Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Nie ma człowieka, ale jest krzesło, na którym siedział." Człowiek pozostał - w aktach metrykalnych, których kopie szeroko udostępniają on-line Archiwa Państwowe. Polecam - aby odkryć imiona swoich antenatów, także mieszkańców starych domów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojej, prawdziwy artysta fotografował krzesła i taborety, a do tego bez kolorów. Noż, prawdziwa sztuka. To już wolę podziwiać idiotów klaszczących na widok banana przyklejonego do ściany szarą taśmą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oooo, widzę tutaj czcicieli kiczu. To może bezmózgie ciołki wskarzecie, chociaż jedno z przedstawionych zdjęć mających cokolwiek wspólnego ze sztuką? Bo ja widzę tutaj samą chałę. Takie zdjęcia robią urzędnicy przy inwentaryzacji masy upadłościowej. Tutaj nic nie ma? Jedynie to co wiąże te "artystyczne" zdjęcia to krzesła i taborety. Ot, sztuka... kiczu. No i oczywiście obowiązkowo czarno-biała klisza. Inaczej szarości tych miejsc nie sposób odzwierciedlić? Pokażcie chociaż jedno zdjęcie tego ogrodnika, bo na miano artysy to po tym co pokazaliście... No, cóż. Postawić krzesło na polu i zrobić z obiektu zdjęcie. A w tle rozmazane drzewo. Co innego, gdyby cały kadr miał idealną ostrość. Tu już nastąpiłaby magia. A tak. Jak to mówią. Są ludzie i taborety. Ów ogrodnik wraz z wyznawcami należy zdecydowanie do tych drugich. A ja znów mam odwagę powtórzyć: "Ten król jest nagi!". Czeķam na kolejny artykół, który pokaże, że mamy doczynienia z fotografem. Bo ja mam ładniej zrobione fotki z mojego auta jak sprzedawałem go per internet. Może marnuję swój talent?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fillip75, pomogło : )?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...