wylać asfalt, ogrodzić i śmigać, a nie liczyć że wam władza coś wybuduje.. chyba w 2030 :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wytłumacz mi inwestycje typu basen olimpijski, albo stadion, albo lodowisko? że niby więcej osób tam uczęszcza i te budynki przynoszą większe zyski?
  Co????Basen, stadion lub lodowisko ci się nie podoba?   To sp....aj z tym co jeździsz na pustkowie!   Mało kogo interesują wasze złomy i wasze mżonki.   A do Policji apel, żeby energicznie zajęła się wami i porządnie omandatowała, skoro nie liczycie się z innymi mieszkańcami i na dziko zorganizowaliście tą  blokadę. Następnym razem ludzie powinni wziąć kamienie i zrobić wam bombardowanie tych rzęchów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co????Basen, stadion lub lodowisko ci się nie podoba?   To sp....aj z tym co jeździsz na pustkowie!   Mało kogo interesują wasze złomy i wasze mżonki.   A do Policji apel, żeby energicznie zajęła się wami i porządnie omandatowała, skoro nie liczycie się z innymi mieszkańcami i na dziko zorganizowaliście tą  blokadę. Następnym razem ludzie powinni wziąć kamienie i zrobić wam bombardowanie tych rzęchów.
o to to :) już mi kamieniem rzucac nie wolno, se porzucam, a jak trafie jakiegoś "torowca" to niechcący, przepraszam, ja tylko tym kamieniem protestowałem przeciwko srającym ptakom w nieba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wytłumacz mi inwestycje typu basen olimpijski, albo stadion, albo lodowisko? że niby więcej osób tam uczęszcza i te budynki przynoszą większe zyski?
tak :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kwintesencja "Wyrazy szczerego współczucia dla kogoś kto właśnie wiezie żonę na porodówkę albo chorego syna do lekarza. Niestety na głupotę nie ma lekarstwa. Wszystkich biorących udział w tym proteście pozdrawiam środkowym palcem" tak teraz kochają Was mieszkańcy
  BRAWO !!!!   I ja też , bo okazali się zwykłą hołotą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NA BASEN CHODZĄ TYSIĄCE LUDZI NA LODOWISKO CHODZĄ TYSIĄCE LUDZI NA STADION CHODZI TYSIĄCE LUDZI NA TOR WYŚCIGOWY (taki jak TOR LUBLIN) chodzi garstka ludzi !!! WIDAĆ BYŁO NA DZISIEJSZEJ WIEJSIEK PIKIECIE !!! WIĘC O CO TYLE KRZYKU !!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z Wami. Sposób może nie najlepszy ale skoro nie było innego..., trzeba walczyć!
  Trzeba walczyć z takim oszołomstwem jak wy, co to chyba podstawówki nie zaliczyli, bo nie rozumieją, że UM nic nie zafunduje, że teren toru sprzedał PZMot, że skoro nie dostaliście zgody na protest to organizatorzy waszej blokady złamali prawo i należy im się ukaranie z mocy prawa, jak i wszystkim uczestnikom (pewnie byli tacy co was sfilmowali, więc dobranie się wam do skóry nie będzie trudne). A ta młoda gruba co was podpuszcza i chce gwiazdorzyć w mediach, to lepiej niech się zajmie sobą i dokształci oraz odchudzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani przeciwnicy. Są różne formy protestu i różne miejsca. Władza nas po prostu okłamała. Gdyby nie to protest nie miał by miejsca. Niestety czasem sprawy wymagają takich rozwiązań. Może Wam odpowiadają sytuacje kiedy władza się zobowiązuje a potem okłamuje. My się po prostu potrafimy zebrać żeby walczyć o pewne obietnice.Takie jest prawo demokracji. Mnie np.problem górników nie obchodził ale nie zabraniałem im protestować o swoje różnymi sposobami nawet jakby mi coś utrudniali. Wyszli na ulicę ponieważ wiedzieli że jest to skuteczne. Dla każdego z nas każda sprawa ma różny kaliber ważności i trzeba to uszanować. Uprawiam sporty samochodowe ale nie bronię innym grać np w piłkę nożną chociaż uważam ten sport za głupi. Po prostu to toleruje. Może Wy przeciwnicy nie chcecie walczyć o swoje jak coś Wam nie pasuje ale nie zabraniajcie tego innym. A to w jaki sposób my to robimy jest po prostu spowodowane tym w jaki sposób okłamała nas władza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby nie GŁUPOTA urzędników i podkreślam, GŁUPOTA, NATRĘTNOŚĆ, ZŁOŚLIWOŚĆ mieszkańców pewnego osiedla to tego wszystkiego by nie było :) im należą się podziękowania :)
  Ty głupie stworzenie ! Wg ciebie urzędnicy i mieszkańcy osiedla są głupi, a ty jeden mądry! Idź do psychiatry i się lecz, skoro ci matka z ojcem pozwalali byś się z nimi nie liczył i doszedłeś do przekonania, że jesteś pępkiem świata. Jeszcze nie raz dostaniesz od życia nauczkę, a ludzie nauczą lejąc po mordzie gdzie twoje miejsce. Bo do chama to trzeba po chamsku, skoro cierpliwe tłumaczenie nie dociera do mózgu.   Un kce tor, bo musi rzęcha piłować do spodu, a lala z boku byndzie stała i mu brawo biła, a un jo na dysko weźmie. Cha, cha, cha, jaka mentalność! Spadajcie i się nie ośmieszajcie!   Jechać do Ułęża i tam się wyżywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...