Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
dopiero temat, jednego pijaka mniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leć k...wo! Nic dodać, nic ująć. Typowa polska patologia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a i spadła bo miotły nie miała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sztos temat sprzed 6 lat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak sie dzieje jezeli ludzie pracy nie maja dochodzi do tego alkochol i tragedia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak sie dzieje jezeli ludzie pracy nie maja dochodzi do tego alkochol i tragedia
 
tak sie dzieje jezeli ludzie pracy nie maja dochodzi do tego alkochol i tragedia
Chciałeś chyba powiedzieć: "CHĘCI do pracy nie mają"...- bo praca jest i przestańcie narzekać, wystarczy chcieć !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Policja na picie spokojnie się przygląda i dopiero jak się wydarzy tragedia to jest gwałtu rety. Polikwidować meliny ganiać meneli zająć się dziećmi, a może będie lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak sie dzieje jezeli ludzie pracy nie maja dochodzi do tego alkochol i tragedia
Owszem, tak się dzieje jak patologia nie chodzi do szkoły. Potem "alkoChol".   A co do pracy - mam 49 lat. Prawie codziennie widuję obszczymrów sępów pod sklepem, starszych nieco ode mnie. I pamiętam ich sprzed trzydziestu lat - też pili i nie pracowali. A pracy  PRL oferował w bród.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500+ uskszydla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wóda + złość = śmierć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500 to jeszcze nie było ta tragedja była pare lat temu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Oskarżeni o dokonanie tej zbrodni od sześciu lat czekają na prawomocny wyrok."   Zwykła menelska zbrodnia. a od 6 lat karmią się na niej prokuratorzy, adwokaci, biegli, protokolanci, cały aparat sądowy. Oni zarabiają, a rodzina ofiary cierpi nie mogąc doczekać się sprawiedliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALKOCHOL TYLKO DLA UŁOMNYCH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę ze ty kolego jesteś ułomny sądząc po twojej pisowni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY ON NIE WIEDZIAŁ, ŻE K_URWA ZALICZANA JEST DO NIELOTÓW - NIEUCZENIE SIĘ BIOLOGII PRZYNOSI TAKIE SKUTKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strata naszej kasy. Niech tyra na nocleg i michę. Ja mam za darmozjada płacić? Zmieni w końcu ktoś to prawo? Po co ci naczelnicy w więzieniach? Do roboty zagonić i koniec wakacji na pryczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech niski sąd przyjmie do wiadomosci, ze po prostu skrzydelka sie jej nie otwarly. Stewardessa spadla z 11 000 metrow i jej nic. Ale jej skrzydelka sie otwarly. Jezdem niewinien.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...