Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zabójstwo 27-latka w Lublinie. Podejrzani z zarzutami (wideo)

Utworzony przez verally mako, 6 czerwca 2013 r. o 11:43 Powrót do artykułu
I teraz ćwierć wieku to społeczne szambo będziemy utrzymywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może będzie spokojniej  jak przymkną tych psycholi - kto i po co z nożem chodzi po ulicy? degenerka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pseudokibic Chelsea London ;) Jakby miał koszulkę Motoru, to zaraz by było, że pseudokibic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trochę podobny do Winka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I teraz ćwierć wieku to społeczne szambo będziemy utrzymywać.
Do Zalewu z takimi chwastami albo do kamieniołomów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Winek mordercą, nie wierzę jak już to ten drugi cwaniak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
winek nigdy by tego nie zrobil!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do roboty darmozjadow a nie do końca życia karmić te bandyckie gęby!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cała czwórka na krzesła elektryczne, za to co zrobili nie ma dla nich litości!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie rzeczy na osiedlu.... Wątpię żeby Winek poczęstował "kogoś" to wprost NIEMOŻLIWE. Zresztą z artykułu jasno wynika jak sprawa wygląda (ktoś się uchyla). Mało wiem w temacie nie wiem "kto", spokojne osiedle było. Dalej klub se organizujcie, show must go on.
Ostatnio edytowany 7 czerwca 2013 r. o 01:31
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystkich skazac  na kare śmierci co zrobili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napewno nie Winek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Winek znany na osiedlu jako dobry kumpel nie zabijaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DRUGI KARANY ZA ZNĘCANIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Winek nigdy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Niech ta milicja już się nie błaźni !!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na pewno nie Darek, on ich tylko oddzielał od siebie, jest dobrym i bardzo przyjaznym człowiekiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszecie wszyscy ze ci dwaj są bardzo dobzi ludzie a jednak  ZABILI NIEWINNEGO CZŁOWIEKA!!! Pokój Jego Duszy [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam ich obu,Darek-zawsze wesoły,pomocny,nigdy agresywny,rozjemca,w życiu by nikogo nie skrzywdził!!!A ze był skazany za znęcanie,bo głupia baba parę razy wezwała psy jak pijany do domu wrócił!!!dziś taki wyrok można złapać bez problemu!!!A Winek,o kurcze,zawsze był spoko koleś!myślę i mam nadzieje,ze wszystko się wyjaśni,ze to był nieszczęśliwy wypadek,a rodzinie Michała,którego nie znałam-wyrazy głębokiego współczucia!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie ile w was jest nienawiści i bez dusznej znieczulicy. Opamiętajcie się, ból sprawiacie tylko jego rodzinie. Spotkacie się tam wysoko, wyjaśnicie to. Niech Spoczywa w Pokoju. W przeciwieństwie do was miał więcej PRZYJACIÓŁ z normalnego otoczenia, nie oceniajcie po własnym postępowaniu. Miał normalny dom i normalną rodzinę. DLACZEGO ODEBRALI MU ŻYCIE CI CO ICH OSIEDLE WYCHOWYWAŁO. A komentują Ci którzy go nigdy nie znali i przekreślili Jego szanse na dalsze życie. Niech Was Bóg sprawiedliwie osądzi.  Michał jesteśmy z Twoją rodzina, głębokie współczucia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
racja kazdy na krzeslo!! albo trucizne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...