Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zabytek w ruinie. Starym folwarkiem rządzą wandale

Utworzony przez Ag, 11 sierpnia 2011 r. o 16:03 Powrót do artykułu
Chciałem napisać komentarz wg tematu, ale napotkałem news - [**] - i nagle wszystkie moje myśli rozpierzchły się: 800 tys. zł.!!! Ależ zajefajnego ten łajdak miał farta! Sądzę, że nie warto mu było o tym wszystkim rozpowiadać - inni wygrywają i sobie milczą żeby nie płacić podatków.
Ostatnio edytowany 11 sierpnia 2011 r. o 16:26
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat z powyższego artykułu: Budynki przy ul. Malwowej 4 wchodzą w skład zabytkowego dawnego zespołu podworskiego, ale w niczym nie przypominają zabytku. A co to znaczy "przypominać zabytek"? Jak miałyby wyglądać, żeby "przypominać zabytek"? Te budynki są zabytkami i nic nie muszą przypominać. Zawsze wydawało mi się, że ludzie żyjący z pisania, w tym dziennikarze, powinni posługiwać się wprawnie językiem którym piszą. Wydawało mi się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...