Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zabytkowy kościół w Lublinie wrócił do swojej dawnej kolorystyki. To nie koniec prac

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 października 2019 r. o 13:14 Powrót do artykułu
Niebywałe. To nie wszystko?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieniążki ze złej Unii nie śmierdzą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej na kościół, niż dwa razy na Jesziwę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Parafia wzięła też kredyt, który trzeba będzie spłacić." hehehe, a kto spłaci? "Parafia"? Czyli kto??? Buhahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieniążki ze złej Unii nie śmierdzą?
 Pieniądze nie śmierdzą - prawda stara jak pieniądz - dlaczego miałyby śmierdziec te z Unii zwłaszcza, że wydane zostały na chwałe Boga. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to wygląda z punktu prawa.Watykan to Państwo.,czyli nieruchomości Koscioła K to nieruchomosci obcego państwa.Ale wszyscy Polacy, w sposób bezpośredni(osobiście lub 2 siostrzyczki w ąadzie poświadczające, że zmarły im podarował wszystko co miał) czy pośredni-wójt, starosta,prezydent miasta,marszałek, wojewoda, minister, Prezydent Kraju-dotują to Państwo???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każda religia to wymysł SZATANA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wmówiono ludziom, że bez organizacji religijnych czy różnych ludzi nie mogą być zbawieni, nie mogą mieć wiary i przez to wielu jest niewolnikami czy to Watykanu, papieży czy niewolnikami organizacji Świadków Jehowy i Strażnicy itd. Nie potrzeba księży, papieży, Marii, tzw świętych ani organizacji religijnych jak organizacja Świadków Jehowy i inne. Wystarczy żywy - wszechmogący JEZUS CHRYSTUS ... " I nie ma w nikim innym zbawienia; albowiem nie ma żadnego innego imienia pod niebem, danego ludziom, przez które moglibyśmy być zbawieni " - Dzieje Apostolskie 4:12 ... " Jezus znowu powiedział do nich: Ja jestem światłością świata. Kto idzie za mną, nie będzie chodził w ciemności, ale będzie miał światłość życia " - Ewangelia Jana 8:12 Uwspółcześniona Biblia Gdańska - za nim nie księżmi i organizacjami.... " Jezus mu odpowiedział: Ja jestem drogą, prawdą i życiem " - Ewangelia Jana 14:6a Uwspółcześniona Biblia Gdańska - ON a nie papieże, Strażnice, organizacje itd ______________google : " wystarczalność Chrystusa upadek dogmatów maryjnych " _______ " Błędy w naukach Świadków Jehowy część 2 transfuzja i krwiodawstwo "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...piękna i słuszna inicjatywa co to powinno się wszędzie tak. Każdy prawdziwy polak wie co mam na myśli, a tych co to ano do Pana boga ani do ludzi opodatkować soczyście żeby każdy miał możliwość popatrzyć na takie cudo polskiej myśli budowlanej. Każda dzielnica w nadziei musi się postarać o godną świątynie, aby kształcić odpowiednio niwe pokolenia narodu wolne od PO i Tuska!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mhy...może zamiast pchac kasę w kolejny kościół radni naszego miasta postanowili by odbudowac kamienice przy pomoscie prowadzacym ze starowki na zamek...bo od lat straszy turystow wygladem i smrodem z zamulonych piwnic?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mhy...może zamiast pchac kasę w kolejny kościół ....?
Przeciez ten kosciól to zabytek. Trzeba go konserwować. Wolałbyś splacać dolarami, a nastepnie odbudowywać i przekazywać obcym kolejną Jesziwę ... najlepiej dwa albo trzy razy? Tak byłoby lepiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...