Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Za prąd mamy płacić najwięcej w Polsce

Utworzony przez nkt, 19 stycznia 2008 r. o 06:24 Powrót do artykułu
Dlaczego drożej?A no dlatego,że trzeba sobie zrekompensować straty po pożarze,trzeba sobie zrekompensować koszty budynków administracyjnych a szczególnie wyposażenia.TRzeba sobie zrekompensować koszty energii jaką otrzymują za półdarmo pracownicy energetyki.A przede wszystkim trzeba sobie zrekompensować koszty kradzieży energii oraz LUBZEL jako sponsor oświetlenia róznych obiektów (w tym niektórych kościołów),koszty te przerzuca na odbiorców. A jesli chodzi o tłumaczenie o konieczności założenia filtrów,zmniejszenia emisji spalin,konserwację linii przesyłowych-to co to może obchodzić odbiorcę.Nie ma jak dostarczać energii?-znajdzie się inny dostwca. Olać LUBZEL niech zbankrutuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracownik lubzelu napisał:
piszesz głupoty szanowny czytelniku!!jesli nie jestes w temacie z zarobkami co do firmy to nie wypisyj niestworzonych rzeczy-radze wiecej wiedzy a potem pisz na forum ale prawde a nie pierdoły...
To Ty kolego piszesz głupoty bo chyba nie wiesz ile się zarabia w Lubzelu!!!!!Znam większość inkasentów Lublin-teren i kilku z Lublin-miasto i wiem ile zarabiają za chodzenie i spisywanie liczników.Sąsiad jeżdzi jako monter w pogotowiu i też wiem ile zarabia.Dodatkowo dochodzą obniżone lub refundowane przez zakład pracy stawki za energię elektryczną.Mam powiedzieć gdzie jezdzili na wycieczkę pracownicy Lubzelu?(sponsorowaną przez zakład pracy) Wiem co mówię i nie wypisuje głupot w przeciwieństwie do Ciebie szanowny pracowniku Lubzelu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wprowadzic normalny system opłat, a nie przedpłąty dopłatay, przesyłowe, stałe zmienne - do jasnej choler.... płace kupe kasy i do końca nie wiem za co!!!! Żądam normalnych rachunków za zużyty prąd a nie jakiś matrixów !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
edek napisał:
Gosciu, co Ty piszesz. Moja propozycja; jak nie wiesz lub wiesz nie do końca to się nie odzywaj. A dla porządku rachunki za energię pracownicy Zakładu Energetycznego płacą tak samo jak każdy inny odbiorca. Prawdą jest, że część energii jest refundowana orzez pracodawcę czyli właściwy Zakład Energetyczny, ale od tego "zarobku" odprowadzany jest podatek na zasadach ogólnych, jak każdy śmiertelnik. Tak więc nie jest prawdą to co Gościu piszesz. Rada, zanim zacznie się stukać w klawiaturę lepiej dowiedzieć się szczegółów a nie opisywać pierdoły; bo to rozbudza się niezdrowe emocje.
A powiedz mi czlowieku dlaczego masz refundowana energie elektryczna,powinienes placic jak wszyscy,wtedy inaczej bys spiewal,przeciez placa ci pobory a to masz w prezencie.Powinni odebrac wam te przywileje,wtedy my biedni ludzie placilibysmy mniej a tak placimy za was.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie tak. Po co Szanowny Lubzel sponsoruje co raz to jakieś imprezy, po co sponsoruje te iluminacje na kościołach itp. Co to ma być . Jak płacimy za prąd to niech to będzie tylko prąd. POlska D a tu wszystko najdroższe. JAk tak można. Ludzie najgorzej zarabiają z całej Polski a tu takie cyrki. KTo to wszystko wymyśla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracownik lubzelu napisał:
piszesz głupoty szanowny czytelniku!!jesli nie jestes w temacie z zarobkami co do firmy to nie wypisyj niestworzonych rzeczy-radze wiecej wiedzy a potem pisz na forum ale prawde a nie pierdoły...
W takim razie poproszę forumowiczów uświadomić i podać informację o zarobkach np. inkasenta i wyjaśnienie ile pracownicy Lubzelu płacą za KWh. Posiada przecież „Pan” informacje „z pierwszej ręki” tylko śmiem wątpić w odwagę i rzetelność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
edek napisał:
Gosciu, co Ty piszesz. Moja propozycja; jak nie wiesz lub wiesz nie do końca to się nie odzywaj. A dla porządku rachunki za energię pracownicy Zakładu Energetycznego płacą tak samo jak każdy inny odbiorca. .......
Serio Serio ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
markon257 napisał:
To Ty kolego piszesz głupoty bo chyba nie wiesz ile się zarabia w Lubzelu!!!!!Znam większość inkasentów Lublin-teren i kilku z Lublin-miasto i wiem ile zarabiają za chodzenie i spisywanie liczników.Sąsiad jeżdzi jako monter w pogotowiu i też wiem ile zarabia.Dodatkowo dochodzą obniżone lub refundowane przez zakład pracy stawki za energię elektryczną.Mam powiedzieć gdzie jezdzili na wycieczkę pracownicy Lubzelu?(sponsorowaną przez zakład pracy) Wiem co mówię i nie wypisuje głupot w przeciwieństwie do Ciebie szanowny pracowniku Lubzelu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
no ile?,bo wiem coś otym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZA GAZ PROSZĘ PAŃSTWA ROWNIEŻ PŁACIMY NAJWIĘCEJ W POLSCE, A PODOBNO NA LUBELSZCZYŻNIE CZY W SĄSIEDZTWIE MAMY KOPALNĘ GAZU. PROSZĘ PRZEŚLEDZIĆ CENNIKI ENERGII ELEKTRYCZNEJ I CENNIKI GAZU DLA POSZCZEGÓLNYCH REGIONÓW.LUBELSZCZYZNA JEST POKARANA CHYBA TYLKO TRUDNO DOCIEC ZA CO. MOŻE ZA ELEKTORAT???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój sąsiad pracuje jako monter z ZE. Zniżka za prąd dla niego to chyba 70%. Czyli opłaca się tylko 30% należności. Nie wspomnę o strasznym bumelanctwie monterów zakładu... Wymiana BM-ów wiejskim transformatorze trwa u nich czasem 4 godziny. Pomimo, że można to zrobić w 5 minut. Jak zapełnić ten zmarnowany czas? A no siąść sobie koło samochodu z kolegami, otworzyć pare piw, pograć w karty, pogadać... Tak przez kilka godzin... Urwał mi się przyłącz (linka). Pytam - może by to raczej zaprasować albo na "warkocz" wymienić? Ee tam, skręci się... Skręcił rękami... A bezpieczniki (oczywiście ominięte drutem) wymienimy koło lata przy okazji. Już to widzę... Oczywiście już spada napięcie, wszystko przygasa, na przyłączu się żarzą "skręty". Sąsiad zbudował dom, trochę dalej od linii. Trzeba było postawić 2 słupy i 50 metrów linii... Ekipa składająca się z 10 osób, dźwigu, 3 samochodów, koparki i innych narzędzi stawiała dwa słupy dosłownie dwa dni... Po słupie na dzień. Kolejny dzień przepadł na przeciągnięcie między nimi przewodu... Po 2 tygodniach przekopano przyłącz do domku... Paranoja. A wiecie co jest najciekawsze? Przez te wszystkie dni przez kilka godzin nie było prądu w całej okolicy! To jest nienormalne. Odcinek linii, postawiony 20 metrów dalej od tej linii pod napięciem, nie podłączony, stoi sobie... A oni do tego muszą wyłączyć prąd! Bo co - a bo pewnie sie przeteleportuje na tą odłączoną linię. Bumelanctwo pracowników ZE nie zna granic. W większości miejsc przyłącza się robi pod napięciem... No oczywiście, gdyby to wszystko było robione solidnie, a nie polegało na łataniu dziur to nie dość, że nie było by prawie że awarii sieci energetycznych to jeszcze i 80% darmozjadów by zwolniono! Awarie usuwa się tak, żeby trzeba było do niej przyjechać jeszcze trzy razy. Będzie robota. To i będzie przekonanie "na górze" ze ci pracownicy są potrzebni. To się ich nie zwolni... A ceny prądu w Polsce są wygórowane... Co to za pie**enie o tym, że przecież "na zachodzie takie są" ??? We Francji znajoma płaci 18 gr za kWh. U nas jest ponad 40 gr. Gdzie tu zrównanie? W Illinois w Stanach kWh kosztuje 3,5 centa. To jest na dzień dzisiejszy około 12 gr za kWh. Jeszcze pare miesięcy temu to było i 8 groszy. Ciekawe? Chyba nic dziwnego, że w tych krajach używa się 2 kW na oświetlenie jednego pomieszczenia, popularna jest klimatyzacja, ogrzewanie elektryczne czy nawet elektryczne ogrzewanie podjazdu, chodnika czy dachu. I tak zapłacą mniej niż za gaz nawet. Dodajmy do tego 5 razy wyższe zarobki i już widać, że tam prąd jest 10 razy tańszy niż u nas. Jeszcze te głupie limity CO2. Od dawna wiadomo, że dwutlenek węgla produkowany przez ludzkość ma tak znikome znaczenie dla globalnego ocieplenia, że jest po prostu w tym pomijany. Oczywiście Polska musi być dojną krową, której mleko piją ekooszołomy - bo sie nowe BMW na wystawie pojawiło a i ta plazmę za $10 000 też wartało by nabyć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...