Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zabójstwo przed blokiem na Czubach. Dźgnął nożem i wsiadł w busa do Holandii

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 września 2016 r. o 13:51 Powrót do artykułu
o 2 chwasty mniej , natura sama potrafi się oczyścić . Jeden i drugi to patologia. Nie znamy dokładnych okoliczności ale przerażające jest to że człowiek w przypadku zagrożenia własnego życia nie ma praw się bronic i musi przede wszystkim myśleć o tym żeby napastnikowi nie stała się krzywda. TO też prawdziwa patologia !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I gdzie tu sprawiedliwość? W Rakowiskach z zimną krwią doszło do brutalnego mordu dwóch osób wyrok 25 lat pozbawienia wolności a tutaj za to grozi dożywocie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można się bronić. Nawet jak zabijesz napastnika który cię atakował i przez przypadek lub specjalne to on wlezie w glebę to jest to unniewinnienie gdyż broniłeś się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
diplex , tak Ci się tylko wydaje i nie życzę Ci takiej sytuacji. Życie pokazuje że jest zupełnie inaczej bo obrońca napastnika może udowadniać że napastnik nie miał zamiaru pozbawienia Ciebie życia i twój czyn był nieadekwatny do sytuacji. A sytuacje takie bywają dynamiczne i niemożliwe do wnikliwej analizy w tym czasie. Tak więc jeszcze raz powtórzę że prawo w polsce jest patologiczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Aktu oskarżenia przeciwko Maksymilianowi B. można się spodziewać w najbliższych dniach" - aż takie to trudne dla swędziów? Erdolone klunkry, bardziej niż suto uposażane z naszych podatków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Następnego dnia policjanci zatrzymali podejrzanego o zabójstwo Maksymiliana B. Mężczyzna był już karany za przestępstwa przeciwko mieniu, życiu i zdrowiu" ... czyli zwyczajna bandycka patologia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bestialski śmieć bał się, że zostanie zaatakowany? To dlaczego nagle i z nikąd dorwał nóż 19 cm i nim siekał, a nie od razu uciekał, np. do tego busa do Holandii, do którego i tak się zapuszkował, ale tuż po morderstwie? Tryb doraźny 24h, czapa i komercyjne spieniężenie truchła na odszkodowania najbliższym ofiary - tak powinno być w państwie prawa, a nie srawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O CO CHODZI - KATOLIK WYSPOWIADAŁ SIĘ - JUTRO ZERO-ZIOBRO NA WNIOSEK KLERU WYPUŚCI MORDERCĘ Z ARESZTU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie to chore że morderca w tym przypadku musi się niczyć nawet z wyrokiem dożywotniego więzienia...Polskie Prawo jest chore i ma wiele nieścisłości odwołuje się tu dla porównania do innych zbrodni tj. m. in. w Rakowiskach Gdzie dwóch ludzi działających z bezspośrednim zamiarem pozbawienia życia zasztyletowali dwie osoby i to w tak brutalny sposób dostali po 25 lat i mają możliwość warunkowego zwolnienia po 20 latach...Żenada prawda??? A tu mamy przypadek dźgnięcia nożem w obronie własnej co prawda z kupą nieścisłości (zapewne nikt nie chce tego potwierdzić lub świadków brak) i gdzie tu sprawiedliwość???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy już osądzili ? a ja powiem tak jeśli mnie ktoś napadnie mam prawo do obrony każdym dostępnym mi w tej chwili narzędziem Inaczej to bandyci będą rządzić Ten co był na bakonie w jakiś sposób znalazł się przy tym człowieku ,czyli był agresorem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw dźga nożem, a potem poszedł się wyspowiadać. Bo w to uwierzę....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z TEGO WYNIKA ŻE TRZEBA DAĆ SIĘ POBIĆ LUB ZABIĆ BO NIE WOLNO BRONIĆ SIĘ PRZED AGRESOREM -BRAWO POLSKA I JEJ DZIKIE PRAWA,,,JA OSOBIŚCIE JEŻELI MNIE KTOŚ NAPADNIE TO TEŻ BĘDĘ CHCIAŁ GO UNICESTWIĆ CHYBA ŻE ON ZABIJE MNIE PIERWSZY...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałam ich obydwoje wychowałam sie z nimi na jednym osiedlu.. Maxymilanowi zmarł brat Mikołaj dlatego przyjechał do polski, Damian był typem avanturnika.. A Maxymaln pochodzi z bardzo ale to bardzo wierzącej rodziny , ta sytuacja mogła skończyć sie odwrotnie ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja wam powiem - dobrze że ten Damian nie żyje, jednego śmiecia mniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurwa ludzie, wy na prawde wierzycie, że on się chciał bronić? to na c*** latał z prawie 20cm kosą po osiedlu, to nie był scyzoryk na grzyby, który wpadł mu pod rękę, a oskarżony nie należał do bezbronnych niewinnych chłopców w rurkach i z grzywką. dożywocie mu grozi za recydywe, ale znając życie, za okoliczności i z faktu, że sam się zgłosił i tak wyrok będzie łagodniejszy. swoją drogą gratulacje dla lubelskiego laboratorium kryminalistycznego, pół roku zajeło wam ustalenie zgodności próbek dna w tak prostej sprawie, a potem sie dziwicie, że wam płacą gorzej niż na kasie w biedronce... pozdro :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam tych ludzi więc nie wiem to był bardziej agresywnym zabijaką ale to paranoja że kiedy ktoś biegnie do mnie z intencją pobicia nie mam prawa bronić się wszystkimi dostępnymi środkami. A może to atakujący tak mnie za chwilę uderzy tak że pęknie mi czaszka o płytę chodnikową? A może to atakujący za chwile wyciągnie nóż? Kiedy atakujesz kogoś fizycznie to licz się ze wszystkimi sposobami obrony z jego strony - tak powinno być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z wyżynnej chłopaki lubią zaczepiac ludzi. Gorszych chamów nie znam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...