Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zabójstwo przy Gęsiej. Poszukiwany wyciągnięty z płonącego samochodu [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 lutego 2018 r. o 12:50 Powrót do artykułu
Mordercy wysiadka. Dziś przestępstwo, jutro wyrok i odsiadka. Tytus de Zoo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem jak smiglowiec lecial, moze to nue ten smiglowiec ale widzialem. Nie mieszkam w krasniku i nie mam rejestracji lkr ale mam kolege z krasnika i on jest fajny i sympatyczny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabójstwo jest ze wszech miar rzeczą złą, i gość powinien zawisnąć na szubiennicy, albo zgnić w więzieniu, ale z drugiej strony kobita zostawiła dwójkę dzieci 3 lata temu (obecnie 20 i 18, wtedy 17 i 15) z mężem furiatem (a może wtedy furiatem nie był?), że nawet utrzymywała kontakty tylko z jednym synów, bo drugi nie chciał jej znać. Oczywiście nikt nie zasługuje na zabójstwo i śmierć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Zabójstwo jest ze wszech miar rzeczą złą, i gość powinien zawisnąć na szubiennicy, albo zgnić w więzieniu, ale z drugiej strony kobita zostawiła dwójkę dzieci 3 lata temu (obecnie 20 i 18, wtedy 17 i 15) z mężem furiatem (a może wtedy furiatem nie był?), że nawet utrzymywała kontakty tylko z jednym synów, bo drugi nie chciał jej znać. Oczywiście nikt nie zasługuje na zabójstwo i śmierć...
 A Mucha to co nie zostawiła synów? Też zostawiła i sp...doliła do Warszawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Zabójstwo jest ze wszech miar rzeczą złą, i gość powinien zawisnąć na szubiennicy, albo zgnić w więzieniu, ale z drugiej strony kobita zostawiła dwójkę dzieci 3 lata temu (obecnie 20 i 18, wtedy 17 i 15) z mężem furiatem (a może wtedy furiatem nie był?), że nawet utrzymywała kontakty tylko z jednym synów, bo drugi nie chciał jej znać. Oczywiście nikt nie zasługuje na zabójstwo i śmierć...
 17 i 15 lat to nie małe, kilkuletnie dzieci. W tym wieku chłopcy radzą sobie śwetnie i bardziej potrzebują ojcowskiej  niż matczynej ręki. I myślę, że sytuacja w której mieszkają z nowym partnerem matki mogłaby być dla nich mocno krępujaca. Zwłaszcza, że do dyspozycji mieli dom pod Lublinem, a tu musieliby się kisić w małym mieszkaniu w bloku. Nie znam kobiety, nie oceniam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ŁON z Kraśnika płochodził? Coraz więcej ch...stwa buduje się w gminach pod Lublinem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
To ŁON z Kraśnika płochodził?  Coraz więcej ch...stwa buduje się w gminach pod Lublinem...
 Nie pochodził z miejscowości, gdzie mieszkał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To, że jeden z synów nie utrzymywał kontaktów z matką bo się na nią obraził, to nie tylko wina matki, ale i syna. Do tanga trzeba dwojga...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
g...wno wiecie, g...wno widzieliscie a zabieracie glos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A przecież uczyła innych na KUL jak neleży się etycznie zachowywać, jakie wyznawać zasady moralne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zostawiła dzieci z mężem a sama poszła do innego,więc mogło mu sie pomieszać w głowie.nie pochwalam takiego zachowania ale poniekąd nie dziwi mnie że ludzie nie wytrzymują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra jacy wy ludzie durni jesteście !!!! Ktoś z was znał ich wie coś o ich sytuacji wiec po co sie tu wymądrzanie to teraz niech każda kobieta leci zabić męża który ja z dziećmi zostawił dla innej bo przecież ma prawo !!!! Nie wiecie co was spotka w życiu jeszcze a tacy podli jesteście dla zabitej kobiety a w niedziele polecicie do kościółka z rączkami w gorze żal mi takich ludzi ale jedno jest pewne karma wraca zawsze wiec i do was wróci .  Kobieta nie zasłużyła na smierć a facet skoro chciał sie zabić to jednak miał wyrzuty sumienia a 3 lata to jednak wystarczający czas na pogodzenie sie z faktem rozwodu rocznie 3-5 tysięcy małżeństw w Polsce sie rozwodzi i co drugie z powodu zdrady i nie codziennie sie słyszy żeby ktoś kogoś zabijał . Myślcie co piszecie bo nie wiecie co za tydzień z wami będzie i co ktoś o was powie lub napisze serdecznie pozdrawiam wszystkich tak zawistnych nie czułych na ludzka krzywdę ludzi 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak tam burmistrz w Kraśniku? co u niego słychać ? hihi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowałam na PIS i nadal będę głosować! Wspólnie damy radę wyzbyć się antydzienikarzy zmieniać Polskę! To początek naszej pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego dziadygi od ruskiego ciągnika jeszcze nie ma. No trolu odezwij się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na jednym ze zdjęć widać butlę gazową - była w tym volvo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...