Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
PIĘKNA REKLAMA "Bus.com"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzę kolei, żeby upadła. Kolejne podwyżki? Do widzenia pociągi, sto razy bardziej wolę skorzystać z busa, a w szczególności z Polskiego Busa. Można taniej? Można. Opłaca się? Opłaca!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ella napisał:
Życzę kolei, żeby upadła. Kolejne podwyżki? Do widzenia pociągi, sto razy bardziej wolę skorzystać z busa, a w szczególności z Polskiego Busa. Można taniej? Można. Opłaca się? Opłaca!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zal ci rozklekotany busuiarzu ze polskibus .com zabiera wam klientow,najpierw zacznijcie szanowac ludzi a nie wozic ich jak bydlo upchane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolej to dziadostwo, nawet po tak krótkiej trasie jak do Warszawy czuję się brudny jak po rajdzie Paryż - Dakar! Faktem jest, że to najszybsze połączenie, ale jak na kolej różnica tylko około 40 minut miedzy transportem szynowym a autobusowym to kpina. PKS szkoda gadać, w zimie w autobusie bez ogrzewania wracałem z Warszawy i jeszcze z nadmuchów nad siedzeniami wiało zimne powietrze! Zapytałem się kierowcy czy można to wyłączyć i czy ogrzewanie działa. Łaskawie wyłączył i odburkną: "Już nie wieje?!" ale wcale cieplej się nie zrobiło w autobusie (nie dziwie się dlaczego tylko 3 osoby jechały tym rzęchem). A przed wczoraj korzystałem z usług polskibus.com i to JEDYNY przewoźnik gdzie klient czuje się szanowany i gdzie nie ma naleciałości poprzedniego systemu. Narzekają na niego tylko "PRLofile" albo busiarze, że takiej konkurencji nawet do podeszwy nie dorastają. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bezmyślność! Podróżuję dużo - właśnie na tej trasie...i naprawdę rzadko kiedy siedzę! Na pewno nie będę dopłacać do czasu, póki nie podłączą przynajmniej jeszcze jednego wagonu! Nawet jeżeli chodzi o ten jeden kurs, to i tak uważam, że za jakość usług PKP za baaaardzo się ceni...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja często jeżdżę do Warszawy,i jeśli już to tylko Polskim Busem. Polecam każdemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego oszukujecie ludzi. Te miejscówki za 5 zł to wymyślił nasz nowy minister pan Sławomir Nowak. To jemu to zawdzięczamy, a jego podwładni z PKP się tylko grzecznie posłuchali i to wprowadzili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...