Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Stoją już betonowe podpory nośne wiaduktu nad ekspresówką. Pobiegnie po nim droga wojewódzka 830, z Lublina do Nałęczowa." Skoro biegnie pod nimi droga 830 to ona jest ekspresówką??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Stoją już betonowe podpory nośne wiaduktu nad ekspresówką. Pobiegnie po nim droga wojewódzka 830, z Lublina do Nałęczowa." Skoro biegnie pod nimi droga 830 to ona jest ekspresówką??
Nie jest ekspresówką. Droga wojewódzka 830 pobiegnie po wiadukcie ("Pobiegnie po nim") ,czyli nad ekspresówką, która przebiega pod tymże wiaduktem. To chyba jasne :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panowie w wykopach bez zabezpieczeń, no no wysokie standardy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat: "Obwodnica Lublina wyprowadzi ruch tranzytowy z zatłoczonej al. Kraśnickiej." Jeżeli będą opłaty to nic się nie zmieni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwi mnie nazewnictwo węzłów, nie lepiej byłoby nazwać węzły " Nałęczów " i " Bełżyce " ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszą mnie wysokie wały ziemne w miejscach gdzie są domy mieszkalne, mam nadzieje, że wykonawcy i GDDKiA nie wpadnie pomysł, aby je likwidować. W każdym miejscu, gdzie dom jest bliżej niż 200m powinno być ciągłe, nieprzerwane zabezpieczenie antyhałasowe / antyspalinowe (kto mieszka w pobliżu takiej drogi będzie wiedział co to za koszmar, szczególnie w nocy słuchać odgłosów jadących tirów i motocykli 130km/h czy widzieć światła drogowe w oknach). Może dzięki temu unikniemy przyszłych kosztów związanych z naprawieniem tych błędów projektowych na koszt podatnika (tereny te są poddawane zrozumiałej silnej urbanizacji ze względu na bliskość miasta). Ze względu na nadmiar ziemi która musi być zutylizowana, na obecnym etapie koszty wybudowania wału o wys. 3 czy 4m  jest praktycznie zerowy.     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...