Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Oby się udało zrealizować "te" dwa remonty - obie ulice są w bardzo, bardzo złym stanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barodz dobre posunięcie!! Czubom brakuje dobrych dróg i łatwego przejazdu do centrum. Nie ma co urywać ale Czuby jak i Czechów, LSM oraz Sławinek utrzymują podatkowo to miasto więc dajmy tym ludziom komfort normalnego powrotu po pracy. Niestety Czyby z tej grupy mają najgorzej. Pieniądze na Łęczyńską wogóle można zabrać i ją zaorać. Ciewkawe jaki jest procent bezrobocia i pobierania zasiłku z tytułu" bo ja mam problem z alkoholem i mnie nikt do pracy niechce" na terenie starych bronowic i Tatar?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barodz dobre posunięcie!! Czubom brakuje dobrych dróg i łatwego przejazdu do centrum. Nie ma co urywać ale Czuby jak i Czechów, LSM oraz Sławinek utrzymują podatkowo to miasto więc dajmy tym ludziom komfort normalnego powrotu po pracy. Niestety Czyby z tej grupy mają najgorzej. Pieniądze na Łęczyńską wogóle można zabrać i ją zaorać. Ciewkawe jaki jest procent bezrobocia i pobierania zasiłku z tytułu" bo ja mam problem z alkoholem i mnie nikt do pracy niechce" na terenie starych bronowic i Tatar?
  Proponuje wydzielić wymienione przez ciebie dzielnice w niezależny organizm administracyjny. Za wjazd ich mieszkańców do "gorszej" cześci Lublina (w której, nota bene, pracują) i rozjeżdżanie syfiastych ulic, ustanowiona zostanie dzienna opłata 100 zł od łba. Jak sam przyznałeś, stać ich na to.   Co do problemów, to masz duży problem z głową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś lub ktoś...??? miesza w finansach Miasta !!! Przecież nie tak dawno....na Armii Krajowej trwał remont wiaduktu, przebudowano rondo Kowcza, montowano trakcje trolejbusową i......."zrobiono buspasy" które niczemu nie służą, oprócz korków !!!!  Dlaczego nie połączono tych robót z planowanym w/w remontem ulicy ???? Czy tylko chodzi o remont.....czy tez wynajduje się NOWE aby zaistnieć i dobrać się do kasy ??? To chyba "specjalność" Władz Miasta.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze bo slumsy nie zasługuja na nowy asfalt w pierwszej kolejności przed normalnymi dzielnicami, najpierw niech ogarną swoje chatki z tektury...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze bo slumsy nie zasługuja na nowy asfalt w pierwszej kolejności przed normalnymi dzielnicami, najpierw niech ogarną swoje chatki z tektury
Widać że nie czytelnik nie jeździ w okolicach ul. Łęczyńskiej i nie ma pojęcia, że nie tylko "slumsy" (zastanów się człowieku na przyszłość nad słownictwem) korzystają z tej ulicy ale i wszyscy inni po prostu jadący gdzieś przez Łęczyńską. Może i tobie mieszkańcu "normalnej " dzielnicy zdarzy się kiedyś nią jechać i wpaść kołem w dziurę albo poczuć jak rzuca samochodem... Więc lepiej na przyszłość zostaw swoje uwagi czytelniku dla siebie. Szerokiej drogi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje wydzielić wymienione przez ciebie dzielnice w niezależny organizm administracyjny. Za wjazd ich mieszkańców do "gorszej" cześci Lublina (w której, nota bene, pracują) i rozjeżdżanie syfiastych ulic, ustanowiona zostanie dzienna opłata 100 zł od łba. Jak sam przyznałeś, stać ich na to.   Co do problemów, to masz duży problem z głową.
 
Barodz dobre posunięcie!! Czubom brakuje dobrych dróg i łatwego przejazdu do centrum. Nie ma co urywać ale Czuby jak i Czechów, LSM oraz Sławinek utrzymują podatkowo to miasto więc dajmy tym ludziom komfort normalnego powrotu po pracy. Niestety Czyby z tej grupy mają najgorzej. Pieniądze na Łęczyńską wogóle można zabrać i ją zaorać. Ciewkawe jaki jest procent bezrobocia i pobierania zasiłku z tytułu" bo ja mam problem z alkoholem i mnie nikt do pracy niechce" na terenie starych bronowic i Tatar?
Widzę, kolejny czytelnik, który aż się prosi żeby zawitał na Łęczyńską i na koleinach i dołach wytrząsł swoje "mądrości" z głowy na temat tejże ulicy. Powtórzę się - nie tylko mieszkańcy Tatar i Bronowic użytkują ul. Łęczyńską ale nie zapominaj, że wielu megalomanów z "lepszych" według ciebie osiedli, również jeździ do pracy/ na zakupy itp, właśnie przez Łęczyńską
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda,że autor tego tekstu nie wysilił się i nie napisał-który to już raz remont ul. Łęczyńskiej jest odkładany "na następny rok".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...