Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zabraknie pieniędzy na utrzymanie dróg w Lublinie

Utworzony przez grom, 24 lutego 2010 r. o 08:07 Powrót do artykułu
Ale za to mamy najnowszy fotoradar?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po ch*** ta solą sypać ?? nie można robić jak w krajach skandynawi lub Czech i Słowacji np. . Tam sypią żwirek i jest gitara a nie solą i sola. Niszczy samochody buty zwierzęta i rośliny. Po co to ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może gdyby Panowie drogowcy zalepiając dziury nie wrzucali masy asfaltowej (jakkolwiek się to nazywa) do kałuży i w ramach wyrównania użyli do ubijania asfaltu czegoś bardziej profesjalnego niż własna noga to by drogi odrobinę dłużej wytrzymywały?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...nieprzestrzeganie zakazu wjazdu. Znak ograniczenie do 5t (nie dotyczy PKS) ignorują TIRY.Dewastacja drogi, domów (wstrząsy} itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FIC ZWANY FIRCYKIEM OD DRÓG, ZA DZIURY OBARCZA ODPWIEDZIALNOŚCIĄ DROGOWCÓW Z LAT 60 I 70!!!PO PROSTU GOSC CHYBA WALNĄŁ DZIS W FUTRYNĘ JAK WCHODZIŁ DO SWEGO GABINETU I MU SIĘ KLEPKI POPRZESTAWIAŁY??!!ROZWALIŁ MNIE TYM TEKSTEM!!!PANIE WICEK NA STOLCU PREZYDENTA A ZA ZIME OBARCZY PAN MOŻĘ JANA III SOBIESKIEGO ALBO SZWEDÓW,CHA,.CHA1!!CO ZA P...PRACUJĄ W TYM RATUSZU!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do spisu dodałbym Kompozytorów Polskich od Koncertowej do Elsnera Lotnisko, k***a mać im w głowie. Drogi budować, i to dobrze, a nie najtaniej. Kiedy ten urzędniczy uwiąd się skończy ? Kiedy objawi się lubelski Szczurek lub Dutkiewicz ? Czy tu naprawdę nie ma polityka, któremu leżałoby na sercu dobro miasta i regionu, czy po prostu inni politycy takich ideowców, jako niebezpiecznych, marginalizują ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będę się domagał od Wasiluka odszkodowania za mój stan nerwowo-psychiczno-załamaniowy oraz za stracony czas na poszukiwaniach tunelu pod Racławickimi Alejami w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto i drogowcy wpadli na "genialny" pomysł, aby nie płacić za zniszczone auta przez dziury, postawili znaki ograniczenia prędkości do 30 km/h ze znakiem - nierówna droga...???? Tylko ten znak informuje o nierówności na drodze.....a nie o dziurze w jezdni i jej głębokości !!!! Chyba ten co to wymyślił ma "nierówno w głowie".......a może "głeboką dziurę" w myśleniu !!!!! Już lepiej z ograniczeniem prędkości postawić nowy znak...."zwodzony asfalt" !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale lipa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Lublin bierze przykład z Bełżyc, które nie liczą kosztów tylko przystąpiły do łatania dziur.....Brawo !!!! A może drogowcy z Lublina podejmą hasło " Dziś - dziura, jutro jej nima".......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam pytanie do wszystkich- czy ktoś widział w mieście jakąkolwiek ekipę łatającą dziury? Bo ja nie widziałem, mimo zapewnień Urzędu, że od 1 lutego 4 firmy łatają dziury. Może za mało jeżdżę po Lublinie? A może źle zaczęli (nie od tych ulic) - a powinni zacząć od ronda przy Makro?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
korek napisał:
A ja mam pytanie do wszystkich- czy ktoś widział w mieście jakąkolwiek ekipę łatającą dziury? Bo ja nie widziałem, mimo zapewnień Urzędu, że od 1 lutego 4 firmy łatają dziury. Może za mało jeżdżę po Lublinie? A może źle zaczęli (nie od tych ulic) - a powinni zacząć od ronda przy Makro?
Ja widziałem ekipę kilka razy na Smorawińskiego. Zacznij jeździć po mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Załamany napisał:
Będę się domagał od Wasiluka odszkodowania za mój stan nerwowo-psychiczno-załamaniowy oraz za stracony czas na poszukiwaniach tunelu pod Racławickimi Alejami w Lublinie.
checheche, chcę to co ty bierzesz ))) wtedy może znajdę na drodze piaski-lublin możliwość jechania tak, żeby nie zahaczyć o żadną dziurę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
s napisał:
Może gdyby Panowie drogowcy zalepiając dziury nie wrzucali masy asfaltowej (jakkolwiek się to nazywa) do kałuży i w ramach wyrównania użyli do ubijania asfaltu czegoś bardziej profesjalnego niż własna noga to by drogi odrobinę dłużej wytrzymywały?
W ogóle to u nas się tylko lepi, marnując pieniądze i czas. Drogi po takiej zimie dostały nie tylko w Lublinie ale w całym regionie, ciekawe skąd wezmą pieniądze zeby je połatać jak już podobno ich brakuje na remonty. Ważne że kierowcy płacą podatek za przyjemność jazdy podziurawioną czy popękaną jezdnią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję zamknąć dziurawe ulice to będzie najtańsze rozwiązanie i kłopot z głowy dla urzędników !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tak jak Władzom Lublina brakuję na remonty dróg to jest prosty na to sposób,wstrzymać inne inwestycje -stadiony i aqua-parki chyba mogą poczekać??? Wstyd mieszkać w takim dziadowskim mieście,zawsze broniłem tego miasta ale to się skończyło.Wstydze się tego miasta,drogi fatalne,oznakowanie ulic fatalne kto jeździ po Warszawie ten Wie o co chodzi,miejsc pracy zero a jak już to 700-800zł na ręke,rozrywek może nie zero ale bardzo mało,a jak przechodzę koło dworca PKS to chcę mi się żygać ! Taką wystawiam ocenę naszego miasta może nie lublina ale tym piepszonym darmozjadom z jego Władz,a jak przyjdą wybory to się uśmiechają K U T -AFONY z bilbordów !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='WSTYD I CHAŃBA' date='24.02.2010, 10:35:23' post='239445'] Powiem tak jak Władzom Lublina brakuję na remonty dróg to jest prosty na to sposób,wstrzymać inne inwestycje -stadiony i aqua-parki chyba mogą poczekać??? Wstyd mieszkać w takim dziadowskim mieście,zawsze broniłem tego miasta ale to się skończyło.Wstydze się tego miasta,drogi fatalne,oznakowanie ulic fatalne kto jeździ po Warszawie ten Wie o co chodzi,miejsc pracy zero a jak już to 700-800zł na ręke,rozrywek może nie zero ale bardzo mało,a jak przechodzę koło dworca PKS to chcę mi się żygać ! Taką wystawiam ocenę naszego miasta może nie lublina ale tym piepszonym darmozjadom z jego Władz,a jak przyjdą wybory to się uśmiechają K U T -AFONY z bilbordów ! [/quot no toś mnie osłabił, drogi w warszawce , przestań,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coż Wy tacy pesymiści. Są Schetynówki i jest dobrze. Ale jak dostaniemy Sobiesiakówki to będzie super. POlacy z nami jest nasz wódz Herr Tusk. Pabieda budiet za nami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam,że dziury się zalepia to coś się we mnie robi.....przecież taki ubytek wystarczy oczyścić mechanicznie sprężonym powietrzem,wysuszyć dyszą gazową,zastabilizować smołą ,uzupełnić asfaltem,uwałować małym kompaktowym wibrowalcem i nie tracić pieniędzy na prowizorki które po tygodniu wypadną. Co za tępe popegerowskie łby zarządzają tą gałęzią gospodarki -zalepiać to sobie można strupa na du***.Byłem przez ponad 5 lat na zachodzie,tam nikt nie "lepił",tam skutecznie uzupełniano ubytki bez względu na porę roku i warunki atmosferyczne,tyle tylko,że tam zarządzającym myślenie nie sprawia bólu i potrafią korzystać z innych technologii niż gumowe buty i łopata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka spostrzeżeń (pewnie każdy z was ma takie przemyślenia ;D) 1. Nastawiali fotoradarów - masztów, nakupowali pistoletów - suszarek - fotoradarów ręcznych i co ? a) będą nam mierzyć czy przekraczamy dozwolone 30km/h - bo stan nawierzchni nie pozwala na więcej. czy pieniążki przeznaczone na fotoradary znajdują się w tej samej kategorii wydatków co remonty dróg ? c) czy pieniążki z kar (mandatów) idą na coś w stylu = remont dróg czy pensje pana Prezydenta i spółki nierobów bez żadnej odpowiedzialności ? 2. Płacę do jasnej c_h_o_l_e_r_y milion podatków w akcyzie, milion podatków za samochód i nie ma k_ur_wa za co wyremontować drogi ?? złodzieje !! 3. Co robi Najwyższa Izba Kontroli ? Te drogi są łatane milion razy w sposób, który jak przyznała ostatnio jakaś pani rzecznik nie spełnia (k_ur_wa mać) standardów ! przecież to jawna niegospodarność ! to wyrzucanie pieniędzy w błoto ! publicznych pieniędzy ! złodzieje !! 4. Oni chcą budować lotnisko, Chryste Panie mój Najwspanialszy, oni mają problem z załataniem dziury,a chcą terminal lotniczy budować - Panie zlituj się nad nami i zgładź tych nieudaczników. 5. Teatr w wiecznej budowie, tunel w wiecznej budowie, obwodnice w wiecznej budowie, drogi w wiecznej budowie, aquapark w wiecznej budowie, LUBLIN nigdy nie skończy żadnej budowy mam wrażenie. A te pokończone już nadają się do remontów. Wziąłbym się za to wszystko i zrobił porządek ale kto mnie wybierze ;/ Nazaciągałbym kredytów na rozwój, przecież to wszystko się zwróci, przyjdą fabryki, przyjdą koncerny zagraniczne (patrz Rzeszów, Mielec) Lublin ma zaplecze naukowe, ma kadrę, ma wszystko, tylko nie ma woli politycznej by coś zrobić ! lepiej się obijać na fotelu, pierdzieć w stołki i niech gamonie się męczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...