Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Za poselską dietę Palikot kupi policji psa, a piłkarzom koszulki

Utworzony przez TW Jurek, 24 września 2009 r. o 15:07 Powrót do artykułu
Oszołomy nie docenią tego gestu, brawo Panie Januszu! Po raz kolejny udowadnia Pan, że uczciwi i prawdomówni ludzie jeszcze nie wymarli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO oby tak dalej może inni koledzy pójdą w Pana ślady. I nei chodzi tu o oddawanie wszystkiego ale chociaż 50 % z tego zacnego "uposażenia". Z PISu ani jeden nie odda bo poszli tam aby sie"nachapać"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TANIA PROPAGANDA, PRZED WYBORAMI. OSMIESZYŁ SIE - TERAZ STARA SIE RATOWAĆ TWARZ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janusz, ale pare groszy w siebie zainwestuj, fatalnie wyglądasz z tym drugim podbródkiem, fatalnie......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mądrością nie jest dawanie ryby a wędki. Komisja "przyjazne państwo" miała usunąć bariery, absurdy, miała ułatwić ludziom życie. Szkoda, że panu posłowi nic z tego nie wyszło. Wychodzą mu za to doskonale szopki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mily gest i nie dlatego, ze pan posel jest czlowiekiem dobrze sytuowanym, ale dlatego, ze dotrzymuje danego wczesniej slowa o niepobieraniu diet poselskich. kazdy z nas moze pomoc blizniemu w miare wlasnych mozliwosci i nie tylko zamozni, ale wlasnie ci skromnie i tez godnie zyjacy. wszak wdowi grosz ma najwieksza wartosc, jak glosza ojcowie kosciola, z tym tylko, ze oni przynaleza do tych najwytrwalej zabiegajacych o te dowody (datki) przyjecia do serc nauk Chrystusa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
TANIA PROPAGANDA, PRZED WYBORAMI. OSMIESZYŁ SIE - TERAZ STARA SIE RATOWAĆ TWARZ.
A czym to posel Palikot (Twoim zdaniem) sie osmieszyl? Czyzbys uwazal, ze pytanie o przywary alkoholowe prezydenta RP byly osmieszajacymi pana posla?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Januszu to co Pan robi pomoże wielu takim szaraczkom jak ja....choć jest Pan ośmieszany przez koalicję to jest Pan jednym z nielicznych parlamentarzystów którzy dotrzymują słowa w zamian nie oczekując na zaszczyty. To taki zwykły ludzki gest w stronę "zwykłych" ludzi.Gratuluję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała Lubelszczyzna dziękuje p. Palikotowi za to wszystko co obiecał i co zrobił dla Lubelszczyzny. Tyle co Pan obiecał to nikt by nam tyle nie dał. Za siedzibę PGE w Lublinie setki kilometrów dróg, szczególnie expresówki z Warszawy do granic w Dorohusku i Zosinie oraz Polmos i Cukrownię, a w szczególności że pozbawił Pan Biłgoraj i okolice z najlepszych ludzi dając Lublinowi wszystko co najlepsze: i Wojewodę i Dyrektora ZUS i Dyrektora IS i innych dyrektorów mniejszego płazu. Oczywiście nie pomijając działalności kabaretowej co to przynosi Lublinowi niewątpliwy i zasłużony respekt w całej Polsce od gór do morza, a nawet znajduje jak powszechnie wiadomo, poklask pośród emerytów z Cypru, studentów z Curacao i znawców tej trudnej sztuki scenicznej z Antyli Holenderskich. Wdzięczni do grobowej deski Lublinianie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten pies to zabawkę wibracyjną dostanie zamiast gryzaka, prawda? Przecież nic nie może się zmarnować, żaden rekwizyt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem fanką. Pan poseł Palikot jest O.K.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Janusz Palikot to pożądny człowiek.Kilka lat temu zorganizował wycieczkę rowerową z Markiem Kamińskim, poznałem go osobiście to normalny człowiek jak każdy z nas.Sam pomagam wielu ludziom z własnych pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mirek z Lublina napisał:
Pan Janusz Palikot to pożądny człowiek.Kilka lat temu zorganizował wycieczkę rowerową z Markiem Kamińskim, poznałem go osobiście to normalny człowiek jak każdy z nas.Sam pomagam wielu ludziom z własnych pieniędzy.
Cóż Ty może i z własnych ale Palikot to już chyba niekoniecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
elKa napisał:
A ja jestem fanką. Pan poseł Palikot jest O.K.
A fanki to niekoniecznie myślące tym co trzeba istoty ! Jeszcze w latach 90 słyszałem na przystanku wypowiedź pewnego dziadka: "Skur....... nakradli a teraz to oni pomagają biednym, bezrobotnym takie szlachetki się porobiły"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Cała Lubelszczyzna dziękuje p. Palikotowi za to wszystko co obiecał i co zrobił dla Lubelszczyzny. Tyle co Pan obiecał to nikt by nam tyle nie dał. Za siedzibę PGE w Lublinie setki kilometrów dróg, szczególnie expresówki z Warszawy do granic w Dorohusku i Zosinie oraz Polmos i Cukrownię, a w szczególności że pozbawił Pan Biłgoraj i okolice z najlepszych ludzi dając Lublinowi wszystko co najlepsze: i Wojewodę i Dyrektora ZUS i Dyrektora IS i innych dyrektorów mniejszego płazu. Oczywiście nie pomijając działalności kabaretowej co to przynosi Lublinowi niewątpliwy i zasłużony respekt w całej Polsce od gór do morza, a nawet znajduje jak powszechnie wiadomo, poklask pośród emerytów z Cypru, studentów z Curacao i znawców tej trudnej sztuki scenicznej z Antyli Holenderskich. Wdzięczni do grobowej deski Lublinianie
Popieram !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...